Netis WF2780 - огляд, настройка, відгуки

Netis WF2780 - огляд, настройка, відгуки

Ця сторінка буде повністю присвячена маршрутизатора Netis WF2780. Розповім трохи про сам пристрій, покажу як його підключити і налаштувати. А ви зможете залишати свої відгуки про Netis WF2780, задавати питання і ділитися інформацією в коментарях.

Netis WF2780

Netis WF2780 - це недорогий двохдіапазонний маршрутизатор. Це означає, що в ньому є підтримка стандарту 802.11ac і він може роздавати Wi-Fi на частоті 5 ГГц. Завдяки цьому, ми можемо отримати більш високу швидкість по бездротовому з'єднанню. Звичайно, якщо ваші пристрої підтримують новий стандарт. Я подивився за цінами, і як виявилося, маршрутизатор Netis WF2780 не найдешевший серед дводіапазонних конкурентів. Але це точно найдоступніший двохдіапазонний маршрутизатор з гігабітними портами.

У WF2780 дійсно гігабітні порти (LAN і WAN). А на ринку є роутери з підтримкою мереж на частоті 5 GHz, але порти у них обмежені швидкість в 100 Мбіт / с. Що сильно урізує, або повністю обмежує можливості стандарту 802.11ac. Купівля дводіапазонного маршрутизатора без гігабітних портів - це спірне питання. Саме через це Netis WF2780 виглядає виграшно на тлі конкурентів в цьому ціновому діапазоні.

Що стосується інших характеристик, тобто підтримка IPTV, швидкість бездротової мережі до 300 Мбіт / с на частоті 2.4 ГГц і до 867 Мбіт / с в діапазоні 5 ГГц, швидкість портів 1 Гбіт / с, 4 антени потужністю 5 дБі кожна (дві для діапазону 5 ГГц і дві для 2.4 ГГц). Підтримка всіх популярних стандартів, протоколів і функцій.

огляд маршрутизатора

У комплекті крім стандартного набору (інструкція, мережевий кабель, адаптер живлення) є ще підставка. Так як роутер встановлюється вертикально. На підставку встановлюється дуже просто. До речі, підставка з гумовими ніжками. Завдяки чому, стійко стоїть на столі.

Зовнішній вигляд Netis WF2780

Весь роутер виконаний з чорного пластику. Збірка хороша. На передній грані розташовані індикатори (горять зеленим кольором), а на задній - кнопки і порти.

Порти і кнопки Netis WF2780

Є отвори для кріплення на стіну. Антени незнімні. Але складаються і повертаються. При необхідності можна навіть встановити маршрутизатор горизонтально. Правда, коштує він не дуже стійко. Так як розрахований на установку за допомогою підставки.

Установка роутера Нетіс WF2780

Думаю, можна переходити до інструкції з підключення та налаштування.

Як підключити та налаштувати Netis WF2780?

Завдяки простому і мультимовну web-інтерфейсу, проблем з налаштуванням виникнути не повинно. Але ми розглянемо основні настройки: вхід в панель управління, налаштування підключення до провайдера, Wi-Fi мережі і пароля.

Якщо в процесі настройки щось піде ні так, ви завжди можете скинути настройки маршрутизатора і почати заново. Для скидання налаштувань на Netis WF2780 необхідно на 10 секунд затиснути кнопку Default.

Скидання налаштувань Netis WF2780

Спочатку необхідно все підключити. Якщо у вас є стаціонарний комп'ютер, або ноутбук (з Ethernet портом) то на момент настройки раджу підключитися до Netis WF2780 за допомогою мережевого кабелю. Так само в WAN порт підключіть інтернет (від провайдера). Підключіть адаптер і включіть його в розетку.

Підключення Netis WF2780

Якщо по кабелю немає можливості з'єднати пристрої, то встановіть з'єднання з Wi-Fi мережі, яка з'явиться відразу після завантаження маршрутизатора. Її ім'я буде таким: "netis_2.4G_последніе шість цифр MAC-адреси". MAC-адреса вказана на наклейці, яка на самому роутері приклеєна. Так само може бути мережу "* _5G_ *".

Заводський пароль до Wi-Fi мережі: password .

Заводський пароль Wi-Fi мережі netis

Після підключення статус може бути без доступу до інтернету. Все тому, що ви ще не налаштували маршрутизатор і він не підключився до провайдера.

Далі відкрийте будь-який браузер і просто перейдіть за адресою  //netis.cc . Про це я докладно писав у статті: як зайти в налаштування роутера Netis.

Відкриється панель управління. Рекомендую відразу змінити мову.

Вхід в налаштування Netis WF2780

На цій стартовій сторінці можна задати головні настройки.

Тип підключення до Інтернету

Необхідно вибрати тип підключення, який використовує ваш інтернет-провайдер і при необхідності змінити параметри. Цю інформацію ви можете уточнити у свого провайдера. У мене, наприклад, "Динамічний IP". При виборі цього з'єднання більше нічого налаштовувати не потрібно.

Якщо провайдер робить прив'язку по MAC-адресу, то встановіть галочку "Клон MAC". За умови, що роутер кабелем підключений до того комп'ютера, до якого прив'язаний інтернет. Або пропишіть MAC-адресу вручну.

Установка бездротового зв'язку

У цьому розділі можна змінити ім'я Wi-Fi мережі і пароль для обох діапазонів. Пароль повинен бути мінімум з 8 символів. Краще використовувати тільки латинські букви і цифри. Ви в будь-який момент зможете змінити пароль Wi-Fi мережі.

Швидка настройка маршрутизатора Netis WF2780

Якщо Ви зберегли інтернет почне працювати, то ви все налаштували правильно. Так само з'явиться Wi-Fi мережу з ім'ям, яке ви встановили. А для підключення до неї потрібно використовувати встановлений пароль.

Звичайно, це не всі налаштування даного маршрутизатора. Натисніть на кнопку "Advanced".

Netis: advanced settings

Відкриється сторінка з безліччю розділів, де можна налаштувати все що завгодно. Наприклад, в розділі "Мережа" - "WAN" можна налаштувати підключення до провайдера. Якщо у вас не вийшло це зробити на сторінці "Quick Setup".

Налаштування WAN на роутері Netis

До речі, Netis WF2780 може працювати в різних режимах: точка доступу, повторювач, AP + WDS, WDS, Клієнт (приймач). Як налаштувати цей роутер в режимі повторювача я вже писав: роутер Netis як ретрансляція, повторювач Wi-Fi мережі.

Режим роботи Netis WF2780

Налаштувань там багато, але розібратися в них дуже легко. Дуже проста і зрозуміла панель управління.

Раджу ще поставити пароль, який буде захищати налаштування нашого маршрутизатора. Щоб зробити це, відкрийте розділ "Система" - "Пароль".

Вкажіть ім'я. Наприклад, admin. І два рази пароль (який бажано відразу десь записати).

Установка пароля на роутері Нетіс

Тепер при вході в налаштування необхідно авторизуватись.

Авторизація в настройках роутера Netis WF2780

Все, панель управління надійно захищена. І ніхто крім вас не зможе отримати доступ до налаштувань.

Якщо ви вже купили даний маршрутизатор, то не забудьте залишити свій відгук про Netis WF2780. Так само можете задавати питання. Якщо зіткнулися з якоюсь проблемою, то постараюся допомогти.