Як налаштувати Wi-Fi роутер (зайти в налаштування) без інтернету

Як налаштувати Wi-Fi роутер (зайти в налаштування) без інтернету

Часто проходиться бачити приблизно такі питання: "як зайти в налаштування роутера, якщо немає підключення до інтернету", або "як налаштувати маршрутизатор без інтернету". У цій невеликій статті, я постараюся докладно відповісти на ці питання. Розберемося, що ж робити, якщо відсутня підключення до інтернету, і через це не виходить зайти в налаштування роутера, ну і налаштувати його.

Якщо вам цікаво, то раджу відразу почитати що таке роутер. Якщо коротко і просто, то це пристрій, який об'єднує різні пристрої, які підключені по Wi-Fi і по кабелю в одну мережу, з виходом в інтернет (якщо він підключений). Ми підключаємо до роутера інтернет, і він роздає його на безліч пристроїв. Якби не роутер, то ми вдома змогли б підключити до інтернету тільки один пристрій. Правда, в залежності від способу підключення.

Маршрутизатор, це автономний пристрій. Воно може працювати без підключення до комп'ютера, і без підключення до інтернету. І найважливіше, для входу в настройки роутера, підключення до інтернету не потрібно . Адже в більшості випадків, ми заходимо в web-інтерфейс роутера для того, що б налаштувати на ньому підключення до провайдера. Тому, при першому підключенні до роутера (до настройки), доступу до інтернету звичайно ж може не бути, але в налаштування ми зайти можемо.

Вхід в веб-інтерфейс і налаштування роутера без підключення до інтернету

Швидше за все, у вас виникли саме проблеми з входом в налаштування маршрутизатора. Бо якщо ви вже зайшли в панель управління, то зможете його без проблем налаштувати. Можу з упевненістю сказати, що відсутність інтернету на комп'ютері ніяк не може перешкодити доступу до сторінки з настройками. Адже ми заходимо на IP-адресу роутера, а компьютр (або інший пристрій) безпосередньо підключений до роутера по кабелю, або по Wi-Fi мережі.

Тому, підключаємося до маршрутизатора, дивимося на самому пристрої адресу, за якою можна зайти в веб-інтерфейс (192.168.1.1, або 192.168.0.1 точно повинен підійти), вводимо цю адресу в будь-якому браузері, і переходимо по ньому. Швидше за все з'явиться сторінка авторизації. Вводимо ім'я користувача та пароль (заводські так само вказані на самому пристрої), і потрапляємо в налаштування.

Вхід в налаштування роутера без інтернету

Причому, зовсім не важливо якої фірми у вас маршрутизатора: TP-LINK, ASUS, D-LINK, ZyXEL і т. Д.

Якщо не виходить, то дивіться докладну інструкцію по входу в настройки маршрутизатора, або статтю з рішеннями найпопулярніших причин: //help-wifi.com/oshibki-i-polomki/chto-delat-esli-ne-zaxodit-v-nastrojki- routera-na-192-168-0-1-ili-192-168-1-1 /

Якщо ж ви інтернет (кабель від провайдера) і комп'ютер підключили до роутера, і вас турбує відсутність підключення до інтернету, то швидше за все, так і повинно бути. Тому що, потрібно зайти в панель управління маршрутизатором, і налаштувати там підключення до провайдера. Я вже писав про це в статті: при налаштуванні роутера пише «Без доступу до інтернету», або «Обмежено» і немає з'єднання з інтернетом.

Це нормально. Інтернет відразу може заробити лише за умови, що роутер вже налаштований, або ваш інтернет-провайдер використовує технологію з'єднання "Динамічний IP". У всіх інших випадках, доведеться налаштовувати. Можете подивитися інструкцію для свого руотера на нашому сайті. Скористайтеся пошуком по сайту.

висновки

Для того, що б зайти в налаштування маршрутизатора, підключення до інтернету не потрібно. У більшості випадків, ми заходимо в панель управління саме для настройки інтернету. Можна взагалі не підключати інтернет до маршрутизатора. Тоді всі пристрої будуть просто знаходиться в локальній мережі без виходу в інтернет.

Думаю, мені вдалося повністю відповісти на поставлене запитання, і ця інформація вам у пригоді. Всього доброго!