Як прибрати ТВ-приставку і налаштувати канали на телевізорі? Помилка "Відсутня CI (CAM модуль)" на телевізорі LG

Як прибрати ТВ-приставку і налаштувати канали на телевізорі? Помилка «Відсутня CI (CAM модуль)» на телевізорі LG

Придбав телевізор LG 43UK6200. Є ТБ-приставка від МТС. Не можу зрозуміти, як налаштувати канали. Телевізор і приставка підключені між собою через HDMI, антена підключена до ТВ-приставці. Якщо включити через HDMI, то всі канали показують, але перемикати можна тільки пультом від ТБ-приставки. Я ж хочу налаштувати канали так, щоб вони були налаштовані безпосередньо в телевізорі і перемикати тільки пультом LG. Якщо підключити антену до телевізора, то канали все знаходить, але пише, що відсутній CI (CAM модуль). Як правильно підключити ТВ-приставку від МТС до телевізора LG?

відповідь

З цим питанням краще звернутися до вашого провайдера, який надає послугу кабельного телебачення. У вашому випадку це МТС. Але я постараюся пояснити, чому на телевізорі пише, що відсутній CI (CAM модуль), і що можна зробити в цій ситуації.

Сама приставка в вашому випадку використовується для кодування відеоконтенту. Тобто, з її допомогою ви дивитеся зашифровані оператором МТС ТВ канали. У вашому телевізорі LG 43UK6200 є вбудований тюнер DVB-C (для прийому кабельних каналів), тому, коли ви підключаєте кабель від приставки до телевізора, він знаходить канали. Але він не може їх показувати, так як вони зашифровані. ТВ-приставка їх розшифровує, а телевізор не може. Точніше він може це зробити, але для цього потрібен CAM-модуль з картою доступу (тому й з'являється помилка "Відсутня CI (CAM модуль)").

Грубо кажучи, цей CAM-модуль замінює ТВ-приставку від провайдера. Сам CAM-модуль, як і карту умовного доступу (яка вставляється в CAM-модуль) видає (продає) провайдер, який надає послуги кабельного телебачення. Виглядає це приблизно ось так:

CAM-модуль замість ВТ-приставки щоб використовувати один пульт при перегляді кабельного ТБ

Він вставляється в телевізор і розшифровує канали, які знайшов телевізор. Тоді приставка не потрібна, і можна використовувати тільки один пульт, від телевізора.

У мене немає інформації, але я думаю, що в МТС повинна бути можливість придбати саме CAM-модуль і використовувати його в телевізорі для перегляду зашифрованих каналів замість приставки. Але швидше за все за нього доведеться заплатити. Зате так зручніше, не потрібно включати приставку, використовувати два пульта і т. Д.

У вашому телевізорі LG 43UK6200 є слот CI +, в який вставляється цей CAM-модуль.