Як скинути настройки і пароль на роутер D-link?

Як скинути настройки і пароль на роутер D-link?

Сьогодні виявив, що в категорії до статей по роутера D-link немає інструкції щодо скидання пароля і налаштувань. Тому, вирішив підготувати невелику статтю, в якій розповісти і показати, як все ж скинути настройки на роутері компанії D-link. А D-link DIR-615 / A (див. Інструкцію з його налаштування), який тут у мене завалявся, допоможе мені :) Як ви вже зрозуміли, писати я буду на прикладі цього роутера. Але, стаття підійде для всіх пристроїв цієї фірми: D-Link DIR-300, DIR-320 і т. Д.

Один важливий момент: скидання налаштувань до заводських видалить повністю всі налаштування на вашому роутере. Потрібно буде заново налаштувати його для роботи з провайдером, налаштувати Wi-Fi мережу і т. Д.

І ще, така процедура очистить абсолютно всі налаштування, паролі в тому числі. Тому, якщо ви хочете скинути пароль на D-link, то ця інструкція вам підійде. Причому, не важливо, який пароль ви хочете видалити: той який використовується для входу в настройки, або пароль Wi-Fi мережі - обидва будуть скинуті. Цей спосіб стане в нагоді в тому випадку, якщо ви забули пароль для входу в настройки вашого D-link, а стандартний admin не підходить.

D-link: скидання налаштувань до заводських за допомогою кнопки RESET і через настройки

Очистити всі параметри можна як за допомогою спеціальний кнопки, так і через панель управління маршрутизатором.

Підключіть живлення до роутера, і знайдіть на корпусі кнопку RESET . Там не зовсім кнопка, а просто дірочка в корпусі. Кнопка утоплена, що б її, бува, не натиснули. Натисніть на цю кнопку чимось гострим, тримайте не менше 10 секунд і відпустіть.

D-link: скидання налаштувань і пароля

Дивіться на індикатори на передній панелі. Всі повинні згаснути, крім POWER, і роутере буде перезавантажений, а настройки відновлені. Якщо не вийшло з першого разу, то спробуйте знову, і потримайте кнопку більше 10 секунд.

Оновлення: в коментарях з'явилася інформація, що скидання відбувається тільки в тому випадку, якщо тримати кнопку Reset, утримуючи рівно 10 секунд . Спробуйте.

Відновлення налаштувань через панель управління

На D-link, як і на інших роутерах, очистити всі налаштування можна через сторінку з настройками маршрутизатора. Якщо у вас є доступ до налаштувань. Якщо немає, то використовуйте спосіб, про який я писав вище.

Зайдіть в панель управління. Перейдіть в браузері за адресою 192.168.0.1 і вкажіть ім'я користувача та пароль (стандартні - admin і admin). Можете подивитися докладну інструкцію по входу в настройки на D-link.

В налаштуваннях наведіть курсор на посилання Система , і виберіть пункт Скинути установки . Підтвердіть скидання, натиснувши Ok.

Відновлення налаштувань на D-Link через панель управління

Зачекайте, поки роутер перезавантажиться.

Ось і все, можна приступати до налаштування. Якщо що, у нас на сайті є багато інструкцій по D-Link. Дивіться цей розділ. Успіхів!