Підтримка розміщеної мережі - "ні" в Windows 10, а мобільний хот-спот працює

Підтримка розміщеної мережі - «ні» в Windows 10, а мобільний хот-спот працює

Доброго времени суток, хотілося б уточнити як можлива роздача Wi-Fi з ноутбука на Windows 10, якщо при перевірки можливості такого в командному рядку, командою netsh wlan show drivers в графі "Підтримка розміщеної мережі" коштує "немає", а мобільний хот-спот в параметрах операційної системи включається і коректно роздає Wi-Fi. Для підтвердження своїх слів додаю скріни.

Windows 10: підтримка розміщеної мережі - немає

Немає підтримки розміщеної мережі

Заздалегідь дякую.

відповідь

Добрий день. Питання ваш я зрозумів. Мене, до речі, він теж цікавить. Але відповісти на нього можуть тільки розробники самої Windows 10.

Я теж вже не раз помічав, що при перевірці в командою рядку результат "Підтримка розміщеної мережі" - "ні", не виходить запустити роздачу Wi-Fi через командний рядок (помилка не вдалося запустити розміщену мережу), а роздача через мобільний хот-спот нормально працює. Таке враження, що функція мобільний хот-спот використовує не вбудовану в драйвер Wi-Fi адаптера підтримку SoftAP, а працює якимось іншим чином. Навіть коли роздача Wi-Fi через командний рядок не працює.

Сама підтримка розміщеної мережі швидше за все пропадає після автоматичного оновлення драйвера Wi-Fi адаптера. Тому, в Windows 10 я б радив взагалі заборонити автоматичне оновлення драйверів. Планую інструкцію цю тему. Або таке відбувається після оновлення самої системи.

Я думаю, що "мобільний хот-спот" все таки використовує технологію Virtual WiFi. Але чому його робота не залежить від результатів в рядку "Підтримка розміщеної мережі" після виконання команди  netsh wlan show drivers , я не можу підказати. Самому цікаво.

А з іншого боку, якщо працює хот-спот, то навіщо морочитися з командами. Хіба коли інтернет по PPPoE.