Неможливо надати загальний доступ до інтернету по Wi-Fi в Windows 10

Неможливо надати загальний доступ до інтернету по Wi-Fi в Windows 10

Вирішив сьогодні підготувати невелику інструкцію з рішеннями проблеми, коли при налаштуванні роздачі інтернету по Wi-Fi в Windows 10 не виходить відкрити загальний доступ підключення до інтернету.

Як працює віртуальна Wi-Fi мережу в Windows 10. Та й не тільки в "десятці", в Windows 7 все точно так же. Спочатку ми з допомогою команд, або через спеціальну програму запусків точку доступу. Після цього, наш ноутбук вже роздає Wi-Fi мережу, але вона без доступу до інтернету. Тобто, сама мережа є, до неї можна підключиться, але інтернет працювати не буде. Чому? Та тому, що потрібно надати загальний доступ до інтернету. Що це означає. Ми у властивостях того підключення, через яке підключаємося до інтернету, повинні надати спільний доступ до інтернету для запущеної нами віртуальної Wi-Fi мережі.

Цю статтю можна вважати продовженням статті як роздати Wi-Fi з ноутбука на Windows 10. Якщо ви ще не пробували налаштовувати, то в першу чергу перейдіть за посиланням, і спробуйте все налаштувати за інструкцією. А якщо ви вже роздали Wi-Fi, але при підключенні до цієї мережі інтернет не працює (обмежена, або без доступу до інтернету), то дивіться цю статтю: роздали Wi-Fi з ноутбука, а інтернет не працює «Без доступу до інтернету» .

Нижче ми розглянемо проблеми, які часто з'являються саме під час налаштування загального доступу для віртуальної Wi-Fi мережі в Windows 10. Не рідко народ ділиться корисними рішеннями різних проблеем в коментарях до різних статей. За що їм більше Дякую!

Немає можливості вибрати підключення при відкритті спільного доступу до інтернету

Вже не раз я бачив коментарі саме з цієї проблеми. Так само, в коментарях поділилися і рішенням. Проблема в наступному. Запустили ми роздачу Wi-Fi мережі в Windows 10, на сторінці з адаптерами є "Підключення по локальній мережі * 12" (цифра може бути іншою). Тепер, нам потрібно для цього підключення надати загальний доступ до інтернету.

Ми заходимо в властивості нашого підключення до інтернету (зазвичай, це "Ethernet", або високошвидкісне з'єднання), переходимо на вкладку "Доступ", ставимо галочку біля пункту "Дозволити іншим користувачам мережі використовувати підключення до Інтернету даного комп'ютера", і бачимо, що немає можливості вибрати "Підключення домашньої мережі". Там тільки "Бездротова мережа", і немає меню, що випадає, в якому потрібно вибрати "Підключення по локальній мережі *". Виглядає це ось так:

Немає вибору підключення для надання загального доступу до інтернету

Рішення.  Відкрийте властивості адаптера, через який у вас підключений інтернет. Це не обов'язково повинен бути адаптер Ethernet. Потім, просто зніміть галочку з пункту "Дозволити іншим користувачам ...", і натисніть Ok.

Налаштування загального доступу до інтернету в Windows 10

Потім, знову відкриваємо властивості цього ж адаптера, ставимо галочку біля "Дозволити іншим користувачам мережі використовувати підключення до Інтернету даного комп'ютера", і нижче має з'явиться меню, в якому можна буде вибрати наше "Підключення по локальний мережі *", яке ми запустили. Натискаємо Ok.

Загальні доступ для

Можна ще спробувати відключити, і включити адаптер (натиснувши на нього правою кнопкою миші і вибравши відповідний пункт), і потім знову поставити галочку. Після цих дій, повинен з'явиться доступ до інтернету по Wi-Fi мережі, яку ми запустили на ноутбуці.

Якщо так і не з'явилася можливість вибрати домашню мережу зі списку, то переконаєтеся, що вона запущена. Там де все адаптери: "Ethernet", "Бездротова мережа", має бути "Підключення по локальній мережі *" з якоюсь цифрою.

Якщо ви знаєте ще якісь рішення цієї проблеми, то прошу вас поділиться ними в коментарях до цієї статті.

Немає вкладки "Доступ" у властивостях підключення в Windows 10

Відкривши властивості підключення до інтернету (що б надати загальний доступ до інтернету), можна виявити, що немає вкладки "Доступ" , на якій власне потрібно і налаштувати загальний доступ.

немає вкладки

1 Насамперед потрібно переконається, що в настройках "Мережа та Інтернет" - "Мережеві підключення" є "Підключення по локальній мережі *". Це означає, що віртуальна мережа запущена. Якщо його немає, то потрібно запустити мережу по інструкції, посилання на яку я давав вище.

2 Якщо у вас там взагалі тільки одне підключення, наприклад "Ethernet", то цієї вкладки не буде, так як немає жодного підключення, для якого можна було б налаштовувати загальний доступ. Потрібно встановлювати драйвер на Wi-Fi адаптер, і запускати віртуальну мережу.

3 Можливо, ви вже поставили галочку "Дозволити іншим користувачам мережі ..." у властивостях інших підключень, наприклад, "Бездротова мережа". Зніміть цю галочку з усіх підключень (з яких можливо), і вкладка "Доступ" повинна з'явиться.

4 Якщо у вас Windows 7, то в початковій версії "Starter" немає можливості надавати загальний доступ. У домашній версії Windows 10, проблем з цим я не помітив.

5 Якщо ви налаштовуєте роздачу інтернету з 3G USB модему, то вкладки "Доступ" може і не бути. Все залежить від модему, і налаштувань підключення.

6 Помилка при вирішенні загального доступу до підключення до Інтернету . Про рішення цієї помилки я писав в окремій статті: //help-wifi.com/reshenie-problem-i-oshibok/oshibka-pri-razreshenii-obshhego-dostupa-k-podklyucheniyu-k-internetu/

Якщо дізнаюся ще якусь інформацію по цій темі, то обов'язково додам її в цю статтю. А ви можете ділиться своїм досвідом в коментарях, або задавайте питання, будемо розбиратися.