Що робити, якщо на роутері скинулися налаштування (випадково натиснули reset)?

Що робити, якщо на роутері скинулися налаштування (випадково натиснули reset)?

Роутер - пристрій дуже цікаве і непередбачуване. Те Wi-Fi весь час пропадає, то інтернет обривається, або взагалі настройки злітають. У цій статті ми постараємося розібратися з проблемою, коли на роутері раптово скидаються настройки до заводських. Так, як показує практика, таке буває. Або, бувають ще випадки, коли самі користувачі випадково натиснувши кнопку reset повертають настройки до заводських. Правда, випадково натиснути цю кнопу важкувато, вона практично завжди втоплена в корпус роутера. Але, є моделі, коли reset ставлять на одну кнопку з активацією функції WPS - це я вже вважаю неправильно.

Випадково скинули настройки на роутері

Можливість повернути настройки до заводських, це дуже корисна штука. Якщо щось неправильно налаштували, або роутер працює на так як потрібно, то reset дуже часто допомагає.

У будь-якому випадку, якщо на вашому роутере скинулися налаштування, його доведеться налаштовувати заново . Заходити в панель управління, задавати параметри для підключення до провайдера, налаштовувати Wi-Fi і т. Д. Це не складно, у нас на сайті є багато інструкцій для різних виробників. Наведіть мишку на пункт Налаштування роутера в верхньому меню, виберіть свого виробника і дивіться інструкції. Якщо немає конкретно для вашої моделі, то головне знайти інструкцію для вашого виробника. Так як панель управління на різних моделях однакових виробників як правило однакова.

Як зрозуміти, що маршрутизатор скинув налаштування? Швидше за все, ви цієї зрозумієте по відсутності вашої Wi-Fi мережі. Вона буде, але буде зі стандартним назвою (якщо у вас ім'я мережі було змінено). Якщо у вас вдома багато Wi-Fi мереж, то взагалі можна подумати, що роутер не працює, так як свою мережу зі стандартним назвою ви навряд чи відразу побачите.

Чому роутер сам може повернути настройки до заводських? Якийсь системний збій, може щось з харчуванням і т. Д. Якщо таке відбувається дуже часто, то потрібно нести роутер в ремонт, або по гарантії, або купувати новий.

Ну і дивіться уважно, не натисніть случной кнопку reset. Налаштовувати роутер заново, не завжди просто. Пишіть в коментарях, постараюся допомогти порадою.