Дуже повільно працює Wi-Fi на ноутбуці з одним з роутерів будинку (з іншим роутером працює відмінно)

Дуже повільно працює Wi-Fi на ноутбуці з одним з роутерів будинку (з іншим роутером працює відмінно)

Отже. Будинки зараз є два різних роутера з інтернетом від двох різних провайдерів. Ми зараз тестуємо інтернет від нового провайдера.

Інтернет від старого провайдера йде через wifi-роутер Technicolor. Всі пристрої - телефони, планшети, ноутбуки - працюють однаково добре з ним.

Новий провайдер роздає інтернет через роутер D-Link Dir-825. І тут є дивна ситуація.

Один ноутбук при підключенні до нього просто ледве повзе по інтернету. Я навіть не можу виміряти швидкість - сторінка 2ip хвилини три вантажиться і не завантажується до кінця 🙂

Усі інші пристрої - ноутбуки, телефони, планшети - працюють прекрасно. Тільки один цей ноутбук, Asus, досить новий і з топової лінійки - вмирає. Windows 8.

Я не знаю, з чим це може бути пов'язано. Всі настройки більш менш стандартні. Нічого специфічного. Я навіть докупив для нього 5Ghz адаптер - вбудований wifi не вміє - це нічого не дало.

Допоможіть розгадати цю загадку.

відповідь

Так, дійсно загадка. Ну і дуже дивно, що після підключення до D-Link Dir-825 на частоті 5 GHz проблема залишилася. А по кабелю до D-Link Dir-825 не пробували підключати цей проблемний ноутбук?

Що можу порадити: поекспериментувати з налаштуваннями Wi-Fi і безпеки на D-Link Dir-825. Змінити назву мережі, режим роботи, спробувати інший канал Wi-Fi. Так само, можна змінити тип безпеки. Вимкніть функцію WPS.

Зрозуміло, що якийсь конкретний рада дати дуже складно. Просто інтернет по Wi-Fi працює повільно тільки на одному ноутбуці. Якби на всіх пристроях.