Немає інтернету на телефоні при роздачі через MyPublicWiFi і інші програми

Немає інтернету на телефоні при роздачі через MyPublicWiFi і інші програми

Раніше роздавав WiFi на пристрої через ноутбук за допомогою програми MyPublicWiFi. Пару днів назад автоматично оновився Windows до 10 версії. Тепер коли роздаю WiFi на телефоні написано: Підключено, Ні Інтернету.

PS перевстановлення програми не допомогла, інші додатки пишуть точно також.

відповідь

Переустанвока MyPublicWiFi і спроба запустити роздачу через інші програми не дала результату, так як проблеми не в програмах, а в самій Windows 10. Є такі проблеми після оновлення. Швидше за все, такі неполадки з роздачею Wi-Fi через командний рядок, або спеціальні програми через функції мобільний хот-спот.

Хоча, якщо у вас роздача Wi-Fi через MyPublicWiFi працює, але просто на телефоні немає доступу до інтернету, то цілком можливо, що справа в налаштуваннях загального доступу до інтернету.

Для початку перевірте параметри загального доступу. Відкрийте (або вимкніть і заново відкрийте) загальний доступ до інтернету у властивостях вашого підключення до інтернету, для підключення "Підключення по локальній мережі * (тут якась цифра)".

Немає доступу до Інтернету при роздачі з ноутбука через MyPublicWiFi

Якщо у вас не високошвидкісне підключення до інтернету (коли потрібно підключення запускати), то можете спробувати роздати Wi-Fi через хот-спот.

Можливо, через хот-спот не вийде. У такому випадку, я рекомендую виконати скидання мережевих налаштувань (це про всяк випадок, можна і без цієї процедури спробувати) і роздати інтернет через командний рядок з цієї інструкції. Без MyPublicWiFi і інших програм. Думаю, в даному випадку вони зайві, і тільки збивають вас з пантелику.

Так само бажано перевірити доступ до інтернету на інших пристроях. Можливо, на телефоні "Підключено, Ні Інтернету" з якоїсь іншої причини.