Драйвер на Wi-Fi для ноутбука DNS. Завантаження з офіційного сайту і установка

Драйвер на Wi-Fi для ноутбука DNS. Завантаження з офіційного сайту і установка

Сьогодні в коментарях до статті про установку драйвера Wi-Fi адаптера в Windows 7 з'явився коментар з питанням з приводу драйвера для Wireless адаптера ноутбука DNS. Чесно кажучи, з цими ноутбуками ніколи не стикався. Все що я про них знаю, так це те, що їх збирають в Росії, і вони продаються за хорошою ціною. Тільки що подивився в інтернеті, на зразок хороші відгуки про них.

Якщо ви придбали ноутбука DNS, і самостійно встановили на нього Windows, то вам звичайно ж знадобляться драйвера. У тому числі на Wi-Fi адаптер. В іншому випадку, Wi-Fi на вашому ноутбуці DNS швидше за все працювати не буде. Відповідаючи на коментар, я все таки знайшов офіційний сайт з драйверами для ноутбуків DNS. Хоч це було не дуже просто. Звичайний користувач, який зіткнувся з цим вперше, навряд чи зможе зрозуміти звідки качати драйвера, і які скачувати. Тим більше, що диска в комплекті наскільки я зрозумів немає.

Як виявилося, драйвера для всієї продукції DNS, в тому числі для ноутбуків зібрані на одному FTP сервері. Там дуже зручна і зрозуміла навігація. Можна без проблем знайти потрібний драйвер і завантажити його. Навіть простіше ніж на сайтах якихось популярних виробників.

Пошук і завантаження драйвера Wireless (WLAN) адаптера для ноутбука DNS

Спочатку потрібно визначити назву платформи, на якій побудований ваш ноутбук. Саме по цій назві ми будемо шукати драйвер. Переверніть свій ноутбук, і подивіться на інформацію, яка знаходиться на наклейці.

Назва платформи, це набір букв і цифр, які можна побачити на скріншоті нижче.

Пошук Wi-Fi драйвера ноутбука DNS за назвою платформи

Перепишете цю інформацію, або сфотографуйте на телефон.

Далі переходимо за посиланням: //ftp.dns-shop.ru/Notebooks/

Ви побачите великий список. Це назви платформи. Знаходимо платформу свого ноутбука, і переходимо по посиланню. Для пошуку по сторінці можете натиснути клавіші Ctrl + F. Наприклад, у нас платформа "A17YA":

Офіційний сайт з драйверами для ноутбука DNS

Вибираємо операційну систему, для якої потрібно завантажити драйвер. У моєму випадку є тільки Windows 7.

Вибір операційної системи для завантаження драйверів

Відкриється список всіх драйверів. Натиснувши на назву, відразу почнеться завантаження. Так як нам потрібен драйвер на Wi-Fi, то він швидше за все буде називатися "WLAN". Якщо вам потрібен драйвер мережевої карти, то завантажуйте "LAN". "WLAN_BT_COMBO" - це драйвер на Bluetooth. Думаю, з цим не складно розібратися.

Драйвер WLAN для ноутбука DNS

Просто збережіть архів на комп'ютер.

установка драйвера

Відкрийте завантажений архів, перейдіть в папку, яка є всередині архіву, знайдіть і запустіть файл "SETUP.EXE".

Установка драйвера Wireless LAN

З'явиться майстер установки, в якому потрібно просто слідувати інструкціям. Зазвичай, все зводиться до натискання кнопки "Далі".

Процес установки драйвера бездротового адаптера на ноутбук DNS

Думаю, там вже без мене розберетеся.

Сподіваюся, у вас все вийшло. Там ви зможете скачати інші драйвера для свого ноутбука DNS. Є всі необхідні, для кожної моделі. Не забувайте, що шукаємо за назвою платформи.