TP-Link Archer C5400X - продуктивний і швидкий маршрутизатор для геймерів

TP-Link Archer C5400X - продуктивний і швидкий маршрутизатор для геймерів

До недавнього часу я думав, що роутер TP-Link Archer C5400 це найпродуктивніший роутер у компанії TP-Link і один з найпотужніших на ринку. В принципі, так і є. Але якщо ви геймер, або просто любите незвичайні пристрої і завжди намагаєтеся купувати самі топові моделі, то для вас в компанії TP-Link розробили Archer C5400X. Це ігровий маршрутизатор в нереально крутому геймерском корпусі і з вражаючими характеристиками.

У мережевих іграх дуже важливо забезпечити швидке і стабільне підключення до мережі для вашого комп'ютера. Для цього нам знадобиться потужний маршрутизатор. Чесно кажучи, важко уявити щось більш потужне ніж TP-Link Archer C5400X. Той факт, що цей роутер працює на чотирьохядерному, 64-бітному процесорі з тактовою частотою 1,8 ГГц вже багато про що говорить. Крім цього, в ньому ще встановлено 3 співпроцесора і 1 ГБ оперативної пам'яті. А виглядає він як ніби космічний корабель, або павук-мутант з якоїсь гри. Особливо, якщо перевернути його антенами вниз.

TP-Link Archer C5400X

У плані заліза питань немає взагалі. Воно дуже потужне. Продуктивності вистачить не тільки для онлайн ігор, але і для перегляду відео у форматі 4K, завантаження великих ігор в Steam, або в магазині вашої ігрової приставки. Більш того, якщо хтось буде дивитися відео, або качати файли в той момент, коли ви граєте, це не повинно вплинути на пінг і стабільність з'єднання. Так як крім потужного заліза, в Archer C5400X є функція, яка дозволяє йому визначати ігровий трафік і забезпечувати для нього максимальну швидкість і продуктивність.

Можливо знадобиться: інструкція по налаштуванню роутера TP-Link Archer C5400X.

Це трьохдіапазонний маршрутизатор, який тільки на частоті 2.4 ГГц може забезпечити швидкість до 1000 Мбіт / с. І до 2167 Мбіт / с на кожному з двох діапазонів на частоті 5 ГГц. За ідеї, можна використовувати один діапазон виключно для ігор. Звичайно ж на частоті 5 ГГц. Але за допомогою функції Smart Connect, Archer C5400X може розподіляти підключені пристрої автоматично. Вибираючи найкращий варіант. За далекобійний Wi-Fi відповідають 8 антен і функція RangeBoost. Покриття дійсно гарне, я вже встиг перевірити.

Завдяки технології MU-MIMO, цей маршрутизатор може одночасно відповідати на запити від декількох пристроїв. А з Airtime Fairness з'єднання по Wi-Fi буде дуже швидким навіть якщо до вашої мережі будуть підключені старі пристрої. Якщо пояснювати простими словами, то активне і одночасне підключення на декількох пристроях не повинно впливати на швидкість з'єднання і пінг. Адже дуже важливо, щоб під час гри не було великих затримок.

LAN порти звичайно ж гігабітні. Їх на TP-Link Archer C5400X аж 8 штук. Є функція агрегування. Коли ми можемо об'єднати два LAN порту і отримати швидкість в 2 рази вище. На вашому комп'ютері повинна бути встановлена ​​мережева карта з підтримкою опції LACP.

На роутере я знайшов два USB-порту. Обидва стандарти 3.0, і це дуже добре. Можна підключити USB-накопичувач, або зовнішній жорсткий диск і створити мережеве сховище для ваших файлів.

Зовнішній вигляд TP-Link Archer C5400X

Маршрутизатор поставляється в красивій коробці, на якій можна знайти опис основних функцій і особливостей.

Коробка з Archer C5400X

Усередині все надійно упаковано.

Упаковка ігрового роутера від TP-Link

Крім самого роутера і інструкцій, в комплекті є потужний і великий блок живлення, мережевий кабель і 8 антен.

Комплектація TP-Link Archer C5400X

А ось так виглядає сам TP-Link Archer C5400X без антен.

Зовнішній вигляд TP-Link Archer C5400X

Антени не прикручуються, а просто вставляються в роз'єм. Тримаються дуже надійно. Підключаємо антени і отримуємо ось такого красеня.

Огляд Archer C5400X

Корпус зроблений з чорного пластику. Він матовий, але є і глянцеві елементи. Антени чорні з червоним. Виглядає роутер дуже круто і по-геймерських. Дизайн, якість матеріалів і складання на висоті. Знизу є гумові ніжки і отвори для того, щоб повісити роутер не стіни. Але не дуже зрозуміло, що тоді робити з антенами, адже вони не складаються.

Корпус ігрового роутера Archer C5400X

Зверху знаходиться логотип компанії. Він же індикатор. Може світити, або блимати білим, червоним, або помаранчевим кольором. В інструкції є інформація про режими роботи індикатора. До речі, його можна відключити окремою кнопкою на корпусі роутера. Але не розумію навіщо. Він не яскравий і виглядає дуже красиво.

Індикатор на TP-Link Archer C5400X

Спереду, під антеною можна намацати три кнопки: WPS, On / Off Wi-Fi і кнопка, яка відключає індикатор, який на фото вище.

Елементи управління TP-Link Archer C5400X

Збоку знаходиться 2 USB-порту.

Роутер TP-Link з 2 USB-портами 3.0

Ззаду розташовані всі 8 LAN портів, 1 WAN, кнопка RESET, Power On / Off і роз'єм Power (для адаптера живлення).

Порти на роутері TP-Link Archer C5400X

TP-Link Archer C5400X не тільки створить швидкісну і стабільну мережу, а й стане справжньою окрасою на вашому столі. Поруч з ігровим комп'ютером, клавіатурою, мишкою та іншими геймерським аксесуарами.

Якщо для вас важлива не тільки продуктивність, але і зовнішній вигляд, то цей маршрутизатор однозначно для вас. Якщо ж ви не геймер, але хочете придбати потужний маршрутизатор, то можете звернути увагу на Archer C5400. Його потужності з запасом вистачить для всіх ваших пристроїв і завдань.

Чекаю вашої думки і відгуків про TP-Link Archer C5400X в коментарях!