Чи не відкривається tplinkwifi.net. Чи не заходить і не вдається отримати доступ до сайту

Чому не заходить на tplinkwifi.net? Чи не відкривається сторінка з настройками роутера TP-Link

Багато власників роутерів TP-Link періодично стикаються з проблемою, коли не відкривається tplinkwifi.net. Ця електронна адреса використовується для входу в веб-інтерфейс роутера. Відповідно, коли не вдається отримати доступ до tplinkwifi.net (на сторінку з настройками роутера), то це вже серйозна проблема, рішенням якої ми займемося в цій статті. Повинен сказати, що подібна проблема спостерігається абсолютно з усіма роутерами. Це не якась конкретна проблема TP-Link, або цієї адреси.

Сама схема з доступом до налаштувань роутера дуже проста. Коли з пристрою, що підключений до роутера, в браузре ми переходимо за певною адресою, то повинна відкритися сторінка з настройками нашого роутера. Зазвичай, в якості адреси використовується IP-адреса (найчастіше це 192.168.1.1 або 192.168.0.1), але останнім часом виробники почали використовувати звичайні, більш зрозумілі адреси типу tplinkwifi.net. Скажу, забігаючи наперед, що при цьому доступ по IP-адресою так само працює. Адреса, який використовується для входу в веб-інтерфейс (настройки) зазвичай вказано на самому роутері.

Адреса веб-інтерфейсу tplinkwifi.net

Проблема в тому, що підключившись до роутера і перейшовши за цією адресою, ми потрапляємо не в налаштування роутера, а на якусь іншу сторінку, сторінку з результатами пошуку, або бачимо помилку "Не вдалося отримати доступ до сайту tplinkwifi.net. Неможливо знайти IP-адресу сервера ".

Чи не заходить на tplinkwifi.net, Неможливо отримати доступ до сайту

Або ж в настройки не входить, але за tplinkwifi.net відкривається сторінка з логотипом TP-Link і наступним текстом: "Trying to configure the Router? It looks like you are not connected to your TP-Link network". Там написано, що ви швидше за все не підключені до свого роутера TP-Link. І це слушне зауваження, до нього ми ще повернемося.

tplinkwifi.net не відривається і не можу зайти

Так само може бути помилка "Oops! It looks like you are not connected to your TP-Link network".

Значить tplinkwifi.net не працює, не заходить на сайт, і ви через запит типу "не можу зайти ..." потрапили на цю сторінку.

Чому я не можу зайти на tplinkwifi.net?

Можливо, ви щось робите не так. Тому, я першим ділом рекомендую вам спробувати виконати вхід в настройки по моїй інструкції: tplinkwifi.net - вхід в настройки маршрутизатора. Так само можете використовувати більш універсальну інструкцію, в якій я показував як зайти в налаштування роутера TP-Link.

Якщо не вийшло - пробуйте по черзі застосувати рішення з цієї статті.

1. Перевірте підключення

Дуже важливо , щоб пристрій з якого ви хочете зайти на tplinkwifi.net було правильно підключено до роутера TP-Link і тільки до нього!

Комп'ютер, або мобільний пристрій має бути підключений тільки до одного роутеру. Буває, наприклад, що до комп'ютера підключений кабель від інтернет-провайдера, до роутера підключені по Wi-Fi і намагаються відкрити настройки. Так нічого не вийде! Тільки одне активне підключення - до роутера! Зайдіть у вікно "Мережеві підключення" (Win + R, команда ncpa.cpl) і перевірте. Ще один важливий момент: для того, щоб відрити веб-інтерфейс роутера, підключення до інтернету не потрібно (може бути "без доступу до інтернету").

Підключення до роутера моно виконати як по Wi-Fi мережі, так і за допомогою мережевого кабелю. У випадку з підключенням по Wi-Fi, якщо роутер ще не налаштований, то підключаємося до його мережі з заводським ім'ям, використовуючи заводський пароль. Ім'я (SSID) і пароль вказані на наклейці знизу роутера.

Якщо по кабелю, то на роутері кабель підключаємо в LAN-порт.

LNA підключення до TP-Link коли не входить на tplinkwifi.net

Статус підключення на комп'ютері повинен бути або звичайний (коли комп'ютер підключений до інтернету), або "без доступу до інтернету" (з жовтим знаком оклику). Але підключення повинно бути! Ніяких хрестиків на іконці підключення і тому подібного.

2. Використовуйте IP-адресу замість tplinkwifi.net

Спробуйте використовувати IP-адресу. Швидше за все у вашому випадку це //192.168.0.1 . Просто скопіюйте його, вставте в адресний рядок браузера і перейдіть (натиснувши Ентер). Можете використовувати докладну інструкцію: 192.168.0.1 - вхід в роутер, або модем.

192.168.0.1 замість tplinkwifi.net

Так само можете спробувати виконати вхід по IP-адресою //192.168.1.1 . Інструкція: 192.168.1.1 - вхід в систему роутера.

3. Використовуйте інший браузер, або пристрій

Рідко, але буває, що причина в браузері. Що потрібно зробити: очистити кеш в браузері, або спробувати відкрити веб-інтерфейс через інший браузер.

Так само рекомендую підключитися до роутера з іншого пристрою і виконати вхід з нього.

4. Вводите адресу в адресному рядку браузера

Зараз практично у всіх браузерах адресна будівництво поєднана з рядком пошуку. Але є і окремий рядок, в якій можна вводити тільки пошукові запити, а не конкретні адреси сайтів. Багато пишуть адресу роутера в рядку пошуку і замість сторінки з настройками потрапляють в пошукову систему.

Де вводити адресу роутера

Адреса роутера потрібно вводити саме в адресному рядку браузера. І бажано в такому форматі: //tplinkwifi.net .

5. Повернення до початкових установок роутера

Якщо раніше не заходить на tplinkwifi.net, то можна спробувати виконати скидання налаштувань роутера до заводських. Рекомендую робити це в найостаннішу чергу (спочатку подивіться нижче ще кілька додаткових рішень), так як всі налаштування роутера будуть видалені. І якщо інтернет через роутер на даний момент працює, ви зробите скидання, інтернет перестане працювати і ви не зможете зайти в налаштування, щоб заново його налаштувати, то буде не дуже добре.

Скидання можна зробити затиснувши на 10 секунд кнопку Reset на роутері TP-Link.

Reset коли немає доступу за адресою tplinkwifi.net

Про всяк випадок, посилання на докладну інструкцію: як виконати повне скидання налаштувань на роутері Tp-Link.

додаткові рішення

Якщо нічого не спрацювало, спробуйте зробити наступне:

  1. Перезавантажте роутер і комп'ютер з якого ви не можете увійти на tplinkwifi.net.
  2. Якщо намагаєтеся зайти з комп'ютера, то зробіть скидання налаштувань мережі в Windows. Інструкція для сімки і для десятки.
  3. Ще раз перевірте підключення до роутера.
  4. Спробуйте в вікні "Мережеві підключення" відключити всі підключення залишивши тільки те, через яке комп'ютер підключений до роутера TP-Link.
  5. Вимкніть на час антивірус і брандмауер.

Більш детальну інформацію з цієї проблеми можна подивитися в статті не заходить в налаштування роутера на 192.168.0.1 або 192.168.1.1.

Маю велику надію, що вам вдалося відкрити настройки свого маршрутизатора. Я на зв'язку в коментарях - пишіть.