Як відкрити порти на роутері D-Link? Кидок портів на прикладі D-Link DIR-615

Як відкрити порти на роутері D-Link? Кидок портів на прикладі D-Link DIR-615

У цій статті ми будемо розбиратися, як відкрити порти на роутері D-Link. Детально, на прикладі D-Link DIR-615 розглянемо процес проброса портів для програми, ігри, або сервера. На моєму D-Link DIR-615 встановлена ​​нова прошивка, зі світлою панеллю керування. Ця стаття підійде для багатьох роутерів компанії D-Link: D-Link DIR 300, DIR 320, DIR 620 і т. Д. Якщо у вас така ж панель управління, як у мене на скріншотах нижче, то можете сміливо йти за цією інструкцією.

Так, зараз багато програм самі відкривають потрібні для роботи порти. Роблять вони це за технологією UPnP. Але, все ж бувають випадки, коли потрібно вручну відкрити потрібний порт. Відкривати порти потрібно для програм, і деяких ігор, до яких потрібен доступ з інтернету. Припустимо, у вас встановлена ​​програма DC ++, якийсь торрент, або гра типу World of Warcraft. Йде вхідний запит з інтернету до цієї програми, і впирається в роутер. Відкривши порт на роутері D-Link, ми вказуємо роутера, що запит на такий-то порт, потрібно відправити на такий-то комп'ютер.

Відкриваємо порти на роутері D-Link DIR-615, DIR-300 і інших моделях

Налаштовується кидок портів в панелі управління роутером. Тому, нам потрібно спочатку зайти в налаштування. Для цього, перейдіть в браузері за адресою 192.168.0.1 (або 192.168.1.1). Вкажіть ім'я користувача та пароль. Стандартні - admin і admin . Якщо у вас не виходить зайти в налаштування, то дивіться докладну інструкцію для пристроїв D-Link.

В налаштуваннях переходимо на вкладку  Брандмауер / Віртуальні сервери . І натискаємо на кнопку Додати .

Відкриваємо порти на D-Link

Ну а далі, заповнюємо потрібні поля. Я спочатку зроблю опис кожного поля, яке нам потрібно заповнити, а тоді прикріплюю скріншот, що б було більш зрозуміло.

  • Зверніть увагу, в випадаючому списку  Шаблон . можна вибрати один з вже створених шаблонів. Якщо потрібного вам сервера там немає, то залишаємо Custom .
  • В поле Ім'я , можна вказати ім'я програми, або гри, для якої ви відкриваєте порт на своєму D-Link.
  • Протокол - вибираємо потрібний протокол.
  • Поля Зовнішній порт (початковий) і Зовнішній порт (кінцевий) . Тут потрібно вказати початковий і кінцевий порт, який потрібно прокинути. Якщо ви взагалі не знаєте, які порти вам потрібно відкрити, то дивіться в налаштуваннях програми / гри, в інструкції, або на офіційному сайті. Якщо вам потрібно відкрити тільки один порт, а не діапазон, то заповніть тільки поле Зовнішній порт (початковий).
  • Внутрішній порт (початковий)  і  внутрішній порт (кінцевий) . Тут вказуємо порт, або знову ж діапазон портів, на який буде йти трафік з порту, який ми вказали вище.
  • Внутрішній IP - тут, зі списку вибираємо комп'ютер, на IP якого перенаправлятиметься трафік. Комп'ютер, для якого ми відкриваємо порт, повинен бути підключений до роутера, що б була можливість вибрати його зі списку.

Решта поля, про які я не написав, як правило заповнювати не потрібно. Коли заповніть всі потрібні поля, натисніть на кнопку Застосувати .

Кидок портів на D-Link DIR-300

Ви побачите створене правило, яке можна відредагувати (натиснувши на нього), або видалити. Можна створювати нові правила для проброса портів, точно таким же способом.

Управління віртуальними серверами на D-Link DIR-615

Далі, потрібно зберегти настройки, і перезавантажити роутер. Система - Зберегти . Система - Перезавантажити .

Зберігаємо налаштування після відкриття порту на D-Link DIR-615

І ще кілька важливих моментів.

Якщо ви все зробили правильно (перевірили настройки), але потрібна вам програма, або гра так і не отримує пакети з інтернету, то можливо, що їх блокуємо ваш брандмауер. Стандартний, вбудований в Windows, або сторонній, який встановлений у вас (як правило, вбудований в антивірус). Потрібно створити правило, і дозволити звернення через потрібний порт. Або, на час перевірки відключити його взагалі.

Ми коли відкривали порт, то вказували IP адреса комп'ютера. У списку, у вас може бути багато пристрій. Як знайти потрібний комп'ютер? Відкрийте вкладку Статус / DHCP . Там будуть вказані всі устрйоства, які підключені на даний момент, їх IP і імена. Ось на ім'я, ви вже зможете вибрати потрібний вам комп'ютер. Писав про це тут.

Як дізнатися порт, або діапазон портів, які потрібно відкрити?

Писав про це вище. Цю інформацію потрібно дивитися в настройках гри, або програми. Там точно вказано порт. Так само, така інформація повинна бути в довідці, і на офіційному сайті. В крайньому випадку, можна загугли :)

Начебто нічого не забув. Якщо що, питайте в коментарях.