Як включити Wi-Fi на ноутбуці, якщо зламана клавіатура або не працює клавіша FN?

Як включити Wi-Fi на ноутбуці, якщо зламана клавіатура або не працює клавіша FN?

Доброго дня!

Зламалася клавіатура.

Як включити бездротове підключення до мережі без неї !?

Робила діагностику, але там був написаний що потрібно використати перемикачі на панелі або функціональні клавіші! Але природно без клавіатури зробити цього не зможу!

відповідь

Добрий день.

Як уже набридли запитання, в яких опис проблеми в два рядки. Ну хіба так складно написати хоча б модель ноутбука, яка Windows встановлена, прикріпити скріншот помилки (в вашому випадку з вікна діагностики). Ну да ладно.

Дійсно, подібна проблема буває дуже часто. Через зламану клавіатури на ноутбуці немає можливості включити Wi-Fi, натисніть сполучення клавіш, а при діагностиці Windows пише що потрібно використовувати функціональні клавіші, або перемикач на самому ноутбуці. У багатьох, правда, не працює тільки кнопка FN. Але і без неї бездротове з'єднання з мережею не включити, так як комбінацію кнопок, наприклад, FN + F2 (на ноутбуках ASUS) вже не натиснути.

рішення:

  • Завантажити з офіційного сайту і встановити на свій ноутбук утиліту, яка відповідає за управління бездротовими з'єднаннями, електроживлення і т. Д. І якщо після установки утиліти Wi-Fi не запрацює автоматично, то можливо в налаштуваннях самої утиліти Wi-Fi можна буде включити без функціональних клавіш. Які у вас не працюють. У кожного виробника ноутбуків повинна бути така утиліта. У Lenovo, наприклад, це Lenovo Energy Management або Lenovo Utility for Windows 10.
  • Зайдіть в диспетчер пристроїв і відключіть Wi-Fi модуль.

    Управління Wi-Fi ноутбуці без функціональних кнопокПотім знову натисніть на нього правою кнопкою миші і виберіть "Включити пристрій".

    Включення Wi-Fi якщо не працює клавіатура і FN

Можливо, в залежності від встановленої OS і марки ноутбука є ще інші варіанти.

Я не можу гарантувати, що описані мною рішення допоможуть вам включити бездротове з'єднання на ноутбуці з неробочої клавіатурою. Але спробувати можна. Краще, звичайно, починають клавіатуру і вирішити відразу дві проблеми.

Інші статті по темі:

  • Як включити Wi-Fi на ноутбуці з Windows 7?
  • Як включити і підключити Wi-Fi на ноутбуці ASUS

Можете відповісти мені в коментарях.