Підключення саундбара до телевізора Samsung через Блютуз-адаптер

Підключення саундбара до телевізора Samsung через Блютуз-адаптер

Як підключити саундбар LG SJ3 до телевізора Samsung UE50MU6100 через блютуз-адаптер? Чи це можливо? Чи буде толк? Подарували саундбар, підключив через оптичний кабель, гучності звуку не вистачає. При сполученні через блютуз з телефону звук відмінний, з компа через HDMI теж хороша гучність, а з телевізора звук слабкий.

відповідь

Через звичайний USB Bluetooth адаптер саундбар до телевізора точно не включаючи. Хоча б з тієї причини, що телевізори не працюють з цими адаптерами. Він його просто не побачить. Та й саме у вашому випадку ніякі Блютуз-адаптери не потрібні, так як в телевізорі Samsung UE50MU6100 є підтримка Bluetooth. Більш того, в характеристиках на офіційному сайті заявлена ​​підтримка передачі звуку з телевізора по Bluetooth. Ось скріншот:

Підключення сайндбара до телевізора Samsung по Bluetooth

Так що швидше за все, потрібно просто зайти в налаштування Bluetooth на вашому телевізорі і підключити саундбар. Можливо, у вас вийде зробити це на прикладі інструкції як підключити бездротові Bluetooth навушники до телевізора.

Інше питання в тому, чому через оптичний вихід з телевізора звук на саундбаре слабкий. Зазвичай все навпаки, звук через Bluetooth гірше, ніж через оптичний вихід (кабель). Може кабель поганий, або щось в настройках телевізор або саундбара. З цим питанням можна спробувати звернеться в підтримку Samsung, або LG. Або з іншого пристрою через оптичний вихід вивести звук на саундбар, для перевірки.

Додаткова інформація: якщо в телевізорі немає Bluetooth, або він є, але телевізор не дозволяє підключати навушники, колонки, саундбари, то можна використовувати Bluetooth трансмітер. Це якщо потрібно той же саундбар підключити саме по Bluetooth, без проводів.