Помилка Wi-Fi: "Розбіжність ключа безпеки мережі" в Windows 7

Помилка Wi-Fi: «Розбіжність ключа безпеки мережі» в Windows 7

Розглянемо в цій статті помилку, з якою стикатися напевно все хто підключає свій комп'ютер до Wi-Fi по бездротовій мережі. Це помилка  "Розбіжність ключа безпеки мережі" , яка з'являється в Windows 7 при підключенні до Wi-Fi. Побачити таку помилку можна не тільки в Windows 7. У Windows 8, і Windows 10 вона так само з'являється, правда виглядає трохи інакше.

Ми просто зі списку доступних для підключення мереж вибираємо нашу Wi-Fi мережу, вказуємо пароль, і з'являється помилка "Розбіжність ключа безпеки мережі". Виглядає це ось так:

Windows 7:

Нічого не відбувається, і просто знову з'являється запит пароля до Wi-Fi мережі.

Помилка "Розбіжність ключа безпеки мережі" на ноутбуці. Що робити?

Практично завжди, ця помилка з'являється через невірно зазначеного пароля. Комп'ютер, це машина, і якщо він пише що пароль невірний, значить так і є.

  • Насамперед перевіряємо пароль, і вказуємо його ще раз.
  • Приберіть галочку "Приховати символи" (якщо вона встановлена), що б бачити пароль, який ви вказуєте.
  • Так само, потрібно перевірити чи не включена Caps Lock. Адже буква "a" і "A" - це різні символи в паролі.
  • Перевірте розкладку клавіатури, пароль потрібно вказувати англійськими літерами.

Якщо ви забули пароль, то його можна подивитися в настройках роутера, або на іншому комп'ютері, який раніше підключався до цієї мережі. Як згадати пароль, я писав в статті: Як дізнатися свій пароль від Wi-Fi, або що робити, якщо забули пароль ?.

Якщо не вийшло виправити помилку "Розбіжність ключа безпеки мережі", то змініть пароль на своєму Wi-Fi роутер за цією інструкцією: //help-wifi.com/nastrojka-zashhity-wi-fi-setej/kak-zashhitit-set-wi -fi-parolem /. З новим паролем має всі підключиться.

Помилка: "Неправильний ключ, або парольний фраза"

Після введення пароля, і натискання на кнопку Ok, може ще з'явиться в спливаючому вікні повідомлення:  "Неправильний ключ, або парольний фраза" .

З'являється така помилка, якщо ви вказуєте ключ менше ніж з 8 символів (і у вас встановлений метод шифрування WPA2). У такій ситуації, потрібно в налаштуваннях вашого роутера правильно встановити пароль на Wi-Fi мережу . Як це зробити на різних роутерах, я писав в інструкції: Як захистити мережу Wi-Fi паролем?

Після установки правильного методу шифрування, і пароля, ваш ноутбук підключиться до Wi-Fi мережі. Якщо буде з'являтися помилка "Windows не вдалося підключитися до ...", то рішення я описував на цій сторінці.