Xiaomi Mi WiFi Router 3: проблема з мобільним додатком і швидкістю WiFi

Xiaomi Mi WiFi Router 3: проблема з мобільним додатком і швидкістю WiFi

Добрий день, недавно зжив своє домашній роутер tp-link вирішив придбати на заміну новий і вибирав між Mikrotik hAP lite RB941-2ND і Mi Wi-Fi router 3. Оскільки багато техніки Xiaomi використовую і цілком задоволений зважився на покупку останнього. Спочатку не виходило налаштувати через додаток тому то не бачив роутер то не хотіла логінитися учетка. Плюнувши налаштував через Веб-інтерфейс роутер сам підтягнув останню обнову.

Потім після декількох скидів до заводу вийшло підключити додаток до роутера, але воно все одно не бачить підключених пристроїв і при спробі зайти в будь-які налаштування лається і за відчуттями не може підключитися до Ротері (див рис нижче).

Додаток на телефоні не бачить Xiaomi Mi WiFi Router 3

Не дивлячись на додаток, в подальшому подлубавшись на основі Ваших статей налаштував наступні параметри через веб інтерфейс:

  • Qos відключений
  • Інтернет швидкість варто руками 1000/1000 Mb / sec
  • Dual-band Wi-Fi відключений
  • Працює одна мережа 2,4 сила сигналу wall penetration.
  • Провайдер швидкість 100 Мб / с яка по кабелю в принципі є і перевірена (рис нижче), підключення PPPoE.

Підсумок жоден з трьох телефонів в тестах не показав швидкість вище 3 Мб / с в середньому стабільно Мегабит.

Погана швидкість WiFi через Xiaomi Mi WiFi Router 3

Ноутбук не вище 8 Мб / с і це все в кімнаті з роутером, та й не важливо в який навіть. І програма не працює зовсім відв'язувати роутер хіба ж не відв'язує прив'язуй заново і т. Д.

Власне подібних питань не знайшов звертаюся до Вас за допомогою.

відповідь

Добрий день. Що там у вас в додатку Mi Wi-Fi - не знаю. Та й чесно кажучи не дуже зрозумів. Ніби як ваш роутер "Burdin" обраний в додатку. Може вам в додатку потрібно було спочатку створити і увійти в свій аккаунт Xiaomi. За ідеї там все просто: підключили телефон до роутера, в додатку Mi Wi-Fi вибираємо "налаштувати новий роутер" і слідуємо інструкції. Інструкція по налаштуванню роутерів Xiaomi саме через додаток у мене тільки в планах.

Так, швидкість дуже низька. Тим більше, якщо така погана швидкість на всіх пристроях. А яка проблема була зі старим роутером? Чи не падіння швидкості по Wi-Fi?

Службу "QoS Traffic manager" ви пробували включати і вимикати? Обов'язково спробуйте. Після зміни налаштувань зберігайте їх і перезавантажувати роутер. Я так розумію, цю статтю ви вже дивилися: чому роутер Xiaomi ріже швидкість по Wi-Fi і повільно працює інтернет.

Що з діапазоном 5 ГГц? Яка в ньому швидкість? Чому ви його відключили. Швидше за все деякі ваші пристрої підтримують новий стандарт. Чому б не перевірити його.

У вашому будинку багато сусідніх Wi-Fi мереж?

Я б спробував повністю скинути налаштування на Xiaomi (я знаю, що ви вже робили скидання) і налаштувати Mi WiFi Router 3 через комп'ютер за інструкцією. Ваші скріншоти бачив все.