Телевізор Samsung не бачить Wi-Fi, не вдалося підключитися до інтернету. Помилка підключення в меню Smart TV і не працює інтернет

Телевізор Samsung не бачить Wi-Fi, не вдалося підключитися до інтернету. Помилка підключення в меню Smart TV і не працює інтернет

Одна з найчастіших проблем, з якою стикаються власники телевізорів Samsung Smart TV - неполадки з підключенням до інтернету. І якщо при підключенні телевізора до інтернету по кабелю все працює більш-менш стабільно, то з підключенням по Wi-Fi бувають проблеми. Наприклад, нерідко користувачі пишуть, що в налаштуваннях телевізора Samsung немає Wi-Fi, він не бачить бездротові мережі, або не вдалося підключитися до Wi-Fi. У деяких випадках, після підключення до роутера в меню Smart TV телевізора Samsung, немає доступу до інтернету в додатках і браузері. Помилка підключення до інтернету або до сервера ( "Відсутнє з'єднання", "встановлюється з'єднання з мережі") в різних додатках. Бувають ситуації, коли, наприклад, інтернет не працює тільки в YouTube, або в браузері телевізора не відкриваються сайти.

Якщо ми говоримо про підключення по бездротовій мережі, то потрібно розуміти, що причиною якихось проблем може бути не тільки телевізор, але і маршрутизатор. Сам процес підключення телевізора Samsung до Wi-Fi зовсім не складний. Рекомендую перейти по посиланню і спробувати підключитися дотримуючись інструкції. Можливо, все вийде, і вам не доведеться розбиратися в рішеннях, про які я буду розповідати в цій статті.

Для початку я рекомендую переконається, чи є взагалі Wi-Fi у вашому телевізорі. Якщо ви впевнені що є - пропустіть кілька абзаців. У багатьох моделях телевізорів Samsung (в основному старих) з функцією Smart TV немає вбудованого Wi-Fi модуля. До інтернету ці телевізори можна підключити або через зовнішній USB-приймач (фірмовий, тільки від Samsung), або з мережевого кабелю.

Перевірити можна трьома способами:

 1. Якщо у вас телевізор Samsung без підтримки Wi-Fi, то в настройках швидше за все взагалі не буде параметрів бездротового підключення, або ці налаштування будуть сірі (неактивні). Або телевізор попросить підключити USB-адаптер (у вигляді флешки).
 2. Можна зайти в налаштування телевізора, в розділ "Підтримка" - "Звернення в Samsung" (або "Про це телевізорі") і прокрутивши сторінку вниз, ми побачимо інформацію про МАС-адресу. Там буде вказано MAC-адресу дротового і бездротового підключення.

  MAC-адресу Wi-Fi і LAN на телевізорі SamsungЯкщо в рядку "MAC-адресу беспр.інт." поштова адреса був призначений, немає цього рядка, або там все нулі (або інші однакові знаки), то значить Wi-Fi в телевізорі немає. На старих моделях це меню виглядає трохи інакше, але це не має значення.

 3. Дізнатися модель свого телевізора і через пошук (можна через пошук на сайті Samsung) знайти і подивитися його характеристики. У характеристиках буде вказано, чи є вбудована підтримка бездротової мережі. Якщо в характеристиках написано опціонально (або щось типу цього), то це означає, що вбудованого Wi-Fi в телевізорі немає. Але підтримка бездротового підключення з'явиться після підключення фірмового USB-адаптера. Більш детально про цю перевірку я писав у статті за посиланням вище.

Якщо у вашому телевізорі немає підтримки бездротової мережі (але є Smart TV), то ви можете підключити його до інтернету за допомогою кабелю. Або використовувати в якості приймача звичайний роутер, або ретрансляція. Про це я розповідав тут.

Не залежно від того, яка у вас проблема (помилка), перш ніж перейти до якихось складних рішень, я настійно рекомендую зробити це:

 • Повністю відключити телевізор на 10-15 хвилин. Не просто вимкнути його з пульта дистанційного керування, а відключити харчування (витягти вилку з розетки). Дуже багато випадку, коли таке перезавантаження телевізора Samsung вирішує проблеми з підключенням до інтернету.
 • Відключити роутер на секунд 30 і включити його назад.
 • Спробувати підключити телевізор до іншої Wi-Fi мережі. Це дуже важливо перевірити, адже так ми зможемо з'ясувати, в чому причина того, що телевізор Samsung не вдалося підключитися до Wi-Fi, або не працює інтернет після підключення. Можна роздати Wi-Fi з телефону на Android, або поділитися інтернетом з Айфона. Тільки зверніть увагу, що деякі оператори зараз блокують роздачу. Мережа створюється, але без доступу до інтернету. Так що перед підключенням до цієї мережі телевізора, бажано для перевірки з'єднати з пристроєм.
 • Переконатися, що інші пристрої без проблем підключаються до домашньої Wi-Fi мережі і на них є доступ до інтернету.

Далі ми розглянемо рішення в залежності від виниклої проблеми:

 • Телевізор не бачить Wi-Fi мережі
 • Телевізор не підключається до Wi-Fi
 • Чи не працює інтернет після підключення до бездротової мережі
 • Універсальні рішення: скидання налаштувань мережі, повне скидання налаштувань телевізора і скидання Smart Hub
 • Налаштування Wi-Fi (зміна регіону) через сервісне меню телевізора

Ви можете відразу переходити до рішень певної проблеми (використовуючи навігацію по статті вище).

Samsung Smart TV не знаходить Wi-Fi мережі

Тут може бути два варіанти: телевізор не бачить тільки нашу Wi-Fi мережу (а інші бачить), або не знаходить ні одну бездротову мережу. При цьому інші пристрої в цьому ж місці знаходять домашню і сусідні Wi-Fi мережі.

Найчастіше, звичайно, в списку доступних мереж на телевізорі Samsung немає саме нашої бездротової мережі, до якої інші пристрої підключені і відмінно працюють. Якщо телевізор не знаходить ні одну мережу (але вони відображаються на інших пристроях) то швидше за все це апаратна проблема з телевізором, або в ньому взагалі немає бездротового модуля. Повернемося до проблеми, коли в списку немає однієї, потрібної нам мережі.

Телевізор Samsung не бачить Wi-Fi

Можна натиснути на кнопку "Оновити". Якщо їсти не з'явиться в списку, то спочатку переконайтеся, що роутер роздає Wi-Fi (інші пристрої бачать мережу). Можливо, телевізор встановлений далеко від роутера і біля нього просто не ловить наша бездротова мережа. Або сигнал дуже поганий. Якщо є така можливість - встановіть телевізор ближче до роутера. Перезавантажте роутер.

Якщо це не допомагає, тоді змініть канал вашої Wi-Fi мережі в налаштуваннях роутера. Як це зробити, я писав у статті як знайти вільний Wi-Fi канал, і змінити канал на роутері. Просто заходимо в налаштування роутера і ставимо статичний канал. Наприклад, 6-тій. Так само можна поекспериментувати з налаштуваннями ширини каналу і режиму роботи. Або "змішаний", або "тільки n". Ніяких "тільки g", "b / g".

Зміна каналу Wi-Fi мережі для Samsung Smart TV

Після зміни налаштувань потрібно зберегти зміни і перезавантажити маршрутизатор.

Телевізор Samsung не бачить Wi-Fi мережі в діапазоні 5 GHz

У нових моделях телевізорів Samsung вбудовані бездротові модулі можуть бути з підтримкою нового стандарту Wi-Fi 802.11ac. Ці телевізори можна підключати до бездротової мережі в діапазоні 5 GHz. Швидкість на цій частоті вище, а для перегляду онлайн відео в хорошій якості це важливо. Тут є два аспекти:

 1. Телевізор повинен мати підтримку бездротового стандарту 802.11ac. Можна подивитися характеристики, або дізнатися модель, зателефонувати в підтримку Samsung і запитати.
 2. У вас повинен бути двохдіапазонний роутер і він повинен роздавати мережу на частоті 5 GHz.

Якщо обидва пункти виконані, але телевізор не знаходить мережу, яка працює на частоті 5 GHz, то швидше за все проблема в каналі, на якому працює ваша мережа в даному діапазоні. В налаштуваннях роутера, для мережі в діапазоні 5 GHz потрібно встановити один з чотирьох каналів: 36, 40, 44, або 48.

Телевізор Samsung і Wi-Fi в діапазоні 5 GHz

Більше інформації на цю тему є в статті чому Smart TV телевізор не бачить Wi-Fi в діапазоні 5 ГГц.

Якщо нічого не допомагає, пробуйте зробити скидання мережі, або повне скидання налаштувань телевізора (інструкції в кінці статті).

Телевізор Samsung не вдалося підключитися до інтернету по Wi-Fi

Наступна проблема - помилка в процесі підключення. Помилки бувають різні. Найчастіше вони пов'язані з паролем, або настройками безпеки Wi-Fi мережі.

Якщо після вибору Wi-Fi мережі і введення пароля ви бачите помилку "неприпустимі пароль", "невірний пароль" і т. Д., То обов'язково переконайтеся, що ви правильно вводите пароль. Можете згадати пароль від своєї мережі по інструкції як дізнатися свій пароль від Wi-Fi, або що робити, якщо забули пароль. Пароль повинен бути мінімум з 8 символів. Велика буква "A" в паролі і маленька "a" - це різні символи.

Помилка пароля при підключенні до Wi-Fi на Samsung Smart TV

При введенні пароля встановіть галочку "Показати пароль", щоб бачити, які символи ви вводите.

Інші причини і рішення:

 • Налаштування безпеки. В параметрах маршрутизатора повинен бути встановлений сучасний тип безпеки і шифрування бездротової мережі. Ставте WPA2-PSK.
 • Там же повинен бути встановлений актуальний режим роботи бездротової мережі. Або змішаний режим (b / g / n), або "тільки n" (якщо мова йде про мережі в діапазоні 2.4 ГГц). Якщо що, ось інструкція: //help-wifi.com/nastrojka-wi-fi-setej/rezhim-raboty-wi-fi-seti-bgn-ac-chto-eto-i-kak-smenit-v-nastrojkax- routera /
 • На роутере потрібно включити DHCP-сервер. Він включений за замовчуванням, але якщо його з якоїсь причини відключили - телевізор не зможе підключитися до роутера. Як мінімум до того часу, поки ви на ньому не пропишіть статичні IP-адреси.
 • Можливо, на роутері налаштована фільтрація пристроїв по MAC-адресами, або ще якісь функції захисту. Якщо ви щось схоже налаштовували, то потрібно перевірити і відключити / змінити настройки цих функцій.
 • Якщо встановлений підсилювач Wi-Fi сигналу, то можливо телевізор намагається підключитися до нього. Це може бути причиною того, що телевізор Samsung не вдалося підключитися до інтернету.

Пробуйте підключити свій Smart TV з іншою мережею. Якщо підключиться, то значить телевізору з якоїсь причини не подобається ваша Wi-Fi мережу, і рішення потрібно шукати на стороні маршрутизатора.

Чи не працює інтернет на телевізорі Samsung Smart TV

Буває, що телевізор без проблем підключається до бездротової, або кабельної мережі. Але доступу до інтернету немає. У браузері, додатках, якихось функціях Smart TV інтернет не працює. Якщо відкрити "Стан мережі", то можна побачити приблизно таку картину:

На телевізорі Samsung Smart TV не працює інтернет

Повідомлення: "Не вдалося підключитися до дротової (бездротовий) мережі". "Телевізор підключений до локальної мережі, але не вдалося встановити з'єднання з інтернетом". І на зображенні ми бачимо, що з'єднання між телевізором і роутером є, а між роутером і інтернетом - немає.

Звичайно ж, відразу ж перевіряємо, чи працює інтернет через роутер на інших пристроях. Якщо працює - відключаємо харчування телевізора на 15 хвилин. Перезавантажуємо роутер і пробуємо виконати повторне підключення.

Якщо проблема не була вирішена - потрібно спробувати в настройках мережі на телевізорі Samsung прописати статичний DNS-сервер.

Відкриваємо "Стан мережі".

Немає доступу до інтернету в Samsung Smart TV

Переходимо в "Параметри IP".

Ручні настройки IP і DNS на телевізорі Samsung

Ставимо "Налаштування DNS" в режим "Ввести вручну". Нижче вводимо адресу 8.8.8.8 (це публічні DNS від Google) і натискаємо Ok.

Налаштування DNS на Samsung Smart TV якщо не працює інтернет

Можна натиснути на кнопку "Повторити". Якщо з'єднання з інтернетом не з'явилося - перезавантажте телевізор (відключивши харчування на декілька хвилин). Пробуйте зробити скидання мережі по інструкції нижче. Перевірте, чи працюватиме інтернет при підключенні до іншої мережі.

На старих телевізорах Самсунг, Smart TV може не працювати (повідомляти, що встановлюється з'єднання з мережі) через проблеми з доступом до серверів компанії. Була інформація, що Російські провайдери блокують доступ до цих серверів. Можна уточнити цю інформацію у підтримки інтернет-провайдера, або Samsung.

універсальні рішення

Нижче я покажу, як виконати скидання налаштувань мережі та повне скидання налаштувань телевізора. Можливо, це допоможе вирішити проблему з підключенням до інтернету.

Скидання мережі в налаштуваннях телевізора Samsung Smart TV

Якщо я правильно зрозумів, то функція "Скидання налаштувань мережі" є не на всіх телевізорах Samsung. У моєму випадку один з нових телевізорів (серії M, Q, LS).

Відкриваємо налаштування і переходимо в розділ "Загальні" - "Мережа".

Скидання налаштувань мережі на телевізорі Самсунг

Вибираємо "Скидання налаштувань мережі" і підтверджуємо скидання до заводських значень.

Скидання налаштувань мережі на Samsung Smart TV

Після відновлення заводських налаштувань мережі на телевізорі Samsung пробуємо підключити його до інтернету ще раз.

Повний скидання налаштувань, або скидання Smart Hub

Якщо вірити інформації на сайті Samung, то при виконанні скидання налаштувань будуть видалені всі налаштування, канали, а параметри мережі залишаться. Так що в нашому випадку це рішення навряд чи дасть якийсь результат.

Скинути можна в розділі "Підтримка" - "Самодиагностика". Пункт меню - "Скидання". Можливо, знадобиться ввести пароль. Стандартний 0000.

Повний скидання налаштувань телевізора Samung

Якщо у вас інше меню і не можете знайти ці настройки, то дивіться інструкцію (для всіх серій) на сайті Samsung: //www.samsung.com/ru/support/tv-audio-video/how-do-i-reset- settings-on-my-samsung-tv /

Там же можна виконати "Скидання Smart Hub".

Скидання Smart Hub

У деяких телевізорах настройки Smart Hub можна скинути в розділі налаштувань "Smart Hub" - "Скидання Smart Hub".

У Samung дуже багато моделей телевізорів, серій, версій системи Smart TV. Всі вони трохи відрізняються. Зробити докладну інструкцію для все моделей практично нереально.

Зміна WIFI REGION через сервісне меню телевізора Samsung

Є інформація, що зміна букви в настройках "WIFI REGION" в сервісному меню телевізора дозволяє відновити роботу Wi-Fi.

Важливо! Всі описані нижче дії ви робите на свій страх і ризик. Не міняйте все підряд. Запам'ятовуйте, які параметри ви міняєте.

Щоб відкрити сервісне меню телевізора Samsung, потрібно вимкнути телевізор і використовувати одну з цих комбінацій:

 • Швидко і послідовно натиснути кнопки "Info" - "Menu" - "Mute" - "Power".
 • Швидко і послідовно натиснути кнопки "Menu" - "1" - "8" - "2" - "Power".

У сервісному меню нам потрібно відкрити розділ "Control".

Налаштування WiFi в сервісному меню телевізора Samsung

Нас цікавить пункт "WIFI REGION". У ньому потрібно поставити букву "А".

Чи не працює Wi-Fi на телевізорі Самсунг через налаштувань

Можливо, комусь це рішення стане в нагоді.

Післямова

Сподіваюся, інтернет на вашому телевізорі Samsung все таки заробив. Якщо так - поділіться, яке рішення допомогло. Можливо, у вас є якась корисна інформація, якої немає в статті. Якщо інтернет на телевізорі як і раніше не працює - пишіть в коментарях. Детально опишіть свою проблему, що вже пробували робити для її вирішення і прикріпіть фото помилки. Будемо разом шукати рішення. Нову і перевірену інформацію буду відразу додавати до статті.