Чому роутер Zyxel Keenetic II не бачить USB-модем Yota 4G?

Чому роутер Zyxel Keenetic II не бачить USB-модем Yota 4G?

Добрий день, ще раз. Подумав, що недостатньо докладно виклав суть своєї проблеми.

Необхідна допомога в підключенні Android TV BOXа (Т9) по WI FI. У роутер Zyxel Keenetic II вставив USB модем Yota 4G.

Для настройки роутера підключився до ноутбука (Asus K50In). Зайшовши на сторінку my.keenetic.net зрозумів, що немає з'єднання з мережею (модем не виявлено, оновлення не знайдено). Включив телевізор і тв box. Бачить роутер .... просить пароль ... ввожу ... і звичайно нічого не працює. Модем цілком справний (на ноутбуці все в порядку, тариф максимальний, оплата норм.).

Розібратися б. Роутер до заводських скидав, перезавантажувати. Дякую за розуміння.

відповідь

Добрий день. Те, що інтернет не працює через Zyxel Keenetic II на Android TV BOX і інших пристроях - це нормально, адже роутер не підключений до інтернету. Він навіть не бачить USB-модем, як ви написали.

Я не сильний фахівець з 4G модемів від Yota, але вони бувають різні (різні моделі). Непогано було б дізнатися, який модем у вас. І яка прошивка на роутері Zyxel Keenetic II. На вкладці 3G / 4G модем взагалі не з'являється?

Чи не працює USB-модем Yota 4G на Zyxel Keenetic II

Все дуже просто. Є список підтримуваних USB-модемів для роутерів Zyxel Keenetic - //help.keenetic.com/hc/ru/articles/214471025 Якщо ваш модем Yota є в списку сумісних, значить все повинно працювати.

Швидше за все, вам потрібно просто оновити прошивку на своєму Zyxel Keenetic II до останньої версії. Встановити останню версію компонентів, які відповідають за підтримку USB-модемів.

За посиланням вище є докладна інструкція (посилання на інструкції) по оновленню прошивки.