Як без роутера підключити інтернет до ноутбука і приставці TV Box? одним кабелем

Як без роутера підключити інтернет до ноутбука і приставці TV Box? одним кабелем

питання

Як одним кабелем без роутера підключити ноутбук і приставку ТВ ВОХ. Кабель налаштований провайдером на ноутбук. Якщо переключити кабель на приставку, інтернету немає. Ви радите зв'язатися з провайдером, щоб він змінив настройки на приставку, але чи буде працювати ноутбук якщо знову підключити його після налаштування приставки. Я задавала це питання в пошук, але сайт нічого не знайшов.

відповідь

Чесно кажучи, не поманив, що і де я радив по цій проблемі. Я маю введу про зміну налаштувань у провайдера на приставку.

Дивіться, все залежить від провайдера. Якщо він використовує прив'язку по MAC-адресу (і тип підключення Динамічний IP), то інтернет може працювати тільки на тому пристрої, до якого прив'язаний інтернет. Якщо ви пропишіть у провайдера MAC-адресу ТВ приставки, то після підключення кабелю назад до ноутбука, інтернет на ньому працювати не буде. Якщо прив'язки по MAC-адресу немає , то інтернет повинен працювати відразу на тому пристрої, до якого підключений кабель.

Є одне рішення. На приставці навряд чи можна змінити MAC-адресу. Але його можна змінити на ноутбуці. Прописати на ноутбуці такої ж MAC-адресу як на приставці. Його можна подивитися в настройках приставки, десь в розділі "Інформація про пристрій". Як прописати його на ноутбуці, я писав у статті як дізнатися і змінити MAC-адресу в Windows 10. Після цього, цей MAC-адресу (який буде однаковий на ноутбуці і TV Box) прописати у провайдера. Інтернет повинен працювати через один кабель на обох пристроях.

Але це так собі рішення. Краще, звичайно, купити Wi-Fi роутер. Це вирішить всі проблеми.

Зверніть увагу, що прив'язки по MAC-адресу у провайдера може не бути (ви не написали про це), але там може бути підключення через високошвидкісне з'єднання, які без проблем налаштовується на ноутбуці, але швидше за все не налаштовується на TV приставці.

Або ще одне рішення. Якщо у вашій приставці є Wi-Fi, то можна спробувати роздавати інтернет по Wi-Fi з ноутбука. І підключити Smart приставку до цієї Wi-Fi мережі.