Як скинути настройки на роутері Zyxel Keenetic

Як скинути настройки на роутері Zyxel Keenetic

Якщо ви якось неправильно налаштували свій маршрутизатор Zyxel Keenetic, або роутер працює нестабільно, то можна зробити скидання налаштувань до заводських. У цій статті ми розглянемо два способи, якими можна скинути настройки на роутерах компанії Zyxel Keenetic: за допомогою спеціальної кнопки Reset, і через панель управління. Насправді, це дуже корисна функція, яка часто виручає в процесі експлуатації будь-якого маршрутизатора, не тільки Zyxel.

Сам часто роблю reset на роутерах, особливо в процесі настройки. Коли щось не виходить, просто роблю скидання і начиню налаштувати знову. А ще, відновлення параметрів точно стане в нагоді в тому випадку, коли ви забули пароль від свого маршрутизатора. Точніше пароль від входу в настройки.

Апаратний і програмний скидання налаштувань на Zyxel

Найпростіший спосіб зробити reset, це натиснути і потримати 10 секунд кнопку RESET (Скидання) на вашому роутере Zyxel Keenetic.

Reset повністю очистить всі параметри. Вам потрібно буде заново налаштувати свій роутер. Задати параметри підключення до провайдера, налаштувати Wi-Fi мережу і т. Д. Чи можете налаштувати на прикладі настройки маршрутизатора ZyXEL Keenetic Start.

Після цього, всі налаштування будуть відновлені до заводських. Кнопка Скидання втоплена в корпус роутера, тому, натискати її потрібно чимось гострим. Натисніть і потримайте приблизно 10 секунд, харчування роутера має бути включено.

Кнопка для скидання налаштувань на Zyxel KeeneticПовинен активно заблимати індикатор харчування, і роутер буде перезавантажений. Це означає, що налаштування відновлені.

Програмне скидання (через панель управління)

Заходимо в настройки, якщо не знаєте як, то дивіться інструкцію. Переходимо на вкладку Система , і зверху вибираємо Параметри . Натисніть на кнопку Повернутися до заводських налаштувань .

Zyxel: відновлення заводських налаштувань

З'явиться попередження, що будуть видалені всі налаштування, і все таке. Натискаємо Так .

Попередження про видалення налаштувань на роутері

Чекаємо, поки маршрутизатор перезавантажиться.

Перезавантаження ZyXEL Keenetic

На цьому все, настройки скинуті. Як бачите, нічого складного. Якщо у вас залишилися якісь питання, то задавайте їх у коментарях.