Помилка підключення WLAN на смартфоні

Помилка підключення WLAN на смартфоні

Доброго дня! раніше я без проблем користувалася домашнім вай-фаєм, але при покупці нового смартфона це стало неможливо. Спочатку я могла підключитися до мережі, потім стало писати "Помилка підключення WLAN", я перезавантажувати роутер, смартфон, нічого не змінилося, потім побачила повідомлення "Поточна мережа не підключена до інтернету, торкніться, щоб виправить", я натиснула, поставила галочку, було все нормально пару днів, потім початок вибивати помилку.

Повідомлення ще раз з'явилося через тижні три десь, я випадково його прибрала, тепер взагалі не знаю, що робити. Дзвонила провайдеру, сказав, щоб я повернула телефон до заводських налаштувань, і все. Але прикол в тому, що всі можуть підключитися до мережі, крім мене. А мій телефон може підключаться до інших мереж, крім моєї домашньої.

відповідь

Добрий день. Якщо до вашого роутеру інші пристрої без проблем підключаються і працюють, то проблема не в роутері, і тим більше не у провайдера.

Вам спочатку потрібно спробувати видалити свою Wi-Fi мережу на смартфоні. Натиснути на неї, підтримати і видалити (або якось інакше). Ви чомусь не написали навіть який у вас смартфон. Після видалення потрібно підключиться до домашньої Wi-Fi мережі заново, вказавши пароль. "Помилка підключення WLAN" повинна зникнути.

Якщо це не допоможе, то потрібно скористатися порадою провайдера - зробити скидання налаштувань на смартфоні до заводських.