Netis WF2411E - огляд та відгуки

Netis WF2411E - огляд та відгуки

В інтернеті можна знайти багато оглядів на маршрутизатор Netis WF2411E, та й відгуків теж написано вже не мало. Дуже популярна і вдала модель. До того ж, це один з найдешевших роутерів. Не тільки серед пристроїв від компанії Netis. Його ціна приблизно 299 грн. (700 рублів, або 11 доларів). Погодьтеся, дуже приваблива ціна для повноцінного маршрутизатора, хоч і зі скромними характеристиками.

Що стосується характеристик Netis WF2411E, то там все стандартно для цього цінового діапазону. Швидкість Wi-Fi мережі до 150 Мбіт / с, 4 LAN порту (до 100 Мбіт / с), одна антена потужністю 5 дБі, підтримка всіх необхідних технологій, протоколів і функцій. Цей роутер може працювати як повторювач (посилювати Wi-Fi мережу), адаптер (клієнт), точка доступу, або в режимі моста (WDS) і WISP.

Цього маршрутизатора буде досить для 1-2 кімнатної квартири, або невеликого будинку. Що стосується роботи під навантаженням, то кілька ваших мобільних пристроїв і комп'ютерів він потягне. Зрозуміло, що для перегляду онлайн відео в форматі 4k, одночасного завантаження торрентів і онлайн ігор його буде не вистачати. Або буде сильно просідати швидкість і пінг. Все залежить від ваших запитів. Не забувайте, що це самий бюджетний роутер. І в продажу є роутери, які дорожче Netis WF2411E майже в 50 разів!

Але для цієї ціни, зі своїми завданнями Netis WF2411E справляється на ура. Це можна зрозуміти навіть за відгуками на різних сайтах і в інтернет-магазинах. До того ж цей роутер не виглядає страшно, і зроблений з нормального пластика. Зараз ми розглянемо це більш детально.

Поставляється WF2411E в такий ось красивій коробочці.

Упаковка роутера Netis WF2411E

Там вказані характеристики і основні особливості маршрутизатора. Так само вказані режими роботи.

Комплектація стандартна: роутер, блок живлення, мережевий кабель і інструкції.

Комплектація роутера WF2411E

Сам маршрутизатор виглядає ось так:

Netis WF2411E

Білий матовий пластик, з якого виконаний весь корпус. Антена не знімається, але складається і повертається. Індикатори горять зеленим кольором.

Зовнішній вигляд роутера Netis WF2411E

До речі, знизу є спеціальні отвори. Це означає, що роутер можна повісити на стіну. Але ось гумових ніжок немає. Правда, я і не очікував побачити їх на такому бюджетний устрій.

Вид роутера знизу

4 LAN порту, 1 WAN порт, роз'єм PWR і дві кнопки WPS і Default знаходяться ззаду. Де їм і місце.

Порти на роутері Netis WF2411E

Веб-інтерфейс (панель управління, або сторінка з настройками) нічим не відрізняється від інших маршрутизаторів Netis.

веб-інтерфейс Netis WF2411E

Зовнішній вигляд панелі управління роутера Netis

Все той же простий і зрозумілий інтерфейс. Можна змінити мову на російську, або українську. Налаштувати маршрутизатор можна взагалі на одній сторінці, вибравши тип підключення до інтернету і задавши параметри Wi-Fi мережі. Вважаю, що роутери Netis одні з найбільш простих і зрозумілих в плані налаштування.

Пишіть в коментарях свої відгуки про Netis WF2411E. Якщо ви використовуєте цей роутер для тих завдань, для яких він призначений, то я впевнений, що він вас тільки радує. Думаю, що WF2411E можна сміливо додавати в рейтинг бюджетних маршрутизаторів для будинку. І швидше за все, я б виділив йому перше місце. Виходячи з ціни, зручності настройки і продуктивності.