Перевірка налаштувань локальної і бездротової мережі в Windows перед налаштуванням Wi-Fi роутера

Перевірка налаштувань локальної і бездротової мережі в Windows перед налаштуванням Wi-Fi роутера

Найкраще, настройку роутера проводити з комп'ютера, або ноутбука. Можна, звичайно, ж налаштувати з планшета і навіть з телефону (про це я напишу пізніше), але з комп'ютера всі таки зручніше і правильно. Робити настройку я раджу тільки підключивши роутер до комп'ютера з мережевого кабелю (LAN). Знову ж, можна і по Wi-Fi, але якщо ви захочете перед налаштуванням оновити прошивку, то по Wi-Fi робити це категорично не можна.

Не важливо, якої фірми ваш роутер, і яка модель (D-Link, Tp-Link, Asus і т. Д.), Перед тим як приступити до налаштування, потрібно дізнатися яку технологію з'єднання використовує ваш провайдер і перевірити настройки локальної мережі на вашому комп'ютері, або ноутбуці. А якщо ви будете налаштовувати по Wi-Fi, то не завадить перевірити так само настройки бездротової мережі. Нам потрібно перевірити, виставлені чи налаштування автоматичного отримання IP і DNS. Зараз я покажу, як виконати невелику підготовку комп'ютера перед налаштуванням маршрутизатора. Так, можна цього не робити. Але, якщо у вас налаштування виставлені під провайдера, або під якийсь модем, то ви просто не зможете потрапити в налаштування роутера.

Підготовка комп'ютера на Windows 7 до налаштування маршрутизатора

Спочатку розглянемо як це зробити в Windows 7, потім Windows 8, і покажу ще де ці настройки шукати в Windows XP. Перевіряємо налаштування локальної мережі. Це якщо роутер по кабелю налаштовувати будете.

На панелі сповіщень натисніть правою кнопкою миші на значок мережі і виберіть в списку Центр управління мережами і загальним доступом .

Центр управління мережамиУ новому вікні, ліворуч, виберіть Зміна параметрів адаптера .

\ Підготовка комп'ютера до налаштування роутераЗнайдіть серед підключень Підключення по локальній мережі , натисніть на нього правою кнопкою миші і виберіть Властивості .

Властивості локальної мережі Windows 7Далі виділяємо пункт Протокол Інтернету версії 4 (TCP / IPv4) , і натискаємо кнопку Властивості . Відкриється ще одне вікно, в якому потрібно перевірити Що б було виставлено автоматичне отримання IP і DNS-серверів. Перевіряємо, виставляємо, і натискаємо Ok, і ще раз Ok.

Налаштування автоматичного отримання IP і DNSВсе, можна з'єднувати комп'ютер з роутером з мережевого кабелю, і заходити в налаштування. Якщо ви будете налаштовувати по Wi-Fi, то потрібно перевірити параметри бездротового з'єднання. Відкриваємо властивості бездротового підключення до мережі .

Властивості бездротового з'єднанняДалі перевіряємо точно так же, як написано вище.

Виставляємо автоматичне отримання IP і DNS в Windows 8

Тут практично все так же, як і в Windows 7. На панелі повідомлень знаходимо значок мережі і натискаємо на нього правою кнопкою миші. Потім вибираємо Центр управління мережами ... У новому вікні знаходимо Зміна параметрів адаптера . Шукаємо адаптер  Ethernet (можливо, у вас буде називатися інакше), натискаємо на нього і вибираємо Властивості .

Підготовка комп'ютера Windows 8 до налаштування маршрутизатора

Виділяємо Протокол Інтернету версії 4 , і натискаємо Властивості . Перевіряємо, що б були виставлені автоматичні настройки отримання IP і DNS. Натискаємо Ok, і ще раз Ok. IP і DNS в Windows 8

Перевірка в Windows XP

На значок мережі натискаємо правою кнопкою і вибираємо Відкрити папку "мережеві підключення" . Потім натискаємо правою кнопкою миші на Підключення по локальній мережі і вибираємо Властивості .

Виділяємо Протокол Інтернету (TCP / IP) і натискаємо Властивості . Перевіряємо в новому вікні настройки IP і DNS, ставимо автоматичне отримання і натискаємо два рази Ok.

Подивитися фото настройки на Windows XP

Папка мережеві підключення

Перевірка домашньої мережі на Windows XP

Налаштування Windows XP перед налаштуванням роутера

Післямова

Після цих налаштувань, у вас без проблем вийде зайти в налаштування роутера. Дуже часто бувають випадки, коли на комп'ютері заданий якийсь статичний IP адреса, і через це не виходить отримати доступ до налаштувань. Зачіпайте свої питання в коментарях.