Помилка "Failed to configure ICS" при запуску точки доступу (Soft AP) через утиліту адаптера TP-Link

Помилка «Failed to configure ICS» при запуску точки доступу (Soft AP) через утиліту адаптера TP-Link

Добрий день. У мене є USB адаптер TP-Link TL-WN723N який я хочу використовувати на своєму ноутбуці - Dell Latitude E7250, моя OS - Windows 8.1 Enterprise. Я встановив останні драйвера для USB адаптера і утиліту TP-Link для цих цілей, слідував Ваших інструкцій по створенню точки доступу в утиліті, по початку відкривав не те, і створював профіль в цій утиліті який не для роздачі інтернету, тільки потім це зрозумів.

Потім по Вашій інструкції по тому купу спроб і помилок в утиліті, вдалося встановити з'єднання (дал доступ з'явилася локальної мережі TP-Link на з'єднання Ethernet), все працювало, потім вирішив перевірити з командним рядком Windows теж по Вашій інструкції чи зможу запустити роздачу і так, для цього відключив усі з'єднання від Ethernet, вийшов з утиліти і вийняв адаптер, Віндоус звичайно ж пручався команді netsh start .. і я зрозумів що так не вийде, вирішив з цим справою не куралесов, ввів потрібну команду stop .. і вставив назад USB адаптер , почав налаштовувати програму, з'єднання на роздачу як в перший раз, але з тих пір безуспішно .. викидає постійні помилки "Failed to configure ICS" з тих пір що тільки не пробував, локальна мережа в з'єднаннях не з'являлася, доступ на Ethernet відкривав, дозволу програмі все виставлені,запускається від імені адміна, фаєрволи вимикав, навіть видалив антивірус, чистив реєстр і тд ... навіть скачував сторонні програми (MyFreeWiFi і тд.) вони все видають помилки (чи потрібен USB адаптер в системі щоб вони працювали?) я готовий поділитися з Вами потрібними скриншотами, я зовсім не розумію що могло піти не так, я ж не міг нічого зламати в винде щоб вона давала постійні помилки, при чому спочатку вдалося все зробити нормально .. чекаю на Вашу відповідь ..при чому спочатку вдалося все зробити нормально .. чекаю на Вашу відповідь ..при чому спочатку вдалося все зробити нормально .. чекаю на Вашу відповідь ..

PS - з Новим роком!

відповідь

Добрий день. З новим роком!

Почну з того, що без Wi-Fi адаптера не вийде запустити віртуальну точку доступу (Soft AP) і роздавати Wi-Fi з ноутбука. Якщо я правильно зрозумів, ви коли запускали точку доступу через командний рядок, то USB адаптер TP-Link TL-WN723N був відключений. Ну і так як у вас ноутбук, то в ньому теж є Wi-Fi (вбудований модуль). Ви про це нічого не писали. Він у вас відключений в диспетчері пристроїв, чи він взагалі зламаний / відсутній? Просто не зовсім зрозуміло, навіщо вам ще TP-Link TL-WN723N.

... для цього відключив усі з'єднання від Ethernet, вийшов з утиліти і вийняв адаптер

Що саме, де і навіщо ви відключили? І навіщо ви витягли адаптер?

Віндоус звичайно ж пручався команді netsh start ..

Яка помилка з'являлася?

ввів потрібну команду stop ..

Команду netsh wlan stop hostednetwork ? А навіщо, адже ви не змогли запустити роздачу. Швидше за все з тієї причини, що Wi-Fi адаптер був відключений.

локальна мережа в з'єднаннях не з'являлася, доступ на Ethernet відкривав

Знову ж, не розумію, як ви могли відкривати загальний доступ у властивостях підключення "Ethernet", якщо адаптер відповідає за роботу точки доступу не з'явився.

чи потрібен USB адаптер в системі щоб вони працювали?

Звісно! Без нього ні стандартна утиліта від TP-Link, ні сторонні програми працювати не зможуть. Точно так же, як і не вийде запустити роздачу в командою рядку.

Для початку вимкніть загальний доступ в властивості "Ethernet". Так само бажано зробити скидання налаштувань мережі. Після чого підключіть Wi-Fi адаптер і спробуйте запустити точку доступу через командний рядок (посилання на інструкцій вище). Вимкніть антивірус (якщо він зараз встановлений) і бажано ще брандмауер Windows.

Сама помилка "Failed to configure ICS, you can connect to SoftAP, but to share the internet service will may be some problem" (у вас такий повний текст помилки?) Говорить про проблеми з настройками загального доступу до інтернету. Тобто, ноутбук роздає Wi-Fi, але мережа без доступу до інтернету.