Як підключити телевізор LG до інтернету через кабель (LAN)?

Як підключити телевізор LG до інтернету через кабель (LAN)?

У цій статті ми буде підключати до інтернету телевізор LG. У нас на сайті вже є інструкція по підключенню телевізора до інтернету по Wi-Fi мережі. Але, якщо у вас немає можливості підключитися по бездротовій мережі, на екрані телевізора немає Wi-Fi приймача, або ви більше довіряєте кабельному підключенню, то без будь-яких проблем, можна підключити телевізор з мережевого кабелю (LAN).

На всіх телевізорах LG, які підтримують функцію Smart TV, є мережевий LAN роз'єм (для чого він потрібен, можете почитати тут), в який нам потрібно просто підключити кабель від роутера, виконати деякі настройки, і інтернет відразу запрацює. Можна так само підключити телевізор до інтернету і без роутера, безпосередньо від провайдера. Але, там є свої нюанси, про які ми поговоримо нижче.

Ця інструкція підійде для всіх моделей телевізорів LG з Smart TV. Причому, не важливо яка у вас система Smart TV: стара, WebOS, або WebOS 2.0. Після підключення по кабелю через роутер, ви зможете не тільки дивитися відео на YouTube, онлайн фільми, або переглядати сайти в браузері. Можна буде без проблем налаштувати DLNA сервер для вашого телевізора, і дивитися фільми, які знаходяться на жорсткому диску комп'ютера. І якщо при перегляді великих фільмів по Wi-Fi зазвичай спостерігаються проблеми, то по кабелю все працює добре.

Підключення телевізора LG до інтернету через роутер по кабелю

Для початку, нам потрібно з'єднати телевізор з роутером, або модемом. Для цього, беремо мережевий кабель, один кінець підключаємо до роутера в LAN роз'єм:

Підключення телевізора LG до роутера

Другий кінець кабелю потрібно підключити до телевізора так само в LNA роз'єм:

Підключення телевізора LG по кабелю до інтернету

Далі, на телевізорі заходимо в Smart TV, і вибираємо значок підключення до інтернету "Мережа" . На телевізорах з новим Smart TV побудованим на WebOS, мережа налаштовується в налаштуваннях. Там повинна бути вкладка "Мережа". Якщо у вас є можливість надіслати мені фото настройки інтернету на WebOS, то буду дуже вдячний.

Налаштування мережі на телевізорі LG Smart TV

Вибираємо "Налаштувати підключення" .

Налагодження підключення

У наступному вікні вибираємо "Провідна мережа" .

Налаштування інтернету по провідній мережі

Телевізор під'єднується до інтернету. Закриваємо вікно натиснувши на "Готово" .

Телевізор підключений до провідної мережі

Якщо телевізор не підключиться до мережі, то спочатку переконайтеся в тому, що роутер включений, і роздає інтернет. Роутер повинен бути налаштований. Так само, перевірте підключення кабелю, і при можливості спробуйте замінити кабель.

Підключення телевізора до інтернету без роутера

Я маю введу все той же підключення по кабелю, але без використання роутера, або модему. Коли у вас в квартиру прокладений кабель від інтернет-провайдера, і ми відразу підключаємо його в телевізор. На початку статті я писав про деякі нюанси при такому підключенні. Так ось, можна підключити кабель від провайдера відразу в телевізор LG, але інтернет буде працювати тільки в тому випадку, якщо ваш провайдер використовує технологію з'єднання Динамічний IP (DHCP), або Статичний IP.

Справа в тому, що якщо у вас PPoE, L2TP, або PPTP з'єднання, то без роутера, інтернет на телевізорі працювати не буде. З тієї причини, що телевізор не вміє запускати таке з'єднання. Ну а якщо у вашого провайдера з'єднання за технологією Динамічний IP, то просто підключаємо мережевий кабель до телевізора, і налаштовуємо мережу як я показував вище.

Якщо технологія з'єднання Статичний IP (що в принципі рідкість), то в процесі настройки підключення, на телевізорі LG можна задати IP і DNS адреси вручну. Досить в процесі настройки вибрати пункт "Налаштування вручну" .

Налаштування IP і DNS на телевізорі LG

Далі вибрати дротову мережу, задати необхідний IP, маску підмережі, шлюз і якщо потрібно - DNS. І підключиться до мережі. Задавати налаштування доведеться вручну так само в тому випадку, якщо ви підключаєтеся через роутер, на якому відключений DHCP сервер (автоматична роздача IP адрес).