Проблеми з Wi-Fi на телевізорі LG Smart TV: не бачить Wi-Fi мережі, не може підключитися, не працює інтернет, помилка мережі 106, 105

Проблеми з Wi-Fi на телевізорі LG Smart TV: не бачить Wi-Fi мережі, не може підключитися, не працює інтернет, помилка мережі 106, 105

До статті, в якій я показував як підключити телевізор LG Smart TV до Wi-Fi мережі, на даний момент залишено вже більше вісімсот коментарів. В основному це питання, які пов'язані з різними проблемами, які виникають при підключенні телевізорів LG до Wi-Fi мережі. Найпопулярніша проблема - коли телевізор не бачить Wi-Fi мережі, або не вдалося підключитися до бездротової мережі. Ну і звичайно ж після підключення до Wi-Fi, інтернет дуже часто просто не працює. В налаштуваннях відображається схема підключення, і там з'єднання між ТВ і роутером (шлюз) є, а до DNS і відповідно до інтернету підключення вже немає.

В налаштуваннях LG Smart TV з'являється помилка "Немає підключення до Інтернету по Wi-Fi". Інтернет не працює ні в браузері, ні в додатках на телевізорі. Не виходить дивитися відео в додатку YouTube. Помилка "підключення до мережі (-105) - Неможливо знайти запитуваний адресу. Перевірте підключення до мережі", або помилка 106: "Мережа не підключена. Перевірте стан підключення до мережі". Так само нерідко виникають проблеми з підключенням до бездротових мереж на частоті 5 GHz. Навіть коли в телевізорі є підтримка діапазону 5 GHz (стандарту 802.11ac). У багатьох моделях телевізорів взагалі немає вбудованого Wi-Fi приймача. Вони взагалі не можуть підключатися до бездротових мереж, або тільки після підключення фірмового USB приймача (апаратний ключ Wi-Fi).

У цій статті ми будемо говорити про вирішення проблем з підключенням до Wi-Fi на телевізорах LG зі Smart TV системою webOS. Яка вже тривалий час встановлюється на всіх нових телевізорах цього виробника Особисто я вважаю, що це найзручніша, красива, швидка і функціональна платформа з усіх, що є зараз на ринку. Думаю, що рішення з цієї статті так само можна буде застосовувати на телевізорах LG, які працюють на старій системі Smart TV.

У вашому телевізорі LG є Smart TV і вбудований Wi-Fi?

Мені дуже часто задають якесь питання з приводу підключення телевізора до інтернету, вказують модель, а після перевірки характеристик на офіційному сайті LG з'ясовується, що в телевізор не Wi-Fi приймача, або взагалі немає Smart TV. Якщо ви на 100% впевнені, що в вашому телевізорі є і те і інше, то можете просто пропустити цей розділ.

Як розібратися:

 • Якщо в телевізорі немає Smart TV, то до інтернету його не підключити. Ні по Wi-Fi, ні по кабелю. Є телевізори LG без Smart TV, але які обладнані LAN-портом. Так ось, LAN-порт там потрібен не для підключення до інтернету, а для підключення в локальну мережу, для перегляду контенту за технологією DLNA (ТВ з підтримкою цієї технології). Докладніше в статті: як на телевізорі LG дивитися фільми з комп'ютера.
 • Телевізор з Smart TV, але без вбудованого Wi-Fi. Як правило, це старі моделі. До таких телевізорів інтернет можна підключити по кабелю. Або по Wi-Fi, але з використанням ще одного роутера (або репитера) по цій інструкції.
 • Телевізори LG з підтримкою фірмових USB Wi-Fi приймачів. Цього коли внутрішній приймач немає, але можна купити його і підключити в USB-порт. Працюють телевізори тільки з фірмовими приймачами від LG. Зазвичай на таких моделях з'являється повідомлення, що потрібно підключити або кабель, або апаратний ключ Wi-Fi. Виглядає це приблизно ось так:

  Телевізор LG є Smart TV не вдалося підключитися до WiFi без апаратного ключа WiFiНавіть не знаю, чи можна зараз ще знайти в продажу ці фірмові приймачі. Простіше вже по кабелю підключити. Але це стосується в основному старих Smart телевізорів від LG. Так як практично в кожній новій моделі (яка працює на webOS) Wi-Fi вже вбудований.

Як все це перевірити? Дуже просто! В Google набираємо модель свого телевізора, переходимо на сайт LG і дивимося характеристики. Можна дивитися на інших сайтах. Якщо біля пункту Wi-Fi коштує "-", значить вбудованого адаптера немає. Якщо написано "Ready" (опціонально), то підключення можливо тільки через зовнішній USB адаптер. А якщо стоїть жирна крапка, або написано "Є" - значить модуль вбудований.

Чому телевізор LG не бачить Wi-Fi мережі?

З першої, і напевно основною причиною ми вже розібралися вище. Якщо в телевізорі немає Wi-Fi, відповідно він ніяк не може бачити доступні мережі. Але бувають і інші причини. Тут дуже багато нюансів. Наприклад, ТБ не бачить тільки якусь конкретну (домашню) бездротову мережу, або не бачить взагалі жодну мережу? Потрібно переконається, що телевізор знаходиться в радіусі дії Wi-Fi мережі.

Якщо проблема в тому, що в списку немає якась конкретна мережа, то перевірте, роздає чи роутер бездротову мережу, чи доступна ця мережа на інших пристроях. Якщо мережа не виявляється тільки телевізором, то перезавантажте роутер. Можна спробувати в настройках роутера змінити канал і ширину каналу. Детальніше в статті як змінити канал WiFi на роутері.

Якщо не бачить Wi-Fi мережу на частоті 5 GHz

Так як все більше роутерів підтримують роздачу Wi-Fi мережі на частоті 5 ГГц, а приймачі в нових телевізорах підтримують даний діапазон і стандарт 802.11ac, то у користувачів виникають проблеми, коли телевізор не бачить мережі в цьому діапазоні.

Насамперед потрібно переконається, що в вашому телевізорі є підтримка стандарту 802.11ac і відповідно Wi-Fi на частоті 5 GHz. Це можна подивитися в характеристиках, або з'ясувати у підтримки LG. Якщо ваша модель телевізора все це підтримує, то швидше за все проблема в налаштуваннях каналу на вашому маршрутизаторі.

Необхідно зайти в налаштування роутера і в розділі з настройками Wi-Fi мережі саме для діапазону 5 GHz потрібно вручну виставить канал 36, 40, 44, або 48. Виглядає це приблизно ось так (на прикладі роутера TP-Link):

Телевізор LG не бачить Wi-Fi 5 GHz: рішення

Не забуваємо зберігати налаштування і перезавантажувати роутер.

Так само бачив в інтернеті інформацію, що цю проблему можна вирішити зміною регіону через сервісне меню телевізора. Якщо зміна каналу не допомогла, то можете спробувати цей варіант.

Я не можу ввімкнути Wi-Fi на телевізорі LG

Ще одна проблема, про яку я чув вже кілька разів. В налаштуваннях, в розділі "Мережа" - "Підключення до мережі Wi-Fi" з'являється повідомлення: "Wi-Fi вимкнений. Увімкніть його, щоб подивитися список доступних мереж для підключення і додаткові пункти меню".

Я не можу ввімкнути Wi-Fi на телевізорі LG Smart TV

Просто неможливо включити Wi-Fi. Перемикач в положенні Викл. і неактивний. В такому випадку можна спробувати зробити скидання налаштувань телевізора. Але судячи з відгуків, це не допоможе вирішити проблему. Так як проблема швидше за все апаратна. Поломка самого Wi-Fi модуля, або якісь неполадки з платою. Зазвичай це вирішується заміною самого модуля всередині телевізора. Потрібно звернеться в сервісний центр. Якщо телевізор на гарантії, то повинні полагодити безкоштовно.

Чому телевізор LG Smart TV не вдалося підключитися до Wi-Fi?

Коли ТВ бачить нашу мережу, ми її вибираємо, вводимо пароль, то в більшості випадків процес підключення на цьому закінчується. З'являється напис "Підключено до інтернету" і все готово. Але не завжди 🙂 Буває, що на телевізорі з'являється помилка "Неправильний пароль" , або просто "Неможливо підключитися до мережі" .

LG Smart TV:

Що ми робимо в такому випадку:

 • Перезавантажуємо роутер і телевізор.
 • Перевіряємо пароль. Найчастіше помилка з підключенням телевізора LG до Wi-Fi виникає через неправильне пароля. Тут вам може знадобиться стаття як дізнатися свій пароль від Wi-Fi.
 • Перевіряємо, підключаються чи до нашої мережі інші пристрої з цим паролем.
 • Пробуємо підключити телевізор до іншої Wi-Fi мережі (можна зі смартфона роздати).
 • Перевіряємо (міняємо) настройки Wi-Fi мережі на нашому маршрутизаторі. Тип безпеки повинен бути WPA2-PSK (Personal). Ім'я мережі задано англійськими літерами. Режим роботи мережі - змішаний (b / g / n), або Only n. Можна для перевірки встановити простий пароль з 8 цифр. Канал на "авто". Ширина каналу на "авто".

  Проблеми з підключенням до Wi-Fi на телевізорі LGЗбережіть налаштування і перезавантажте маршрутизатор.

 • Пробуємо посунути телевізор ближче до роутера. Щоб прийом був краще. Хоча б для перевірки, а раптом у цьому справа.
 • Вимкніть функцію WPS (якщо не користуєтеся нею) в настройках маршрутизатора.

Якщо у вас виникли інші помилки при підключенні до бездротової мережі, або ви знаєте інші рішення, то велике прохання поділитися ними в коментарях.

Чи не працює інтернет на телевізорі LG після підключення до Wi-Fi

Якщо до бездротової мережі наш телевізор все таки підключився, то тут нас може очікувати ще один сюрприз. Помилка "Немає підключення до інтернету по Wi-Fi" .

Немає підключення до інтернету по Wi-Fi на телевізорі LG

Як можна побачити на фото вище, зв'язок між телевізором і роутером є (зелена), а далі немає підключення до DNS і інтернету (сіра). Виходить, що наш LG Smart TV (система webOS) до Wi-Fi підключений, але інтернет не працює. Звідси різні помилки: 105, 106 та інші. Повідомлення "Неможливо знайти запитуваний адресу" в додатку YouTube.

Чи не працює інтернет на телевізорі LG: помилка 106 і 105 в додатку YouTube і браузері

Повідомлення "Перевірте підключення до мережі (-106)" .

LG Smart TV:

Помилка мережі (3). Не вдалося знайти DNS-сервер.

Помилка мережі (3). Не вдалося знайти DNS-сервер на телевізорі LG Smart TV

В залежності від програми, браузера, помилки мережі на телевізорі LG можуть бути різні. Так само недавно з'явилася інформація про таку помилку: "Підключення до веб-сторінці неможливо через міркувань безпеки. Оновлення браузер, або спробуйте ще раз".

Чи не відкриваються сайти (помилка) в браузері LG Smart TV webOS

Якщо на інших ваших пристроях через дану Wi-Fi мережу інтернет працює нормально і стабільно, то очевидно, що якась проблема з підключенням на стороні телевізора. Тільки переконайтеся, що немає проблем на стороні маршрутизатора, або провайдера.

Рішення:

Необхідно в налаштуваннях телевізора прописати статичний DNS-адресу від Google. Для цього треба зайти в налаштування, в розділ "Мережа" - "Підключення до мережі Wi-Fi". Вибираємо пункт "Розширені налаштування".

Зміна DNS-адреси на телевізорі LG Smart TV

Натискаємо на кнопку "Змінити".

Розширені настройки Wi-Fi на телевізорі LG

Прибираємо галочку біля "Автоматично". Прописуємо DNS: 8.8.8.8 . Натискаємо на кнопку "Підключення".

Ручна настройка DNS на телевізорі LG

Має з'явитися з'єднання з DNS і інтернетом. Статус підключення буде "Підключено до інтернету".

Нестабільне підключення до Wi-Fi мережі

Є така проблема, коли телевізор LG дуже нестабільно тримає підключення по Wi-Fi. Постійно відключається від мережі, обриви по Wi-Fi, сильно падає швидкість, втрачає мережу і т. Д. Конкретного рішення цієї проблеми на жаль немає. У всіх можуть бути різні причини і відповідно різні рішення. Але так як інші пристрої в цей час стабільно тримають підключення через цю ж мережу, то закрадається думка, що в більшості випадків причина все таки в телевізорі. Це може бути як апаратна проблема з самим Wi-Fi модулем, так і апаратна проблема в webOS.

Деякі рішення, які мені вдалося знайти:

 • Відключити на телевізорі Wi-Fi Direct і Miracast.
 • Відключити в налаштуваннях телевізора LG функцію автоматичного оновлення (перевірки готівкова поновлення) програмного забезпечення.
 • Якщо є можливість - підключити інтернет за допомогою кабелю (LAN).
 • Переставити роутер ближче до телевізора (або навпаки) для кращого прийому.
 • Експерименти з настройками Wi-Fi маршрутизатор. Зміна каналу, ширини каналу, режиму роботи мережі. Наприклад, можна спробувати виставити статичний 11 канал, ширину каналу 20MHz і режим роботи мережі 802.11n (Only N). Рекомендую міняти ці налаштування по черзі. Зберігати параметри і перезавантажувати роутер. Якщо не знаєте, як поміняти ці параметри на своєму маршрутизаторі - пишіть в коментарях (не забудьте написати який у вас роутер).
 • Перехід на Wi-Fi в діапазоні 5 ГГц. Якщо ваш телевізор підтримує цей діапазон (стандарт 802.11ac) і у вас двохдіапазонний роутер, то це може вирішити проблему з обривами бездротової мережі на LG Smart TV.
 • Якщо так вийшло, що біля телевізора ваша Wi-Fi мережу ловить погано і через це погана швидкість підключення, або постійні обриви, то можна встановити репитер. Він може посилити бездротову мережу. Так само дорепітери телевізор можна підключити по кабелю.
 • Оновлення: в коментарях поділилися вирішенням проблеми, коли дуже довго телевізор шукав і підключався до Wi-Fi мережі. Допомогло витяг з телевізора CAM-модуля.

На цьому поки що все. Буде нова інформація - буду доповнювати статтю. У коментарях ви можете залишати свої запитання пов'язані з роботою Wi-Fi підключення на телевізорах LG і ділитися корисною інформацією по цій темі.