Налаштування TP-Link AC750 RE210. Посилення Wi-Fi сигналу на частоті 2.4GHz і 5GHz

Налаштування TP-Link AC750 RE210. Посилення Wi-Fi сигналу на частоті 2.4GHz і 5GHz

Сьогодні ми будемо налаштовувати ретранслятор TP-Link AC750 RE210. Він же ретрансляція, або підсилювач Wi-Fi мережі. Я вже писав про налаштування інших моделей ретрансляторів від TP-Link, але RE210 найцікавіша з усіх моделей, які у мене були. Насправді, дуже мало користувачів знаю про існування таких пристроїв як ретранслятори. І в разі, коли Wi-Fi мережу від роутера ловить не у всіх кімнатах, чомусь розглядають як підсилювачі інші роутери. Є багато маршрутизаторів, які вміють працювати в режимі репитера. Але повірте, спеціально створені для цього пристрою, такі як TP-Link AC750 RE210, працюватимуть набагато краще і стабільніше. А процес налаштування буде набагато простіше.

Що стосується саме моделі RE210, то це двохдіапазонний ретранслятор. Він може посилювати Wi-Fi мережу відразу в двох діапазонах 2.4GHz і 5GHz. Це сучасний ретранслятор. Навіть якщо у вас зараз немає дводіапазонного роутера, то повірте, найближчим часом він у вас з'явиться, а TP-Link AC750 RE210 не застаріє, і буде актуальним ще довго. Якщо ж ви хочете трохи заощадити, і вам не потрібен підсилювач, який може посилювати бездротову мережу на частоті 5GHz, то подивіться модель TP-Link TL-WA850RE, або пристрої інших виробників, з цього цінового сегмента.

Налаштування цих пристроїв забере у вас пару хвилин. Все зводиться до натискання однієї кнопки на роутері і на репетирують. У деяких випадках, можливо, доведеться зайти в налаштування підсилювача, і підключиться до своєї мережі вручну. Після настройки, у вас буде одна Wi-Fi мережу, посилена ретранслятором. І пристрої будуть автоматично переключаться між мережами, ви цього навіть не помітите.

Установка Wi-Fi репитера TP-Link AC750 RE210

Якщо на вашому роутере є кнопка WPS, а вона швидше за все є, то раджу налаштовувати ретранслятор з її допомогою. Беремо наш ретранслятор, розкладаємо антеннки з боків (якщо у вас модель RE210), і включаємо його в розетку. Дуже важливо вибрати правильне місце для установки підсилювача. Для стабільної роботи, він повинен бути встановлений в зоні стабільного сигналу вашої основної Wi-Fi мережі.

На своєму маршрутизаторі натисніть на кнопку активації WPS. На різних пристроях, вона виглядає по-різному. Значить натискаємо на кнопку WPS на роутері, йдемо до TP-Link AC750 RE210 (який вже включений в розетку), і натискаємо на ньому на кнопку RE . Вона знаходиться збоку підсилювача.

Налаштування репитера TP-Link AC750 RE210

На ретрансляторі почне блимати індикатор WPS (зі стрілками). Трохи чекаємо, повинен спалахнути один, або обидва індикатора Wi-Fi. Це означає, що ретрансляція вже підсилює Wi-Fi сигнал в одному, або в двох діапазонах.

Установка і підключення репитера TP-Link AC750 RE210

Ось і все, установка ретранслятора завершена. Перевірте його роботу. Ви можете вимкнути його, і включити в іншому місці. Повторна установка не потрібно. Якщо він бачить Wi-Fi мережу з якою ви його вже налаштували, то автоматично встановить із нею, і почне її посилювати.

Вхід в налаштування репитера TP-Link AC750 RE210. налаштовуємо вручну

Бувають випадки, коли не виходить налаштувати ретранслятор за допомогою кнопки WPS. Або, він підключається тільки до мережі на частоті 2.4GHz. А Wi-Fi мережу на частоті 5GHz не хоче посилювати. В такому випадку, можна зайти в панель управління нашого TP-Link AC750 RE210, і спробувати підключиться до мережі вручну. Такий спосіб може стане в нагоді ще в тому випадку, коли у вас немає доступу до самого роутера, але ви знаєте пароль від Wi-Fi мережі.

Увімкніть ретрансляція, і підключіть до нього свій комп'ютер (можете з мобільного пристрою зайти в налаштування). Можна підключиться як по Wi-Fi, так і по кабелю (який йде в комплекті).

Відразу після включення нашого підсилювача, вона почне транслювати Wi-Fi мережу зі стандартним назвою (навіть дві мережі, на різних частотах). Вони не захищені паролем. Підключіться до однієї з мереж. Далі відкриваємо браузер, і переходимо за адресою  tplinkrepeater.net . З'явиться запит введення логіна і пароля. Заводські: admin і admin. Якщо не виходить зайти в налаштування, то дивіться докладну інструкцію по входу в настройки Wi-Fi підсилювача.

tplinkrepeater.net - вхід в настройки репитера Tp-Link

Відразу відкривається посібник, який допоможе нам підключиться до Wi-Fi мережі для її посилення. Натискаємо "Next".

Майстер швидкого налаштування ретранслятора TP-Link AC750 RE210

Вкажіть свій регіон.

Вибір регіону при посиленні Wi-Fi мережі

Далі ретрансляція виконає пошук Wi-Fi мереж в діапазоні 2.4GHz. Виділіть свою мережу, і натисніть "Next".

Налаштування підсилювача на частоті Wi-Fi 2.4GHz

На наступному кроці нам потрібно вказати пароль від Wi-Fi мережі, яку ми хочемо посилити.

Ручна настройка ретранслятора

Ретранслятор почне пошук Wi-Fi мереж на частоті 5GHz. Якщо у вас є така мережа, то підключіться до неї вказавши пароль, як я показував вище. А якщо Wi-Fi мережі на частоті 5GHz у вас немає, то встановіть галочку, як я показував на скріншоті нижче, і натисніть кнопку "Next".

Репитер не вдалося підключитися до Wi-Fi на 5GHz

Далі натискаємо кнопку "Finish".

Завершення налаштування AC750 RE210

Ретранслятор перезавантажиться, і почне посилювати Wi-Fi мережу.

Якщо буде необхідно, ви можете зробити скидання налаштувань на TP-Link AC750 RE210 до заводських. Просто увімкніть його, натисніть і потримайте секунд 10 кнопку Reset. За індикаторами ви зрозумієте, коли стається збій параметрів.

І ще одна фішка. Кнопкою LED ви зможете відключити всі індикатори, щоб вони не заважали вам вночі. Хоча, світять вони не дуже яскраво.

Задавайте питання в коментарях, діліться порадами. Всього доброго!