Забули пароль для входу в настройки роутера D-Link DIR-615

Забули пароль для входу в настройки D-Link DIR-615. Що робити?

Добрий день. У нас роутер D-Link DIR-615. Заходили в настройки з паролем і логіном admin, змінили їх і забули. Як тепер бути?

відповідь

Добрий день. Проблема популярна. В основному, на D-Link DIR-615, та й інших маршрутизаторах рішення одне - скидання налаштувань роутера до заводських. Якщо ви змінили і забули пароль від входу в настройки роутера, то його не відновити. Бачив колись в інтернеті статті на цю тему. Але там все дуже складно. Та й всі ці "дірки" виробник вже напевно давно закрив, тому що це безпека роутера.

Тому, щоб зайти в налаштування D-Link DIR-615, від якого ви забули пароль, доведеться зробити скидання налаштувань роутера до заводських. Після скидання підійде заводський пароль: admin.

Важливо! Після скидання налаштувань, роутер буде як новий. Щоб працював інтернет, його потрібно буде заново налаштовувати. Все залежить від вашого провайдера. Якщо ви не впевнені, що зможете самі налаштувати роутер, то краще не скидайте настройки.

Щоб зробити зробити скидання налаштувань, потрібно натиснути чимось гострим на кнопку RESET, і потримати секунд 10.

Забули пароль від входу в Ройтер D-Link DIR-615. Скидання налаштувань

Ось докладна інструкція по скиданню налаштувань на D-Link: //help-wifi.com/d-link/kak-sbrosit-nastrojki-i-parol-na-routere-d-link/

Може ще стане в нагоді інструкція по налаштуванню D-Link DIR-615: //help-wifi.com/d-link/nastrojka-d-link-dir-615-podrobnaya-instrukciya-po-nastrojke-wi-fi-routera/