Дивимося пароль від Wi-Fi через командний рядок в Windows 10, 8, 7

Дивимося пароль від Wi-Fi через командний рядок в Windows 10, 8, 7

У цій статті поділюся з вами інформацією, за допомогою якої ви зможете подивитися забутий пароль від Wi-Fi мережі на своєму комп'ютері зі встановленою Windows 10, Windows 8, або Windows 7. Причому, дивитися пароль від Wi-Fi ми будемо через командний рядок. За допомогою цього способу можна дізнатися пароль від будь-якої Wi-Fi мережі, до якої раніше підключався ваш комп'ютер, або ноутбук.

Раніше я вже писав про те, як дізнатися свій пароль від Wi-Fi. І навіть опублікував окрему статтю для Windows 10: //help-wifi.com/reshenie-problem-i-oshibok/kak-uznat-parol-ot-svoego-wi-fi-na-windows-10/.

У цих статтях я описував спосіб, за допомогою якого можна подивитися забутий пароль через "Управління бездротовими мережами" в самій системі, або за допомогою спеціальної програми. Але іноді буває таке, що самого пункту "Управління бездротовими мережами" немає в Windows. І в такій ситуації можна спробувати подивитися пароль за допомогою спеціальної команди, через командний рядок.

Взагалі, тема ця дуже популярна. Дуже часто, в процесі настройки маршрутизатора, змінюють пароль від Wi-Fi мережі, і не записують його. Налаштували, підключили кілька пристроїв, і успішно забули пароль. І тут потрібно підключити новий телефон, планшет, комп'ютер і т. Д., А пароль від Wi-Fi не згадати. І якщо у вас є хоч один комп'ютер, який підключений до вашої бездротової мережі, або був підключений раніше, то ключ можна знайти, він зберігається в системі. Можна, звичайно, подивитися пароль в налаштуваннях роутера, але цей спосіб складніший.

Даний спосіб працює у всіх версіях Windows, починаючи з "сімки", і закінчуючи "десяткою". А може в XP теж працює. Не знаю, не перевіряв.

Як подивитися ключ Wi-Fi мережі через командний рядок

Для початку нам потрібно запустити командний рядок. Натискаємо поєднання клавіш Win + R , вводимо cmd , і натискаємо Ok. У Windows 10 можете натиснути правою кнопкою миші на меню Пуск і вибрати "Командний рядок".

Запуск командного рядка для перегляду пароля від Wi-Fi

Далі, в командному рядку потрібно виконати команду  netsh wlan show profiles . Вона виводить список всіх Wi-Fi мереж, контакти, що містяться на комп'ютері, і пароль від яких ми можемо дізнатися.

netsh wlan show profiles: список збережених Wi-Fi мереж в Windows

Щоб дізнатися пароль від потрібної нам Wi-Fi мережі, потрібно назву мережі підставити в команду:

 netsh wlan show profiles name = імя_wifi_сеті key = clear

І виконати її в командному рядку. У моєму випадку, команда виглядає так:

netsh wlan show profiles name = TP-LINK_9ED6 key = clear

У рядку "Зміст ключа" буде вказаний пароль від даної бездротової мережі.

Як подивитися забутий пароль від Wi-Fi в Windows 10 через командний рядок

Ось власне і все. Тепер ви знаєте, як за допомогою двох команд, можна отримати інформацію про Wi-Fi мережах, до яких колись підключався ваш ноутбук, або ПК. В тому числі, пароль від цих мереж.

Якщо у вас щось не вийшло, або у вас інша проблема, то потрібно описувати її в коментарях, будемо розбиратися.