Передаємо великий файл через інтернет. прості способи

Передаємо великий файл через інтернет. прості способи

Вітання! Сьогодні розповім вам про декілька простих способи, якими можна передати файли через інтернет. Зараз передавати файли можна практично в кожній соціальній мережі, по електронній пошті, або через різні месенджери. Це взагалі не проблема. Думаю, ви вже користуєтеся якимось способом. У цій статті я більш детально покажу як можна швидко передати великий файл. Правда, наскільки швидко пройде передача, залежить від вашого підключення до інтернету і від підключення приймаючої сторони. Хоча, і з цим зараз особливих проблем немає.

Якщо вам потрібно швидко передати кілька фотографій, якийсь документ, архів на 20-30 Мб, то зробити це найпростіше через електронну пошту, або той же Skype. Ви в будь-якому випадку (при будь-якому розмірі файлу) зможете використовувати способи, які я покажу нижче.

Ми розглянемо кілька хмарних сервісів, які дозволяють не тільки обмінюватися файлами, але і зберігати файли. А ще, розглянемо безкоштовний сервіс, який дозволяє миттєво передати файл через інтернет. Причому, розмір файлу може бути до 50 Гб! Думаю, вам цього буде достатньо.

Яким би способом ви не користувалися, якщо вам потрібно передати багато файлів (наприклад, багато фото, або відео), то раджу все файли покласти в архів. Тоді вам потрібно буде передати тільки один файл. Можете скористатися архиваторами WinRAR, або 7-Zip.

DropMeFiles - простий спосіб передати великий файл через інтернет

Сервіс безкоштовний. Там навіть не потрібна реєстрація. Можна передавати файли розміром до 50 Гб. Відразу після вивантаження файлу, ви отримаєте посилання на його скачування. Чи зможете відправити це посилання по електронній пошті, або поділиться в соціальних мережах.

Єдиний мінус цього сервісу в тому, що файл може зберігається максимум 14 днів. Хоча, це логічно. Це сервіс для обміну файлами, а не для їх зберігання. Якщо вам потрібно зберігати файли, то дивіться нижче спосіб з використанням хмарних сховищ.

Переходимо на сайт //dropmefiles.com

Натискаємо на кнопку для завантаження файлу, і вибираємо файл, який хочемо передати.

Передаємо величезні файли через інтернет за допомогою сервісу DropMeFiles

Після завантаження файлу ви побачите всю інформацію по файлу. Так само, буде посилання на файл. Там ще є три перемикача, за допомогою яких можна змінити час зберігання файлу, захистити його паролем (який з'явиться біля посилання на файл), і змінити пароль.

Так само, нижче буде форма, через яку можна швидко відправити посилання на файл на необхідну електронну пошту, або на номер мобільного телефону.

Сервіс для передачі файлу через інтернет

Користувач, який перейде по посиланню, зможе завантажити файл, або відразу всі файли, якщо ви вивантажили кілька штук.

Обмін великими файлами через інтернет

Якщо знаєте ще якісь подібні сервіси, то діліться ними в коментарях.

Хмарні сховища - ще один спосіб для обміну файлами

Хмарні сховища дозволяють нам зберігати файли, і отримувати до них доступ з будь-якого місця і пристрою, де є доступ до інтернету. За допомогою хмарних сервісів так само можна передавати файли. Не важливо, який хмарний сервіс використовуєте ви, всі вони працюють за одним принципом: вивантажуємо необхідний файл, отримуємо посилання, передаємо її іншій людині, і він завантажує даний файл, або відразу зберігає його на свій диск в хмарі.

Найпопулярніші хмарні сховища:

  • Google Диск
  • Яндекс.Діск
  • хмара Mail.Ru
  • Dropbox
  • OneDrive

Залежно від сховища, вам безкоштовно надається певний обсяг пам'яті для зберігання файлів. Як правило, при необхідності, за невелику плату ви можете купити додатковий обсяг сховища. Але у нас сьогодні стаття не про зберігання файлів в хмарі, а про швидку передачу файлів через інтернет. А для цих завдань безкоштовного простору вам повинно вистачити.

Швидше за все, в якийсь із цих систем у вас вже є зареєстрований акаунт. Якщо у вас наприклад є Яндекс пошта, Gmail, або пошта на Mail.Ru, то ви відразу отримуєте доступ до свого хмарі. Наново реєструватися не потрібно.

Давайте розглянемо процес передачі файлу через хмару, на прикладі Google Диск.

Переходимо по посиланню //drive.google.com. Якщо ви вже користувалися цим сервісом, то відразу побачите свої файли і папки, або кнопку з пропозицією перейти до Google Диск. Якщо ж у вас немає облікового запису Google, то зареєструйтеся.

Все що нам потрібно, це завантажити файл в хмару, і передати посилання на файл.

Натисніть на кнопку "Створити", і виберіть "Завантажити файли". Виберіть необхідний файл (або кілька) на комп'ютері.

Обмін файлами через хмарні сховища

Чекаємо, поки файл буде завантажений на диск. Натискаємо на нього правою кнопкою миші, і вибираємо пункт "Включити доступ за посиланням".

Як передати великий файл через хмару

З'явиться посилання на файл, яку потрібно скопіювати, і відправити людині, якій ви хочете надати можливість скачати файл.

Хмарне сховище для обміну файлами через інтернет

Можна задати налаштування доступу, якщо необхідно.

Інші хмарні сховища працюють точно так же. Ви можете використовувати будь-який хмара, яке вам подобається найбільше, або в якому у вас вже є обліковий запис. Думаю, немає сенсу робити докладну інструкцію по кожному хмарі.

А як ви відправляєте великі файли через інтернет? Діліться своїми порадами в коментарях! Всього доброго!