Помилка "Internet connection error". Що робити і як виправити в браузері?

Помилка «Internet connection error». Що робити і як виправити в браузері?

Коли ми користуємося інтернетом, відвідуємо сайти, нам не рідко доводиться стикатися з різними помилками. У цій статті я покажу, як виправити помилку "Internet connection error", яка з'являється червоними літерами в браузері, при спробі зайти на якийсь сайт. Зазвичай, ця помилка з'являється у всіх браузерах, і при переході на будь-який сайт. При цьому, доступ до інтернету швидше за все є. Програми працюють (я маю введу програми, яким потрібен доступ до інтернету).

Перекладається "Internet connection error" як "Помилка підключення до Інтернету". І виглядає ось так (червоний шрифт на білому фоні):

Internet connection error

Помітив, що це повідомлення так само з'являється в стім (програма Steam). Якщо це ваш випадок, то можливо, рішення зі статті вам так само знадобляться.

І начебто все логічно. Комп'ютер не підключений до інтернету, відповідно браузер не може завантажити сайт і видає нам помилку. Якби не два але:

  1. Підключення до інтернету активно. Не важливо, по кабелю, або по Wi-Fi. Статус з'єднання без помилок. На комп'ютері ж відразу видно, коли є якісь проблеми з самим підключенням.
  2. Коли дійсно на комп'ютері є проблеми з підключенням, в браузері з'являється зовсім інша помилка. Будь то Хром, Опера, Яндекс Браузер - не важливо. Але там точно не ця червона напис "Internet connection error".

Тому, причини швидше за все в іншому.

Чому з'являтися помилка INTERNET CONNECTION ERROR?

Я чомусь впевнений, що це віруси. Якийсь шкідливе програмне забезпечення. Є багато такої гидоти, яка потрапляючи в систему змінює різні мережеві настройки, задає налаштування проксі, перенаправляє на інші сайти, відкриває рекламні сайти, змінює файл hosts і т. Д. Потрапляє така гидота в систему найчастіше в процесі установки програмного забезпечення, драйверів і т . д.

Але щоб зрозуміти в чому проблема і спробувати виправити помилку простим способом, я рекомендую зробити це:

  • Переконатися, що комп'ютер підключений до інтернету і немає ніяких помилок. Перезавантажте комп'ютер, відключіть і підключіть інтернет. Перезавантажте роутер, якщо він є.
  • Спробуйте відкрити сайти через інший браузер. Перевірте, помилка з'являється при заході на якісь конкретні сайти, або на все.
  • Вимкніть, а ще краще видаліть всі "підозрілі" програми, які ви встановлювали незадовго до появи помилки підключення в браузері.
  • Зупиніть на час роботу антивіруса і брандмауера. Якщо вони є.
  • Якщо помилка в якомусь конкретному браузері (тільки в одному), то вимкніть / видаліть всі розширення в цьому браузері. Очистіть історію. Можна скинути настройки браузера.
  • Переконайтеся, що проблема не в VPN. Якщо він налаштований на вашому комп'ютері.

Якщо ви пройшлися по всім пунктам, але так і не вдалося позбутися від напису Internet connection error в браузері і не змогли зрозуміти в чому причина, то спробуйте більш серйозні рішення, які я покажу нижче.

Як виправити помилку?

1 Рекомендую почати з перевірки системи на віруси і шкідливі програми. Використовуйте утиліти AdwCleaner і Malwarebytes Anti-Malware. Викачуємо, відкриваємо і запускаємо перевірку.

Антивірусна утиліта для виправлення помилки Internet connection error

Якщо після сканування, очищення і перезавантаження комп'ютера проблема залишиться, то пробуйте інші рішення. Так само можна ще просканувати систему за допомогою утиліти Dr.Web CureIt !.

2 Зробіть скидання все мережевих параметрів Windows. У Windows 7, Windows 8 і 8.1 потрібно використовувати командний рядок. Ось докладна інструкція: скидання налаштувань мережі TCP / IP і DNS в Windows 7.

А в Windows 10 можна зробити це трохи простіше - в параметрах.

Очищення налаштувань мережі при появі помилки червоними літерами: INTERNET CONNECTION ERROR

Детальніше дивіться в цій статті.

3 Бажано перевірити файл hosts. Чи немає там чого небудь зайвого. Особливо, якщо ви бачите повідомлення INTERNET CONNECTION ERROR тільки при відвідуванні якихось певних сайтів.

Наприклад, при вході в ВК, YouTube, Однокласники і т. Д. Я вже розповідав як це зробити в статті: браузер не відкриває сторінки, а інтернет є і Скайп працює. У розділі "Чи не відкриваються сайти через файлу hosts".

Ці рішення повинні допомогти. Якщо помилка залишилася, то можна ще зробити відновлення (відкат) системи. Якщо у вас налаштована ця функція.

Або опишіть свій випадок в коментарях. Напишіть, що робили і встановлювали на комп'ютер перед появою цієї проблеми.

Може нам вдасться знайти причину і відповідно рішення.