Чи не працює модем ZTE AC3633 (Інтертелеком), не вдається налаштувати із зовнішньою антеною

Чи не працює модем ZTE AC3633 (Інтертелеком), не вдається налаштувати із зовнішньою антеною

Добрий день.

Я вже не знаю куди писати і де шукати відповіді на мою проблему.

Придбав я собі модем ZTE AC3633, до цього користувався Sierra. Оператор у мене Інтертелеком, так ось. Отримав модем і тепер не можу зрозуміти що з ним робити. Він якщо без антени то підключається але без доступу до мережі, а ось як тільки вставляю антену, то він відразу починає нескінченно перезавантажуватися і все.

У рідкісних випадках буває що підключається до мережі але це дуже рідко. Перевірив покриття воно є, тим більше зв'язок показує пару паличок а іноді і на все сто зв'язок є. Не можу зрозуміти просто чому у нього постійна перезавантаження при підключено антени.

Може Ви що підкажете, буду вдячний)

відповідь

Добрий день. Давайте спробуємо розібратися. Але це буде складно зробити, так як модему ZTE AC3633 у мене немає, і ви не дуже докладно описали проблему, з якою стикаєтеся в процесі настройки. Було б добре, якби ви прикріпили скріншоти і конкретніше описали проблему.

Для початку я рекомендую з'ясувати, чому ZTE AC3633 не працює без антени. Можна припустити, що немає покриття 3G від Інтертелеком. Але ви пишете, що сигнал є. Коли на ZTE AC3633 індикатор 3G (праворуч) горить зеленим, то він бачить 3G мережу. Коли він блимає зеленим, то модем підключений до інтернету і повинен його роздавати. За цим індикатором вже можна зрозуміти, що з ним відбувається і діяти далі.

Ви написали:

якщо без антени то підключається але без доступу до мережі

Це як? На якому пристрої? Як ви все налаштовували? Поділіться скриншотами в коментарях.

Я почитав інформацію в інтернет, і схоже що з коробки (без додаткових налаштувань) ZTE AC3633 не працює як USB-модем. Його потрібно перемикати в цей режим. Він роздає інтернет по Wi-Fi.

Хоча, при його підключенні до комп'ютера він швидше за все відразу запропонує поставить драйвера і можливо буде визначаться як USB модем, або підключення до мережі.

Спробуйте підключиться до ZTE AC3633 по Wi-Fi. Відразу після підключення модему до комп'ютера, або адаптера живлення він роздає Wi-Fi. Ім'я мережі і пароль для підключення до Wi-Fi мережі модему ZTE AC3633 вказані під кришкою. Підписані як SSID і Wi-Fi Key.

Заводський пароль WiFi модему ZTE AC3633

Можете підключиться з будь-якого пристрою: ноутбук, планшет, телефон. Після підключення до Wi-Fi мережі модему Інтертелеком (він як Wi-Fi роутер працює) ви зможете через браузер зайти в його налаштування. Як на звичайний сайт. За адресою 192.168.0.1. Я вже розповідав, як зайти в налаштування роутера за адресою 192.168.0.1. Там можна подивитися статус підключення до інтернету (до мережі оператора Інтертелеком) і змінити необхідні параметри.

З приводу антени:  переконайтеся, що ви все правильно підключаєте. Що антена і перехідник у вас правильно підключені. Може у вас десь на соединителях замкнуті контакти. Інших причин я не бачу, за якими модем ZTE AC3633 може перезавантажуватися відразу після підключення зовнішньої антени. Хіба що шлюб модему, що теж буває і такий варіант виключати не потрібно.

Якщо не вийде його налаштувати, то краще повернути назад в магазин.