Помилка тисяча сімсот сорок сім при запуску служби WLAN

Помилка тисяча сімсот сорок сім при запуску служби WLAN

Служба автоналаштування WLAN в Windows відповідає за підключення до бездротових мереж. І якщо дана служба не запущена, то система не зможе знаходити доступні для підключення бездротові мережі. Не знаю з яких причин, але досить часто, ця служба відключена. Особливо на стаціонарних комп'ютерах. Коли після підключення Wi-Fi адаптера не працює пошук бездротових мереж.

В принципі, це не проблема, службу легко запустити. Про це я писав у статті служба автонастройки WLAN. Що це, і як включити в Windows. Але дуже часто служба WLAN не починається. З'являється велика кількість різних помилок. У цій статті мова піде про помилку тисячу сімсот сорок сім . Дана помилка з'являється при спробі запустити службу wlansvc в Windows 7, Windows 8 і Windows 10.

Я б, напевно, не писав цю статтю, якби не коментар від Олексія до однієї зі статей на сайті. Суть проблеми: комп'ютер не бачить Wi-Fi мережі, ніби бездротовий модуль відключений. На іконі підключення червоний хрестик.

Червоний хрестик на значку Wi-Fi через відключеною служби WLAN

Запустивши діагностику неполадок мережі (запустити її можна натиснувши правою кнопкою миші на іконку мережі) з'являється повідомлення, що "Служба бездротового зв'язку Windows не запущено на цьому комп'ютері".

Служба бездротового зв'язку Windows не запущено на цьому комп'ютері

Засіб діагностики неполадок не може виправити цю проблему. Ну, раз служба бездротового доступу не запущена, значить потрібно її запустити. Заходимо в служби, знаходимо там "Служба автоналаштування WLAN", натискаємо на неї правою кнопкою миші і вибираємо "Запустити" (або відкриваємо властивості, ставимо автоматичний запуск і запускаємо натиснувши на відповідну кнопку). На початку статті я давав посилання на докладну інструкцію.

Чи не запускається wlan

І замість того, щоб служба запрацювала, а разом з нею і бездротове підключення на комп'ютері, з'являється помилка 1747. Шкода, що я не додумався попросити у Олексія скріншот самої помилки. Але знайшов фото в інтернеті. Правда, на англійській мові. Там написано: "Не вдалося запустити службу Служба автоналаштування WLAN на локальний комп'ютер. Помилка тисяча сімсот сорок сім: служба аутентифікації невідома".

Помилка одна тисяча сімсот сорок сім під час запуск служби WLAN для роботи Wi-Fi в Windows

Ось така проблема. Через що з'являється ця помилка, я не знаю. Зате знаю, як її можна вирішити. Підказав це рішення Олексію в коментарях, і у нього все вийшло.

Рішення помилки +1747 через яку не запускається служба бездротової мережі

Рішення дуже просте. Потрібно в командному рядку запущеної про імені адміністратора виконати команду NetSh WinSock Reset. Рішення перевіряли в Windows 7. Упевнений, що в Windows 10 так само все вийде. Як і в Windows 8 і 8.1.

Запускаємо командний рядок від імені адміністратора. Її можна знайти через пошук (в меню Пуск). Просто почніть вводить "Коман ..." (або CMD). Далі натискаємо на неї правою кнопкою миші і вибираємо "Запуск від імені адміністратора". Ось так це виглядає в Windows 10:

запуск CMD

Далі копіюємо команду  NetSh WinSock Reset і вставляємо її в командний рядок. Натискаємо Ентер.

Рішення помилки 1747 при запуску WLAN

Має з'явитися повідомлення "Скидання каталогу Winsock виконаний успішно". Перезавантажуємо комп'ютер.

Після перезавантаження, якщо комп'ютер як і раніше не буде бачити бездротові мережі, то запустіть службу WLAN вручну. Як я показував на скрінште в цій статті. Або за інструкцією, посилання на яку так само є на початку статті.

Якщо служба запрацювала, але доступні Wi-Fi мережі так і не з'явилися (червоний хрестик не зник), то дивіться цю статтю: немає доступних підключень в Windows 7. Можливо, потрібно увімкнути функцію безпроводового з'єднання.

Все повинно вийти! Всього доброго!