ERR_PROXY_CONNECTION_FAILED в Chrome, Opera, яндекс.браузер - як виправити на комп'ютері з Windows?

ERR_PROXY_CONNECTION_FAILED в Chrome, Opera, яндекс.браузер - як виправити на комп'ютері з Windows?

Помилка ERR_PROXY_CONNECTION_FAILED з'являється не тільки в браузері Chrome, її можна побачити і в інших браузерах, які побудовані на движку Chromium. Серед найпопулярніших Opera і яндекс.браузер. У цій статті я покажу, як виправити цю помилку на комп'ютері з Windows 10, Windows 7 і т. Д. Рішення універсальне, підійде для всіх браузерів.

Повідомлення про помилку ERR_PROXY_CONNECTION_FAILED в Google Chrome виглядає ось так:

мERR_PROXY_CONNECTION_FAILED в Chrome, Opera, яндекс.браузер

Є опис: "На проксі-сервері виникла проблема або адреса вказана невірно". Там же є рекомендації щодо вирішення цієї помилки (до речі, цілком робочі). Як ви вже напевно розумієте, причина виникнення цієї помилки в налаштуваннях проксі-сервера в Windows. Не рідко якась встановлена ​​вами програма, розширення в браузері, або вірус змінює настройки проксі-сервера, через що браузер не може відкрити сайт і повідомляє про помилку на проксі-сервері.

Інструкція з рішеннями цієї помилки на Android: ERR PROXY CONNECTION FAILED на телефоні Android. Як виправити? Якщо у вас робочий комп'ютер, на ньому налаштована корпоративна мережа, то я не рекомендую міняти параметри самостійно. Краще зверніться до фахівця, який займається налаштуванням і обслуговуванням цієї мережі. Не виключено, що це якісь тимчасові неполадки з боку проксі-сервера.

З мого досвіду, з такою проблемою дуже часто стикаються після установки VPN. Це може бути як окремий додаток, так і розширення для браузера. Не рідко, навіть після видалення програми помилка "err proxy connection failed" залишається. Антивірусні програми так само можуть бути причиною виникнення цих неполадок. Вони просто встановлюють неробочі настройки проксі-сервера. Після чого браузер не може отримати доступ до інтернету. Хоча в самій системі і в інших додатках інтернет може працювати нормально.

ERR_PROXY_CONNECTION_FAILED - як виправити на комп'ютері?

Перше, що потрібно зробити - очистити налаштування проксі-сервера в Windows. Це рішення практично завжди допомагає позбутися від цієї помилки в хром, яндекс.браузер, Опері і т. Д. Зробити це не складно. Наступні дії:

 1. Потрібно відкрити "Властивості браузера". У Windows 10 відкрийте Пуск, або пошук і почніть вводити "властивості браузера". Після чого натисніть на цей пункт в результатах пошуку.

  Налаштування браузера в Windows при помилку з проксі-серверомМожна так само відкрити ці налаштування в панелі управління. У Windows 7, наприклад, цей пункт називається "Властивості просвітників". Ці ж налаштування можна відкрити через сама браузер Google Chrome. В налаштуваннях, в розділі "Система" (вкладка зліва) потрібно натиснути на "Відкрити параметри проксі-сервера для комп'ютера".

 2. Відкриється вікно з настройками браузера в Windows. Нам потрібно перейти на вкладку "Підключення" і натиснути на кнопку "Налаштування мережі".

  Налаштування проксі-сервера в Windows при виникненні помилки в браузері

 3. У новому вікні просто знімаємо галочки з усіх пунктів. Повинно бути ось так:

  Рішення помилки ERR_PROXY_CONNECTION_FAILED налаштуванням проксі в WindowsНатисніть на кнопку Ok і спробуйте відкрити якийсь сайт, або оновити сторінку в браузері.

У Windows 10 ці настройки можна виконати в параметрах, в розділі "Мережа та Інтернет" на вкладці "Проксі-сервер".

Виправлення помилки ERR_PROXY_CONNECTION_FAILED в Windows 10

На цю тему у нас є докладна інструкції: Як відключити проксі-сервер в Windows?

У більшості випадків, описані вище дії допомагають позбутися від помилки ERR_PROXY_CONNECTION_FAILED в Chrome і інших браузерах. Якщо ви все зробили правильно, але помилка продовжує з'являтися, то зверніть увагу на додаткові рішення:

 • Якщо встановлений VPN - вимкніть його. Або взагалі спершу видаліть цю програму. Так само перевірте, чи немає серед встановлені розширень в браузері VPN, розширень для блокування реклами і їм подібних. Всі вони можуть змінювати налаштування, через які буде помилка ERR_PROXY_CONNECTION_FAILED. У Chrome розширення знаходяться в меню "Додаткові розширення" - "Інструменти". В Опері: "Меню" - "Розширення". У яндекс.браузер це доповнення ( "Меню -" Додатки "). Вимкніть їх, або видаліть.
 • Спробуйте тимчасово відключити антивірус і брандмауер. Зазвичай це можна зробити натиснувши правою кнопкою миші на іконку антивіруса в треї.
 • Зробіть скидання налаштувань мережі. Ось докладна інструкція.

Якщо ви знаєте інші рішення цієї помилки, або вам вдалося перемогти її одним із способів, які описані в цій статті, то обов'язково напишіть про це в коментарях. Ця інформація стане в нагоді багатьом. Так само я завжди відповідаю на ваші запитання і намагаюся допомогти - пишіть в коментарях нижче.