Помилка DNS на PlayStation 4: NW-31253-4, WV-33898-1, NW-31246-6, NW-31254-5, CE-35230-3, NW-31250-1

Помилка DNS на PlayStation 4: NW-31253-4, WV-33898-1, NW-31246-6, NW-31254-5, CE-35230-3, NW-31250-1

У цій статті я дам докладні інструкції, як вирішити проблему з DNS на PlayStation 4. Через проблеми з DNS-серверами на PS4 може виникати кілька помилок, з різними кодами. Найпопулярніші з них: CE-35230-3, NW-31246-6, NW-31253-4, WV-33898-1, NW-31254-5, NW-31250-1. Опис помилки залежить від програми, в якій вона виникла. Зазвичай, це такі повідомлення: "Не вдалося підключитися до сервера", "Помилка", "Помилка DNS (NW-31250-1)", "Не вдалося відобразити сторінку", "Не можна використовувати DNS-сервер". У додатку YouTube це помилка "Неможливо підключитися до YouTube". Втім, через DNS, на ігровій приставці PlayStation 4 можуть з'являтися найрізноманітніші помилки з підключенням до мережі Інтернет в різних додатках і іграх, де потрібен доступ до інтернету. наприклад,в додатку PlayStation Store, або при вході в свій онлайн профіль Playstation Network.

І перш ніж перейти до вирішення, кілька слів про DNS-серверах і самих помилках. Кому це не цікаво, може пропустити. DNS-сервери використовуються для перетворення доменних адрес в IP-адреси. Вони використовуються на всіх пристроях, які підключаються до інтернету. До слова, на комп'ютерах теж дуже часто бувають помилки пов'язані з DNS. Як і на телефонах, планшетах і т. Д. Зазвичай (за замовчуванням) використовуються DNS-сервери інтернет-провайдера. Коли на DNS-сервері відбувається якийсь збій, на пристроях починають виникати помилки пов'язані з DNS. Просто перестає працювати інтернет. Хіба що за винятком деяких програм, але до PlayStation 4 це не відноситься. Давайте ще коротко розповім про помилки, які виникають через проблеми з DNS на PS4.

 • NW-31253-4 - PlayStation 4 не може підключитися до мережі через затримку відповіді DNS-сервера або нестабільного відгуку.

  NW-31253-4 на PS4: сталася помилка DNS

 • WV-33898-1 - помилка з'являється в браузері PlayStation 4 при спробі зайти на якийсь сайт. При спробі відкрити сайт з'являється ця помилка з описом "Неможливо відобразити сторінку".

  WV-33898-1: Чи не вдалося відобразити сторінку на PS4Або при вході в PlayStation Store з описом "Неможливо з'єднатися з сервером".

 • NW-31246-6 - задані помилкові параметри DNS-сервера.

  Помилка NW-31246-6: неправильні настройки DNS

 • NW-31254-5 - помилка до підключення до мережі Інтернет на PS4 через нестабільну роботу DNS-серверів.
 • CE-35230-3 - помилка з цим кодом може з'являтися через занадто довгого відповіді DNS-сервера.
 • NW-31250-1 - помилка підключення до сервера на плейстейшен 4. Так само може виникати через проблеми на стороні DNS.

  Помилка DNS NW-31250-1 на PS4

 • У додатку YouTube на PlayStation 4 з'являється помилка "Неможливо підключитися до YouTube" .

  Неможливо підключитися до YouTube на PlayStation 4Відповідно додаток не відкривається і відео не завантажуються.

А якщо виконати перевірку підключення до інтернету в настройках, в розділі "Мережа", то довго триває перевірка з'єднання з інтернетом, а потім з'являється напис "Неможливо". При цьому з'єднання з роутером є (IP-адреса отримана). У цьому ж вікні, зверху, може бути напис "Не можна використовувати DNS-сервер. DNS-сервер не відповів в межах заданого часу" .

Не можна використовувати DNS-сервер і не вдалося підключитися до інтернету на PS4

З помилками трохи розібралися, тепер пропоную перейти до вирішення.

Виправляємо помилку DNS на PS4

Щоб зайвий раз не змінювати налаштування, рекомендую спочатку перезавантажити приставку і Wi-Fi роутер (якщо у вас підключення через роутер, а не безпосередньо). Найкраще повністю вимкнути PS4 і вимкнути живлення хвилин на 10. Якщо це не допомогло, потрібно прописувати статичні DNS-адреси.

У більшості випадків, всі ці помилки можна прибрати прописавши на PlayStation 4 адреси DNS-серверів від Google, або інші публічні DNS. Все це без проблем можна зробити в меню установки з'єднання з інтернетом. Причому, як для підключення по Wi-Fi (бездротового), так і для LAN (по кабелю). Я про це вже розповідав в статті настройка підключення до інтернету на PlayStation 4.

Незважаючи на те, що інструкція по зміні DNS для LAN і Wi-Fi з'єднання практично не відрізняється, я все таки розділю ці інструкції. Дивіться рішення в залежності від того, яким способом ваша PlayStation 4 підключена до інтернету.

Налаштування DNS для Wi-Fi з'єднання на PS4

Я не буду прикріплювати скріншоти по кожному пункту. Думаю, в цьому немає необхідності. Якщо щось незрозуміло, можете подивитися скріншоти всіх пунктів меню по посиланню вище.

 1. Відкриваємо налаштування і розділ "Мережа".
 2. Переходимо в розділ "Встановити з'єднання з інтернетом".
 3. Вибираємо "Використовувати Wi-Fi".

  Зміна DNS для Wi-Fi з'єднання

 4. Обов'язково вибираємо спосіб "Спеціальний" .

  Ручні настройки DNS на PS4

 5. У списку Wi-Fi мереж вибираємо свою мережу. Якщо ви до неї ще не підключалися, то з'явиться запит пароля. Вводимо пароль.
 6. Налаштування IP-адреси - Автоматично.
 7. Ім'я хоста DHCP - Чи не вказувати.
 8. Налаштування DNS - Вручну. Для "Основний DNS" прописуємо 8.8.8.8 . І для "Додатковий DNS" прописуємо 8.8.4.4 . Це DNS від Google (на початку цієї статті я давав посилання на статтю, де розповідав про ці серверах). Має вийти ось так:

  DNS від Google на PlayStation 4

 9. Налаштування MTU - Автоматично.
 10. Проксі-сервер - Чи не використовувати.
 11. Вибираємо "Перевірити з'єднання з Інтернетом". При перевірці не повинно бути помилки DNS, і PlayStation 4 повинна успішно підключитися до інтернету.

Як вручну задати DNS для LAN з'єднання (по кабелю) на PlayStation 4?

 1. Відкриваємо розділ "Мережа" в налаштуваннях PS4 і вибираємо пункт "Встановити з'єднання з інтернетом".
 2. Вибираємо "Використовувати кабель LAN".

  Налаштування DNS для LAN з'єднання на ігровій приставці

 3. Спосіб "Спеціальний" .

  Зміна DNS на PS4: вручну

 4. Налаштування IP-адреси - Автоматично.
 5. Ім'я хоста DHCP - Чи не вказувати.
 6. Налаштування DNS - Вручну. Прописуємо вручну адреси DNS-серверів Google. 8.8.8.8 - це "Основний DNS" , і 8.8.4.4 - "Додатковий DNS" .

  Зміна DNS серверів на плейстейшен 4Натискаємо "Далі".

 7. Налаштування MTU - Автоматично.
 8. Проксі-сервер - Чи не використовувати.
 9. При перевірці з'єднання, PS4 повинна успішно виконати підключення до інтернету.

Начебто все детально показав і розписав. Проблем зі зміною DNS у вас виникнути не повинно. Якщо зміна DNS не допомогла, і на вашій PlayStation 4 продовжують з'являтися різні помилки пов'язані з підключенням до мережі, то можливо проблеми на стороні роутера, або інтернет-провайдера. Зателефонуйте на підтримку провайдера і з'ясуйте. Перевірте, як працює, і чи працює взагалі інтернет на інших пристроях через це ж з'єднання. Можна роздавати Wi-Fi з телефону, підключити до нього плейстейшен і виконати перевірку з'єднання. Так само можуть бути тимчасові проблеми на серверах, до яких не вдається підключитися.