Чому скаче пінг на ноутбуці при грі в World of Tanks?

Чому скаче пінг на ноутбуці при грі в World of Tanks?

Привіт, є ноутбук на Windows 10, переїхав в іншу квартиру, перші 3 місяці все працювало добре, потім несподівано на невеликий час пінг став підскакувати до 300, при цьому при підключенні по кабелю через роутер таких проблем немає. Роутер перенастроювати, добив провайдера, поміняли на новий - історія повторилася, пішов, купив Keenetic Viva, підключив на 5 ГГц, проблема залишилася.

Дзвонив на підтримку по ноутбуку (поки на гарантії), перевстановив драйвера, не допомогло, сказали, неси в сервіс. Нести не хочеться, проваляється там 40 днів, навряд чи вони будуть грати в танки 2 години (це щоб гарантовано зловити лаги потрібно). Що порадите?

відповідь

Добрий день. Малувато конкретної інформації з проблеми.

  1. Пінг скаче тільки при грі в онлайн ігри? Тільки в World of Tanks?
  2. Скачки пинга з'являються після тривалої гри? Відразу, як тільки запускаєте гру, пінг нормальний?
  3. Якщо, наприклад, довго грати, закрити гру і відразу зробити виміри, то пінг нормальний? Або високий?
  4. Температуру материнської плати не дивилися (в момент, коли пінг підскакує)?
  5. З іншими Wi-Fi мережами (в інших місцях) не перевіряли?

Судячи з усього, причина не в провайдера або роутере. По кабелю все нормально працює, заміна роутера і перехід на діапазон 5 ГГц не вирішили проблему. Причина в самому ноутбуці, а точніше в Wi-Fi модулі. Я думаю, що нагрівається Wi-Fi модуль і пінг піднімається. Або не вистачає продуктивності Wi-Fi модуля. Нещодавно був випадок, коли проблеми з Wi-Fi починалися після того, як сильно нагрівалася материнська плата. Тому я питав, чи не дивилися ви температуру материнської плати (мостів). Все це підтверджується тим, що проблеми з високим пінгом з'являються після певного часу (якщо я правильно зрозумів).

Можна спробувати відключити вбудований Wi-Fi модуль в ноутбуці і підключити зовнішній USB адаптер. Хоча б для перевірки. Можете почитати статтю Wi-Fi адаптер для ноутбука. Чим замінити вбудований Wi-Fi модуль?

Не знаю, чи допоможе, але спробуйте відключити Bluetooth модуль в диспетчері пристроїв.