Статус "З'єднання перервано" і "Підключений голос" біля Bluetooth навушників в Windows 10

Статус «З'єднання перервано» і «Підключений голос» біля Bluetooth навушників в Windows 10

Досить часто користуюся навушниками JBL T450BT в якості основної гарнітури для телефону і ноутбука. Сьогодні коли я вирішив попрацювати за ноутбуком я вирішив підключити навушники і послухати музику, але звук був або дуже поганий, або його взагалі не було. Весь цей час писало що підключений тільки голос.

Підключивши їх до телефону та ж історія, тільки звуку взагалі не було.

Читаючи відповіді на раніше поставлені запитання з приводу підключення "навушників" і "головного телефону" я задався питанням чому у мене показує що "навушники" від'єднані.

Я сподіваюся що я досить зрозуміло все виклав, і ви зможете мені допомогти.

Заздалегідь дякую.

відповідь

Не всі з вашої проблеми зрозуміло, але давайте спробуємо розібратися. Можливо, в процесі перевірки налаштувань і уточнення всіх нюансів вийде вирішити проблему з підключенням ваших Блютуз навушників JBL до Windows 10. Які у вас в налаштуваннях звуку чомусь відображаються зі статусом "З'єднання перервано".

Це рішення можна застосовувати до всіх Bluetooth навушників і колонок, якщо через них не працює звук і такі ж симптоми як у автора питання. Думаю, багатьом стане в нагоді.

Щоб відразу все було зрозуміло, настройки Bluetooth навушників (їх статус підключення) ми дивимося в двох місцях (в настройках системи, в вашому випадку Windows 10):

  1. В панелі управління звуком (це вона на вашому скріншоті вище).
  2. В налаштуваннях Bluetooth (там, де відображається статус "Підключений голос, музика", "Підключений голос", "Підключене музика").

Важливий момент: ми коли підключаємо Bluetooth навушники з мікрофоном до Windows 10, то система бачить їх як два пристрої:

  1. Навушники (Stereo). Вони ж "Підключене музика". Це пристрій через яке Windows виводить якісний стерео звук. В цьому режимі мікрофон на навушниках система використовувати не може.
  2. Головний телефон (Hands-Free AG Audio). Він же "Підключений голос". В цьому режимі може працювати мікрофон, але звук в навушниках буде поганої якості (моно). Я про це вже писав в статті поганий звук в Bluetooth навушниках на комп'ютері або ноутбуці.

Кожне з цих пристроїв можна від'єднати і відключити в налаштуваннях. Може бути відключена служба "Приймач аудіо" (висновок стерео звуку, профіль A2DP), або "Бездротова телефонний зв'язок". Після чого в системі залишаться або тільки "Навушники", або "Головний телефон". Відповідно, або не буде працювати мікрофон, або не буде виводиться якісний стерео звук. Або ж взагалі не буде звуку з навушників. Про рішення цієї проблеми я вже писав: Bluetooth навушники не відтворюють звук з ноутбука. Не відображаються в пристроях відтворення Windows.

Я спробував у себе на комп'ютері все перевірити і розібратися. Значить в налаштуваннях звуку "З'єднання перервано" може бути в двох випадках: коли навушники взагалі не підключені до комп'ютера і коли вони від'єднані (це різні речі). Думаю, що у вас вони підключені.

Коли статус "Підключений голос" і немає звуку, або він неякісний

Ви начебто писали, що у вас біля навушників був статус "Підключений голос".

Рішення # 1

В цьому випадку потрібно спробувати в налаштуваннях звуку підключити Bluetooth навушники, біля яких написано "З'єднання перервано".

Windows 10 бачить тільки підключений голос і немає Блютуз навушників в налаштуваннях звуку

Після цього вони повинні заробити (статус "Готовий") і потрібно зробити Bluetooth навушники пристроєм для виведення звуку за замовчуванням.

Bluetooth навушники за замовчуванням для виведення звуку в Windows 10

Після цього навушники повинні відтворювати чистий і якісний звук.

Рішення # 2

Якщо ж біля назви ваших навушників пише "Відключені", то спробуйте їх включити.

В налаштуваннях звуку пише що навушники відключені

А потім вибрати "Використовувати за замовчуванням".

Рішення # 3

Можливо, відключена служба "Приймач аудіо" у властивостях бездротових навушників. В такому випадку вони зазвичай взагалі не відображаються в налаштуваннях звуку. Як бачите, є тільки "Головний телефон".

Бездротові навушники підключені але їх немає в настройках звуку

Потрібно перевірити служби. Для цього відкриваємо вікно за адресою Панель керування \ Обладнання і звук \ Пристрої та принтери. Можна так:

Перевірка служби A2DP в Windows 10

Далі відкриваємо властивості навушників і на вкладці "Служби" і ставимо галочку біля "Приймач аудіо". Натискаємо "Застосувати".

служба

Можна так само спробувати відключити службу "Бездротова телефонний зв'язок". Якщо вам потрібен якісний звук, і не потрібен мікрофон.

Коли статус "Підключене музика" і не працює мікрофон (Головний телефон)

Виглядає це наступним чином:

Bluetooth навушників

"Головний телефон" можна точно так же Відключити / Включити, або Завершити з'єднання / Підключити в панелі управління звуком.

Головний телефон відключений або з'єднання перервано

За роботу "Головного телефону" (мікрофона) в Windows 10 відповідає служба "Бездротова телефонний зв'язок".

служба

Якщо її відключити, то система не буде бачити мікрофон на ваших Блютуз навушниках.