Відключається мобільний хот-спот Windows 10

Відключається мобільний хот-спот Windows 10

Привіт, підкажіть чому відключається мобільний хот-спот Windows 10 в режимі очікування?

Коли підключений телефон все добре, як тільки вимкну Wi-fi на телефоні, в Windows 10 через хвилину відключається хот-спот, доводиться кожен раз звертати на це увагу.

Економія енергії в мережевому підключенні відключена, може де прописано час простою відключення?

відповідь

Добрий день. Про цю проблему, коли мобільний хот-спот сам відключається, вже писали в коментарях. Але якихось певних рішень я поки не бачив. Думаю, це все таки пов'язано з настройками електроживлення. Або це якийсь глюк системи, інших варіантів просто не бачу.

Не дуже зрозумів, як ви відключили економію енергії в мережевому підключенні. Заборонити відключення Wi-Fi адаптера потрібно в диспетчері пристроїв, за інструкцією: //help-wifi.com/reshenie-problem-i-oshibok/propadaet-internet-wi-fi-v-windows-10-posle-vyxoda-iz- spyashhego-rezhima /

Так само, в настройках електроживлення раджу включити план електроживлення "Максимальна продуктивність". Можливо, після цих дій мобільний хот-спот в Windows 10 перестане сам відключаться.

Рішення: задаємо час автоматичного відключення функції "Мобільний хот-спот" в режимі очікування

Рішення знайшов swr8bit і поділився ним в коментарях до цієї статті. Як виявилося, в реєстрі Windows можна збільшити час відключення функції "Мобільний хот-спот" в режимі очікування. Коли до Wi-Fi мережі, яку роздає комп'ютер, не підключений ні один пристрій.

Відкриваємо редактор реєстру. Можна натиснути клавіші Win + R і виконати команду regedit.

Після чого переходимо за адресою:

Комп'ютер \ HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ ControlSet001 \ Services \ icssvc \ Settings

Натискаємо правою кнопкою на порожню область і вибираємо Створити - Параметр DWORD (32 біти).

Рішення: автоматично відключається

Задаємо цим параметром ім'я PeerlessTimeout натискаємо на нього два рази, ставимо "Система обчислення" - "Десяткова" і задаємо значення в хвилинах. Я встановив 120 хвилин. Це дві години. Можна встановити більше. Це той час, через яке мобільний хот-спот припинить роздавати Wi-Fi мережу, коли до нього не підключено ні один пристрій.

Установка часу автоматичного відключення хот-спот в Windows 10 в режимі очікування

Натискаємо Ok і перезавантажуємо комп'ютер. Все готово! Тепер хот-спот не буде так швидко автоматично відключатися. Не забувайте залишати відгуки в коментарях!