Чому сильно впав прийом Wi-Fi на ноутбуці, слабо ловить сигнал?

Чому сильно впав прийом Wi-Fi на ноутбуці, слабо ловить сигнал?

Привіт, взагалі проблема така ноутбук стояв в селі а інтернет працював проводом від роутера до ноутбука. Возив ноут в місто і прекрасно бачив мережі і ловив на 5-4 палки, але через тиждень він перестав бачити безліч мереж і ловить мій wifi на 1 палицю а іноді навіть взагалі пропадає.

Були деякі механічні пошкодження саме коли я вставав з-за робочого місця ноутбук чіплявся і чуть чуть підводився і падав може якісь проблеми з wifi модулем? І ще було коли я позбувався Майнера windows-update.exe і коли я його нарешті вигнав то wifi почав погано працювати але інтернет від проводу працює чудово.

Допоможіть будь ласка.

відповідь

Добрий день. Якось я вже відповідав на схоже запитання: ноутбук ловить Wi-Fi тільки біля роутера (проблема з Wi-Fi антеною). Там проблем була в тому, що перетерся провід, який йде від Wi-Fi модуля до антени, яка зазвичай розташована під кришкою екрану. Або ось ще: слабкий прийом WI-FI мережі на ноутбуці HP.

Чесно кажучи, ще жодного разу не зустрічав випадок, щоб подібні проблеми з поганим прийомом Wi-Fi сигналу на якомусь одному конкретному пристрої були через налаштувань, драйверів, вірусів і т. Д. Як правило, проблема завжди апаратна, а не програмна. І швидше за все щось саме з Wi-Fi антеною в ноутбуці. Тим більше, у вас були механічні пошкодження. Може антена відключилася, поганий контакт на самому Wi-Fi модулі, може так само провід який йде до антени обірвався.

Ви можете спробувати перевстановити драйвер на Wi-Fi адаптер, але це навряд чи вирішить проблему. Потрібно розбирати ноутбук і шукати причину, через яку такий слабкий прийом сигналу Wi-Fi. Те, що ноутбук не бачить інші, сусідні мережі, це зрозуміло. У них слабкий сигнал, він і свою мережу, яка поруч, ледве бачить (на одну поділку).

Потрібно насамперед перевірити підключення Wi-Fi антени до модуля. Більше інформації є в статті про заміну Wi-Fi модуля в ноутбуці. Для прикладу:

Ноутбук погано ловить Wi-Fi, слабкий сигнал

Якщо там все підключено, то потрібно дивитися сам провід і антену. Якщо не впевнені, що зможете все розібрати і перевірити, то краще звернутися в сервісний центр.

На час можна підключити зовнішній USB Wi-Fi адаптер. Є дуже маленькі Nano адаптери. Я розповідав про них в статті Wi-Fi адаптер для ноутбука. Чим замінити вбудований Wi-Fi модуль?