Як змінити пароль на Wi-Fi роутер D-Link?

Як змінити пароль на Wi-Fi роутер D-Link? І як дізнатися забутий пароль

Дуже багатьох цікавить питання, як змінити пароль на роутер D-Link. Я маю введу власників роутерів цієї компанії. А так як D-Link користується великою популярністю, то стаття я думаю буде корисною та актуальною. Я маю введу зміну пароля на Wi-Fi мережу. Просто, в роутері є ще один пароль, який використовується при вході в налаштування. Ще, дуже популярний питання зміни пароля на D-Link, якщо пароль від Wi-Fi вже успішно забутий. Спробувати розібратися і з цією проблемою.

Для чого міняти пароль на бездротову мережу? Та різні бувають випадки. Наприклад, у вас хтось зламав Wi-Fi, ви помітили, що до вашого роутеру підключені якісь дивні пристрої, а може ви просто дали пароль від свого Wi-Fi сусідові, а потім передумали :) Міняємо пароль, і все, вже ніхто не підключиться до вашої мережі. Завжди намагайтеся встановлювати складний ключ, який буде складно підібрати. Якщо хтось підключитися до вашого роутеру, то він не тільки зможе користуватися ваші інтернетом (що не дуже й страшно), але і зможе отримати доступ до вашої локальної мережі. А це, можливо, вже ваші файли і особиста інформація.

Ну і намагайтеся запам'ятовувати паролі, які встановлюєте. Або записуйте їх.

Зміна пароля на D-Link

Як завжди, нам потрібно зайти в налаштування роутера. Робиться це так: підключаємося до роутера (по кабелю, або по Wi-Fi), в браузері набираємо адресу 192.168.0.1 , вказуємо логін і пароль. За замовчуванням у D-Link-ів це admin і admin . Або, дивіться докладну інструкцію. Стандартні дані для входу в настройки вказані знизу маршрутизатора.

В налаштуваннях переходимо на вкладку  Wi-Fi / Налаштування безпеки  і в поле  Ключ шифрування PSK вказуємо новий пароль до вашої Wi-Fi мережі. Пароль повинен бути вказаний англійськими літерами, і мінімум 8 символів. Натисніть кнопку Застосувати .

Міняємо пароль на Wi-Fi мережу на D-Link

Відразу десь запишіть пароль, на випадок, якщо ви його забудете.

Якщо більше нічого налаштовувати не будете, тоді збережіть налаштування. Робиться це натисканням на посилання Система і вибираємо Перезавантажити . Ось так:

Перезавантаження роутера після зміни ключа

Перезавантажте роутер (вимкніть, і увімкніть живлення). Тепер, для підключення до вашої Wi-Fi мережі буде використовуватися новий пароль, який ви встановили. Якщо після цієї процедури у вас пристрої відмовляться підключатися до Wi-Fi, то потрібно просто видалити вашу мережу на пристрої, і підключиться до неї знову. Нижче, напишу про це докладніше.

Як змінити пароль на Wi-Fi, якщо забули пароль?

В такому випадку, все робиться точно так же, як я описував вище. Тільки, в настройки рутера потрібно заходити з мережевого кабелю (так не потрібно вказувати пароль), або з устрйоства, яке ще залишилося підключеним до бездротової мережі.

В налаштуваннях, на тій же вкладці  Wi-Fi / Налаштування безпеки ви зможете подивитися старий пароль (який вказаний в полі Ключ шифрування PSK), або задати новий ключ.

Дізнаємося забутий пароль

А якщо у вас немає можливості підключитися з мережевого кабелю, і немає жодного пристрою підключеного по Wi-Fi, то швидше за все доведеться робити скидання налаштувань маршрутизатора, і налаштовувати все заново. Після скидання мережу буде або не захищена, або для підключення до неї буде використовуватися стандартний ключ, який вказаний знизу пристроїв а (він підписаний як PIN).

Що робити, якщо після зміни ключа пристрою не підключаються до мережі?

Найпопулярніша проблема, яка виникає після зміни ключа, це коли пристрої, які раніше були підключені до Wi-Fi мережі зі старим паролем, відмовляються підключатися до неї. Це відбувається через те, що в цих пристроях збережений старий ключ, який після зміни не збігається. На комп'ютерах, це швидше за все помилка "Параметри мережі, збережені на цьому комп'ютері, не відповідають вимогам цієї мережі".

Що потрібно зробити, потрібно просто видалити вашу Wi-Fi мережу на пристрої, і підключиться заново. На ноутбуках з Windows 7, це робиться в панелі управління, в розділі  Панель керування \ Мережа та Інтернет \ Управління бездротовими мережами . Там натискаємо правою кнопкою на потрібну нам мережу і вибираємо Видалити мережу (потім, знову до неї підключаємося з новим паролем).

Проблеми з підключенням після зміни пароля на D-Link

На Windows 8, просто натискаємо на ім'я бездротової мережі, і вибираємо " з'єднуватися з цією мережею ". А на планшетах, мобільних телефонах, швидше за все потрібно так само натиснути на мережу (можливо, натиснути і потримати) і вибрати пункт Видалити . Там уже на кожному пристрої по-різному.