Netis WF2880 - огляд роутера, в якому є все що необхідно

Netis WF2880 - огляд роутера, в якому є все що необхідно

Я коли дивився характеристики Netis WF2880 і читав про нього відгуки, то зрозумів, що в цьому роутере є повний набір тих функцій і можливостей, які просто повинні бути в кожному сучасному роутере. Перш за все я маю введу наявність підтримки стандарту 802.11ac, гігабітних LAN портів і USB. Чесно кажучи, не бачу особливого сенсу купувати в наш час роутер з більш скромними характеристиками. Хіба що потрібно сильно заощадити, або вам точно все це не стане в нагоді в найближчі кілька років. Але краще, звичайно, відразу придбати маршрутизатор з усіма сучасними функціями, ніж через деякий час купувати новий.

Якщо розглядати конкретно Netis WF2880, то це недорога, популярна (так як відгуків про нього багато) ну і звичайно ж сучасна модель. Я вже його подивився, налаштував, все перевірив, і зараз поділюся своїми враженнями. До речі, про можливості USB порту в цьому маршрутизаторі я вже розповідав в статті USB-порт на роутері Netis. Налаштування загального доступу до накопичувача, FTP, DLNA. Що ще стосується USB, то він в цьому маршрутизаторі стандарту USB 2.0. Звичайно, хотілося б USB 3.0. Ну і по програмній частині потрібно трохи доопрацювати функціонал USB. Додати підтримку модемів і принт-сервер. Сподіваюся, з часом доопрацюють прошивку.

Netis WF2880

До речі, у Netis є ще один маршрутизатор в точно такому ж корпусі. Модель Netis WF2780. А WF2880 відрізняється від нього наявністю USB і сильнішим залізом (за словами виробника). Виходить, якщо вам не потрібен USB-порт, то можете трохи заощадити. Різниця в ціні відчутна.

Давайте розглянемо основні характеристики Netis WF2880:

  • Звичайно ж робота в двох діапазонах 2.4 ГГц (швидкість до 300 Мбіт / с) і 5 ГГц (швидкість до 867 Мбіт / с).
  • Підтримка стандарту 802.11ac і старіших.
  • Швидкість LAN і WAN - до 1 Гбіт / с.
  • Заявлена ​​підтримка IPTV (але наскільки я зрозумів, з деякими провайдерами не працює).
  • Антени не знімні. 4 штуки.
  • 1 USB порт стандарту 2.0.
  • Від себе: проста і зрозуміла панель управління російською мовою (для багатьох це дуже важливо), цікавий зовнішній вигляд, непоганий пластик та збирання.

Думаю, для багатьох важливо не тільки як буде працювати роутер, які в ньому функції, порти і т. Д., Але і те, як він виглядає. Мені здається, що при виборі роутера насамперед звертають увагу саме на зовнішній вигляд самого пристрою, матеріали, якість пластика.

Огляд Netis WF2880

Так як фото коробки ви вже бачили на фото на початку статті, то почнемо з комплектації. У комплекті у нас сам роутер Netis WF2880, адаптер живлення, мережевий кабель, підставка і інструкції.

Все упаковано дуже добре. Як і повинно бути.

Комплектація роутера Netis WF2880

Підставка потрібна для вертикальної установки маршрутизатора.

Netis WF2880 на підставці

При необхідності, можна поставити маршрутизатор горизонтально. Антени можна скласти. Але краще, звичайно, вертикально. Як це було задумано дизайнером.

Варіант установки роутера Нетіс

Корпус Netis WF2880 зроблений з чорного матового пластика. Спереду знаходяться індикатори. З одного боку логотип компанії назва моделі, а з іншого отвору за допомогою яких можна повісити роутер на стіну і наклейка із заводською інформацією.

Зовнішній вигляд роутера Netis WF2880

А порти і кнопки притулилися на тильній стороні. 4 LAN, 1 WAN порт, кнопка (отвір) Default, роз'єм адаптера харчування, кнопка WPS і USB порт.

Порти маршрутизатора Netis WF2880

І ще фото 🙂

Фото Netis WF2880 в інтер'єрі

Думав ще зробити інструкцію з налаштування Netis WF2880, але не буду. В цьому немає сенсу. Процес настройки я детально показував на прикладі Netis WF2780.

Що стосується налаштування різних функцій USB порту, то посилання на інструкцію я давав на початку статті. Там все настільки просто, що інструкція вам навряд чи знадобиться.

Маршрутизатор цікавий. А головне недорогий і функціональний. У ньому дійсно є все, що може стане в нагоді на сьогоднішній день. Та й навантаження він буде тримати. Принаймні я не бачив відгуків, та й сам не помічав, щоб він зависав, втрачав з'єднання, або сам перезавантажувався. Як це зазвичай буває з бюджетними маршрутизаторами. Я маю введу при навантаженні, яку створюють підключені пристрої.

Залишайте свої відгуки про Netis WF2880. Особливо, якщо вже придбали цей маршрутизатор і вам є що про нього розповісти.