TP-LINK TL-WR842ND. оновлення прошивки

TP-LINK TL-WR842ND. оновлення прошивки

З'явився у мене роутер TP-LINK TL-WR842ND, і вирішив я написати невелику інструкцію по оновленню прошивки. У нас на сайті вже є універсальна інструкція по оновленню ПЗ на роутерах TP-LINK. За якою можна прошити і TP-LINK TL-WR842ND. Але я не з чуток знаю, що налаштовувати щось набагато простіше і зрозуміліше за інструкцією, яка написана спеціально для певного пристрою.

До того ж, у багатьох виникає безліч проблем саме з пошуком самої прошивки. Тому, дам посилання на завантаження програмного забезпечення саме для роутера TL-WR842ND з офіційного сайту TP-LINK.

Дізнаємося апаратну версію роутера, і викачуємо прошивку для TP-LINK TL-WR842ND

На даний момент, є дві апаратні версії роутера TL-WR842ND. Обов'язково потрібно дізнатися апаратну версію нашого маршрутизатора , і завантажити відповідну прошивку. Це важливо.

Що б дізнатися версію роутера, досить подивитися на наклейку знизу пристрою. Ось для прикладу:

Апаратна версія TP-LINK TL-WR842ND

Як бачите, у мене перша версія устрйоства - Ver: 1.0. Запам'ятовуємо її. Якщо там наприклад буде "Ver: 1.1", значить у вас V1.

Є версія роутера TP-LINK TL-WR842ND (RU). Це оновлена ​​версія, спеціально для російсько ринку. Основна відмінність версії "RU" від звичайного TL-WR842ND - панель управління російською мовою, і підтримка 3G / 4G модемів. Підтримка USB модемів так само є в другій апаратної версії V2.

Прошивки для моделей TL-WR842ND (RU) та TL-WR842ND різні. Вибирайте прошивку строго для вашої моделі і апаратної версії .

Для завантаження переходимо на відповідне посилання:

  • Для TL-WR842ND: //www.tp-link.ua/ru/download/TL-WR842ND_V1.html#Firmware
  • Для TL-WR842ND (RU): //www.tp-linkru.com/download/TL-WR842ND(RU).html (прошивка російською мовою).

Обов'язково, зверху вибираємо апаратну версію роутера.

Прошивка для TL-WR842ND

У моєму випадку, це V1. Далі, прокручуємо сторінку до низу, і викачуємо потрібну прошивку. Перша у списку, це найновіша. Там є інформація за датою виходу, вказана версія, мова налаштувань, і опис поліпшень. До речі, з приводу російської прошивки для TP-LINK TL-WR842ND. Її на жаль немає. Всі версії англійською.

Щоб скачати файл, просто натисніть на посилання і збережіть архів на комп'ютер.

зберігаємо файл прошивки

Залишилося тільки витягти прошивку з архіву. Просто відкрити архів, і витягнути з нього файл приблизно з такою назвою "wr842ndv1_en_3_12_25_up_boot (130322) .bin".

Оновлення програмного забезпечення TP-LINK TL-WR842ND

Оновлювати програмне забезпечення потрібно тільки при підключенні до роутера по кабелю. За Wi-Fi не раджу, роутер може вийти з ладу.

Просто підключіть роутер до комп'ютера по кабелю. Ось так:

TP-LINK TL-WR842ND: оновлення ПЗ по кабелю

Wi-Fi на комп'ютері краще відключити (якщо він є), або просто відключиться від Wi-Fi мережі вашого роутера. WAN кабель відключати не обов'язково.

Так, підключилися, тепер нам потрібно зайти в налаштування роутера. Відкриваємо будь-який браузер, і переходимо за адресою  tplinklogin.net , або 192.168.0.1 . З'явиться запит імені користувача та пароля. Заводські, як зазвичай: admin і admin. Якщо ви їх раніше міняли, то вкажіть свої дані. Якщо ніяк не виходить зайти в налаштування, то рішення зібрані в цій статті.

В панелі управління переходимо на вкладку  System Tools - Firmware Upgrade (Системні інструменти - Оновлення вбудованого ПЗ). Натискаємо на кнопку "Виберіть файл", вибираємо файл прошивки на комп'ютері, і натискаємо на кнопку "Upgrad". З'явиться повідомлення, натискаємо "Ok".

Оновлення прошивки TP-LINK TL-WR842ND

Розпочнеться процес оновлення програмного забезпечення.

Firmware Upgrade TL-WR842ND

Під час поновлення ні в якому разі не відключайте живлення роутера. Взагалі краще нічого не чіпати і не натискати.

Після того, як оновлення закінчиться, роутер буде перезавантажений, і автоматично відкриється головна сторінка панелі управління.

Ось і все, оновлення прошивки маршрутизатора TP-LINK TL-WR842ND завершено. Якщо у вас залишилися якісь питання, то залишайте їх у коментарях.