Чи не від мене вимагається авторизації при підключенні до безкоштовного вай-фай з Android

Чи не від мене вимагається авторизації при підключенні до безкоштовного вай-фай з Android

Відпочиваю в Італії, на всіх вулицях є безкоштовний вай-фай. після підключення до нього, щоб інтернет працював, потрібно зареєструватися в мережі (вилазить кнопка в панелі повідомлень "підключитися до вай-фаю"), коротше як в аеропорту. Так ось, у мене на Самсунг galaxy s5 ця кнопка не виникає взагалі, до якого б я вай-фаю не підключати. Допоможіть вирішити проблему, будь ласка.

відповідь

Я рідко стикаюся з Wi-Fi мережами, при підключенні до яких потрібно авторизуватися на окремій сторінці. Але наскільки я знаю, сторінка авторизації на Android-пристроях відкривається автоматично. Або з'являється повідомлення, яке можна побачити відкривши верхню шторку.

А як відбувається процес підключення на вашому Samsung Galaxy S5? Ви вибираєте Wi-Fi мережу, і телефон підключається але не відкривається сторінка авторизації, або він не підключається? Ноутбук до цих мереж підключається?

Швидше за все ваш Android до цієї мережі підключається. Якщо браузер не запускається автоматично, то ви його вручну відкрийте, і спробуйте перейти на будь-який сайт. Можливо, ви будете перенаправлені на сторінку авторизації. Або посмотріет, може там десь є інструкції по підключенню до таких Wi-Fi мереж в Італії.