Як вийти в інтернет на телевізорі Samsung, LG, Sony, Philips з функцією Smart TV?

Як зайти в інтернет з телевізора Smart TV?

Перше і найважливіше - щоб вийти в інтернет з телевізора, у вас повинен бути саме Smart телевізор. З підтримкою функції Smart TV. Якщо телевізор звичайний, без Smart TV, то в інтернет від нього не вийти. Як це з'ясувати я писав у статті функція Smart TV в телевізорі: є чи ні, як перевірити. Якщо все добре, у вас "розумний" телевізор, значить його можна підключити до інтернету і використовувати підключення безпосередньо на самому телевізорі. Друге і не менш важливе: під "вийти в інтернет" я маю на увазі перегляд сайтів через браузер. Веб серфінг. Як з комп'ютера, або мобільних пристроїв. В Smart TV телевізорах є багато встановлених додатків, які використовують доступ до інтернету. В першу чергу це різні відеосервіси типу YouTube, ivi, Netflix і т. Д.Плюс ці програми можна встановлювати самостійно з магазину додатків. Для цього так само необхідно підключення до інтернету.

Найчастіше на телевізорах виходять в інтернет через веб-браузер, щоб дивитися безкоштовно фільми на різних сайтах. Саме онлайн перегляд фільмів, серіалів, телепередач, які, як правило, в спеціальних додатках платні. Наприклад, в тому ж ivi, або MEGOGO все нові і хороші фільми і серіали платні. Або за передплатою, або потрібно купувати фільм (брати на прокат). А через браузер на телевізорі ці фільми і серіали можна дивитися безкоштовно, як з комп'ютера, планшета, або телефону. Звичайно, іноді краще використовувати саме окремі додатки. Наприклад, який сенс дивитися YouTube через браузер на телевізорі, якщо для цього можна використовувати спеціальний додаток від Google, яке зазвичай вже з заводу встановлено на всіх телевізорах зі Smart TV. Детальніше в статті як дивитися Ютуб на телевізорі.Хіба що у вас перестав працювати YouTube на телевізорі (саме сам додаток), тоді можна спробувати відкрити його через браузер.

У цій статті я покажу, як на Smart TV телевізорах LG, Samsung, Philips, Sony запустити браузер і вийти в інтернет. Користуватися пошуком інформації в інтернеті, відкрити сайт, дивитися онлайн відео на будь-яких сайтах, слухати музику. В принципі, ця інструкція підійде і для телевізорів Xiaomi Mi TV, Kivi, TCL, Ergo, Yasin, Hisense, Akai, Gazer і т. Д. Для телевізорів, які працюють на Android TV, а це практично всі сучасні телевізори крім Samsung і LG .

Єдиний момент: якщо телевізор старий, то можуть бути проблеми із завантаженням і відображенням нових сайтів в браузері телевізора. Це пов'язано з тим, що браузер не підтримує певні технології (наприклад, HTML 5), які зараз активно використовують нові сайти. Наприклад, на сайті може не працювати програвач відео, не вийде відкрити онлайн фільм, так як програвач побудований на HTML 5, а браузер телевізора його не підтримує.

Ще кілька слів про навігації (переміщення по посиланнях і інших елементів на сайтах) в самому браузері. Як правило, навігація здійснюється за допомогою кнопок на пульті дистанційного керування. Набагато зручніше гортати сайти за допомогою пульта з вбудованим гіроскопом. Наприклад, LG Magic Remote. Так само до телевізора можна підключити звичайну мишку та клавіатуру. Можна підключати як провідні (по USB), так і бездротові. Можете подивитися інструкцію прикладі телевізора LG.

Дуже важливо: телевізор повинен бути підключений до інтернету! У цій статті я не буду давати інструкції по підключенню до інтернету (хіба що посилання на окремі статті). Телевізор може бути підключений до інтернету або по Wi-Fi, або за допомогою мережевого кабелю. І інтернет на телевізорі повинен працювати.

Ви все підключили, інтернет працює, тепер давайте більш детально розглянемо, як же зайти в інтернет з нашого Smart TV телевізора.

Вихід в інтернет з телевізора Samsung Smart TV

Якщо телевізор ще не підключений до інтернету, то підключаємо його. Можете дивитися мої інструкції по підключенню телевізора Samsung до Wi-Fi мережі. Якщо будете підключати по мережевому кабелю, то дивіться цю статтю: підключення телевізора Samsung Smart TV до інтернету з мережевого кабелю.

 1. Відкриваємо меню Smart TV кнопкою на пульті дистанційного керування. Виглядає вона зазвичай ось так:

  Запуск меню Smart TV на Samsung для виходу в інтернет

 2. Запускаємо браузер. На телевізорах Samsung він називається "Internet".

  браузер Якщо на головному екрані його немає, то знайдіть його серед додатків на вкладці "APPS". Після відкриття повного меню (три смужки ліворуч).

 3. Швидше за все на головному екрані браузера будуть якісь закладки. Щоб ввести адресу сайту, або пошуковий запит, потрібно натиснути на рядок "Введіть URL-адресу, або ключове слово". Для прикладу: вводимо адресу цього сайту і переходимо по ньому.

  Вихід в інтернет на телевізорі Samsung Smart TVМожна набрати пошуковий запит. Наприклад "дивитися фільми онлайн" або вказати назву конкретного фільму. Після чого відкриються результати пошуку в пошуковій системі, де ви вже зможете перейти на певний сайт.

 4. У нашому випадку ми відкрили конкретний сайт на телевізорі Samsung Smart TV.

  Відвідування сайтів і перегляд онлайн фільмів на телевізорі Samsung Smart TVЗа допомогою курсору можна переміщатися між елементами на самому сайті, або між кнопками і пунктами меню в браузері.

Кілька порад і важливих моментів:

 • Якщо телевізор не підключений до інтернету, або підключений але інтернет не працює (таке теж може бути), то при спробі відкрити браузер і вийти в інтернет з'явиться помилка "Неможливо підключитися до мережі". Або при спробі відкрити сайт з'явиться повідомлення, що немає підключення до інтернету, або помилка з DNS.

  У вирішенні цієї помилки вам може допомогти наступна стаття: телевізор Samsung не бачить Wi-Fi, не вдалося підключитися до інтернету. Помилка підключення в меню Smart TV і не працює інтернет.

 • У браузері телевізора Samsung практично всі так само, як і в будь-якому браузері на комп'ютері. Можна створювати нові вкладки, є кнопки вперед, назад, домашня сторінка. Є можливість додавати сайти в "Вибране" і змінювати масштаб сторінки. І навіть є окреме меню, де можна відкрити параметри браузера.

  налаштування програми

 • У параметрах можна налаштувати домашню сторінку, змінити пошукову систему і задати налаштування конфіденційності. Там же можна очистити історію браузера.

  Очищення історії інтернет браузера телевізора SamsungПростий, зрозумілий браузер, яким дуже просто користуватися.

Тепер ви знаєте, як виходити в інтернет на телевізорах Самсунг. Йдемо далі.

Як зайти в інтернет на телевізорі LG Smart TV?

Як і у випадку з будь-яким іншим телевізором, його потрібно спочатку підключити до інтернету. Тут вам можуть стати в нагоді ці статті:

 • Як підключити телевізор LG Smart TV до інтернету по Wi-Fi через роутер.
 • Як підключити телевізор LG до інтернету через кабель (LAN).

Підключаємо телевізор LG до інтернету, переконуємося що він працює і виконуємо наступні дії:

 1. Кнопкою "Home" або "Smart" відкриваємо меню Smart TV. Або відкриваємо список програм кнопкою "My APPS".
 2. Серед встановлених додатків на LG Smart TV знаходимо і запускаємо додаток "Веб-браузер" (WWW).

  Веб-браузер на телевізорі LG Smart TV для виходу в інтернет

 3. У браузері на телевізорі LG так само є адресний рядок, яка поєднана з рядком пошуку. Це означає, що ви можете прописати в ній адреса сайту, або пошуковий запит. Все як і в інших браузерах. Браузер навіть відразу видає підказки.

  Перегляд сайтів на телевізорі LG Smart TV

 4. Знизу можна побачити відкриті вкладки. Можна створювати нові вкладки, або закривати їх.

  Перегляд інтернет сайтів на телевізорі LG

 5. Іконка з екраном на панелі іконок (праворуч) відкриває поверх вікна браузера невелике вікно, в якому можна дивитися телеканали. Там же є кнопка для зміни масштабу сторінки в браузері, іконка яка відкриває меню, включає перегляд "на весь екран" і закриває браузер.

  Налаштування інтернет-браузера на телевізорі LG Smart TVНа телевізорах LG особливо зручно серфить в інтернеті за допомогою пульта Magic Remote. Навіть мишка не потрібна.

В цілому браузер на телевізорах LG працює дуже спритно і підтримує всі необхідні технології. Можна навіть без проблем дивитися онлайн відео на сайтах. Правда, на цих телевізорах іноді буває помилка "Недостатньо пам'яті". Ніби як допомагає підключення порожній флешки в USB-порт телевізора.

Якщо виникнуть проблеми з підключенням до інтернету, то дивіться статтю проблеми з Wi-Fi на телевізорі LG Smart TV: не бачить Wi-Fi мережі, не може підключитися, не працює інтернет.

Інтернет на телевізорі Philips Smart TV

На телевізорах Philips браузер не такий класний як на Самсунг, або LG. У всякому разі не моєму телевізорі Philips 2015 року випуску. Але навіть в ньому можна відкривати сайти. Я навіть якось запускав там перегляд онлайн відео саме на сайтах.

Потрібно насамперед підключити наш телевізор Philips до інтернету. Якщо потрібно, дивіться інструкції по підключенню телевізорів Philips до інтернету по Wi-Fi і за допомогою мережевого кабелю.

 1. Відкриваємо меню Smart TV кнопкою з іконкою у вигляді будиночка.
 2. Серед додатків знаходимо і запускаємо програму "Веб". Саме через це додаток можна виходити в інтернет на телевізорах Philips.

  браузер

 3. Далі просто вводимо адресу сайту. Зверніть увагу, що в адресному рядку можна вводити тільки адреса сайту. Пошукові запити там вводити не можна. Щоб щось шукати в інтернеті, потрібно спочатку перейти на той же google.com і вже там вводити пошукові запити.

  Інтернет серфінг на телевізорі Philips Smart TV

 4. Відкривши сайт, за його елементів (посилань) можна переміщатися за допомогою кнопок на пульті дистанційного керування. Якщо підключити мишку - з'явиться курсор. Якщо натиснути на кнопку "Options" (на пульті дистанційного керування), то зліва з'являтися опції, де можна ввести нову адресу, показати вибраного, перезавантажити сторінку, додати сайт в обране і т. Д.

  Вихід в інтернет на телевізорі PhilipsЦе практично всі функції і можливості браузера на телевізорі Philips (Android TV).

Я не пробував, але думаю, що на Android TV можна спробувати якось встановити Google Chrome, або інший браузер і замінити їм вбудований браузер, який не дуже підходить для виходу в інтернет з телевізора.

Перегляд сайтів через веб-браузер на телевізорах Sony Smart TV

Переконавшись, що телевізор підключений до інтернету, можна переходити до запуску браузера на телевізорі. Робимо все за інструкцією:

 1. Запускаємо меню Smart TV кнопкою на пульті дистанційного керування.
 2. Запускаємо Internet Browser (Opera). Так, судячи з інструкції на сайті Sony, за замовчуванням на цих телевізорах встановлений браузер Опера.

  Sony Smart TV: як зайти в інтернет

 3. В адресному рядку вводимо адресу сайту, або пошуковий запит і підтверджуємо перехід вибравши "GO" на екранній клавіатурі.

  Перегляд сайтів в інтернеті на телевізорі Sony

 4. У браузері Opera на телевізорах Sony так само є окремі вкладки з історією відвіданих сайтів, вкладками (можна побачити відкриті, можна створити нові) і закладками.

  Веб-браузер в телевізорах SonyЯкщо у вас пульт дистанційного керування з сенсорною панеллю, то управляти браузером і переглядом веб-сайтів дуже зручно. За допомогою кнопок, звичайно, трохи складніше.

висновки

Браузер, який дозволяє вийти в інтернет є в кожному Smart TV телевізорі. Десь він реалізований краще, десь гірше. Так само можливості і функціонал браузера залежить від року випуску телевізора і встановленої прошивки. Тому, рекомендую встановити оновлення прошивки вашого телевізора. Або оновити сам додаток (браузер). Зазвичай, це можна зробити в магазині додатків. Якщо стандартний браузер на телевізорі зовсім поганий, то можна спробувати встановити інший браузер з магазину додатків (якщо він там є), або завантажити додаток на сторонніх сайтах і встановити його з флешки. Але це вже тема для іншої статті, там все складно, та й платформи Smart TV бувають різні, так що універсальних порад бути не може.

У будь-якому випадку, зайти в інтернет можна з будь-якого Смарт телевізора, який підключений до інтернету. А ось наскільки зручно використовувати телевізор для серфінгу в інтернеті, які завдання він дозволяє виконувати, як швидко і стабільно працює - це вже інше питання. І навіть якщо у вас самий новий і сучасний телевізор - це в першу чергу телевізор, а не пристрій для інтернет серфінгу.