Нестабільний WiFi на Андроїд

Нестабільний WiFi на Андроїд

Добрий день. Несподівано став погано працювати WiFi на телефоні (іноді відключається, швидкість низька). На інших телефонах і комп'ютері працює відмінно. Мобільний інтернет теж прекрасно працює і сам телефон теж. В інтернеті скрізь одні й ті ж поради. Про каналах, про настройках роутера і т д. Але все це не відноситься до моєї проблеми, все перевірено. Вірусів немає (принаймні так кілька антивірусів сказали). Оновлення системи автоматичне, встановлена ​​остання версія. Допоможіть будь ласка. Так не хочеться до заводських повертатися 🙁

відповідь:

Добрий день. Ви не написали найголовнішого, як телефон працює з іншими Wi-Fi мережами. Я так розумію, теж нестабільно. Якщо при підключенні до інших Wi-Fi мереж інтернет працює нестабільно, низька швидкість і обриви, то зрозуміло, що проблема в самому телефоні (Android).

Не дуже віриться, що проблема саме в Android, швидше за все, щось в залозі. Ви, до речі, чохол не використовуєте? Бувають чохли, які погано впливають на прийом Wi-Fi мереж.

Так само слабо віриться, що це через якийсь програми, або налаштувань. Постарайтеся згадати, після чого це сталося. У будь-якому випадку, швидше за все доведеться робити скидання налаштувань. А якщо не допоможе, то нести телефон в сервіс.

Статті з рішеннями різних проблем з підключенням до інтернету на Android-пристроях:

  • Мобільний телефон не підключається до Wi-Fi. Не працює інтернет. Чому і що робити?
  • Статус Wi-Fi мережі "Інтернет може бути недоступний" на Android
  • Чому телефон не бачить Wi-Fi мережу роутера

Пишіть в коментарях про своїх випадках з нестабільним підключенням до Wi-Fi на Android-пристроях. Або коли телефон / планшет взагалі не підключається до інтернету. Постараюся щось підказати. Так само прошу вас ділиться рішеннями цих проблем. Якщо у вас є корисна інформація по темі.