IP-адреса роутера ASUS. Дізнаємося адреса, ім'я користувача і пароль за замовчуванням

IP-адреса роутера ASUS. Дізнаємося адреса, ім'я користувача і пароль за замовчуванням

Розберемося сьогодні із заводськими параметрами роутерів ASUS. З'ясуємо, яку адресу потрібно використовувати для входу в настройки, і яке ім'я користувача та пароль, потрібно використовувати за замовчуванням.

Практично кожен роутер, в тому числі пристрої компанії ASUS, мають заводський IP-адреса, ім'я користувача і пароль.

  • IP-адреса використовується для входу в настройки маршрутизатора. Для доступу до налаштувань роутерів ASUS використовується адреса - 192.168.1.1 (правда, не знаю як там з новими моделям, може щось поміняли).
  • Ім'я користувача і пароль - це дані, які потрібно вказати при вході в панель управління. Стандартний User Name (ім'я користувача) у роутерів ASUS - admin . Password (пароль) так само - admin . Ці дані можна змінити в настройках маршрутизатора, для захисту панелі управління.

Заводські дані для доступу до налаштувань роутера ASUS, конкретно для вашої моделі, можна завжди подивитися на наклейці, яка знаходиться знизу самого роутера. Виглядає це ось так:

192.168.1.1: стандартний IP-адреса роутера ASUS

Потім, ми просто підключаємося до роутера, відкриваємо браузер і переходимо по IP-адресою який вказаний на самому роутері. Як я вже писав вище, на всіх роутерах ASUS адреса зазвичай 192.168.1.1.

Вказуємо дані для входу (ім'я та пароль), які так само вказані знизу роутера, і потрапляємо в налаштування маршрутизатора.

Заводський адреса, ім'я та пароль роутера ASUS

За умови, що ви не міняли заводські дані.

Корисна інформація:

Можливо, вам ще стане в нагоді інструкція по входу в настройки роутерів ASUS.

Якщо ви змінили заводське ім'я користувача і / або пароль, і через це не можете зайти в налаштування роутера ASUS, то потрібно зробити скидання налаштувань до заводських. Після цього, в веб-інтерфейс можна буде зайти використовуючи заводські дані, які вказані на даному маршрутизаторі.

Якщо не виходить зайти за адресою 192.168.1.1, то подивіться цю інструкцію: //help-wifi.com/oshibki-i-polomki/chto-delat-esli-ne-zaxodit-v-nastrojki-routera-na-192-168 -0-1-ili-192-168-1-1 /. У ній я описував можливі проблеми і рішення.