192.168.203.1 - настройка Miracast адаптера. Чи не заходить в налаштування MiraScreen і AnyCast

192.168.203.1 - настройка Miracast адаптера. Що робити, якщо не заходить в налаштування MiraScreen і AnyCast?

Якщо в телевізорі немає вбудованої функції Miracast, а ми хочемо транслювати на телевізор зображення з телефону, планшета, або комп'ютера по Wi-Fi, то нам знадобиться Miracast-адаптер. Найпопулярніші - MiraScreen і AnyCast. Що це за адаптери і як вони працюють, я розповідав в цій статті. Після покупки такого адаптера його потрібно підключити до телевізора і налаштувати. Саме про налаштування ми поговоримо в цій статті. Більшість Miracast адаптерів можна налаштувати через веб-інтерфейс з будь-якого пристрою (через браузер). У настройки можна зайти за адресою 192.168.203.1. Зробити це можна як з телефону або планшета на Android, так і з iPhone, iPad, або будь-якого комп'ютера. Для мобільних пристроїв існують спеціальні додатки, через які можна налаштовувати MiraScreen / AnyCast адаптер. Наприклад, виконати підключення до Wi-Fi роутера. Так само розповім,як вирішити проблему, коли не входить на 192.168.203.1 і не відкриваються настройки MiraScreen.

Самих налаштувань там не багато, але вони корисні і можуть стати в нагоді. Наприклад, в веб-інтерфейсі Miracast адаптера можна змінити режим роботи (Airplay / Miracast), виконати підключення адаптера до свого роутера (до Wi-Fi мережі), змінити пароль Wi-Fi мережі адаптера, мова, дозвіл зображення, оновити прошивку, перезавантажити адаптер , або виконати скидання налаштувань до заводських значень. Для нормальної та повноцінної роботи такого адаптера потрібно як мінімум зайти в його налаштування і з'єднати з роутером. Щоб до нього був доступ з усіх пристроїв в домашній мережі (які підключені до одного роутеру).

У мене MiraScreen адаптер. Напевно один з найпопулярніших. Розглянемо процес входу в веб-інтерфейс і настройки на прикладі цього адаптера. Налаштування MiraScreen і AnyCast за адресою 192.168.203.1Перед налаштуванням потрібно підключити адаптер до телевізора. Сам адаптер просто підключаємо у вільний HDMI-вхід на телевізорі. USB-кабель, по якому адаптер бере харчування можна підключити в USB-порт на телевізорі (як у мене), або в розетку через адаптер 5V / 1A (яким телефон заряджаєте).

Підключення Miracast адаптера до телевізора

Якщо на телевізорі чи не з'явиться зображення з MiraScreen адаптера, то переконаєтеся, що на телевізорі правильно вибране джерело сигналу. Потрібно вибрати HDMI-вхід, в який ми підключили пристрій. Зазвичай на пульті дистанційного управління є окрема кнопка, за допомогою якої можна відкрити меню вибору джерела сигналу. Найчастіше вона підписана як INPUT або SOURCES. На екрані телевізора повинна з'явиться заставка нашого адаптера.

192.168.203.1: настройка MiraScreen адаптера з Android або iPhone

Спочатку покажу на мій погляд найпростіший спосіб - настройка через веб-інтерфейс за адресою 192.168.203.1. Коли адаптер підключений і включений - він роздає Wi-Fi мережу. Ім'я мережі (SSID) і пароль до неї (PSK) вказані на заставці, яка виводиться на телевізор в режимі очікування. Адаптер повинен працювати в режимі (Airplay (DLNA)).

Налаштування MiraScreen і AnyCast через Android або iPhone

На телефоні або планшеті заходимо в налаштування Wi-Fi, вибираємо цю мережу, вводимо пароль і підключаємося.

Далі відкриваємо на цьому ж пристрої будь-який браузер і переходимо за адресою 192.168.203.1 . Якщо не заходить - набираємо ось так //192.168.203.1/

Повинна з'явиться сторінка з настройками Miracast адаптера.

Вхід в налаштування 192.168.203.1 з телефону Android і iPhone

Самі налаштування ми розглянемо в одному з наступних розділів цієї статті.

Другий варіант: через додаток. Є різні додатки, через які можна отримати доступ до налаштувань MiraScreen через телефон або планшет. Як правило, після підключення адаптера до телевізора на екрані відображається QR-код. Це як раз посилання на завантаження програми. Для мого адаптера додаток називається EZMira.

Включаємо камеру на телефоні і наводимо її на QR-код на екрані телевізора. Має з'явитися пропозиція перейти по посиланню - переходимо. Можливо, у вас відразу відкриється App Store, або Google Play. У мене відкрився сайт в браузері, де потрібно натиснути на кнопку Download, а потім перейти в App Store, або в Google Play. Переходимо і встановлюємо додаток (у мене додаток EZMira вже встановлено).

Налагодження та управління MiraScreen через додаток EZMira

Підключаємо телефон до Wi-Fi мережі Miracast адаптера (якщо він не підключений), запусків встановлений додаток, вибираємо адаптер і відкриваємо налаштування. Налаштування такі ж як і в веб-версії (через браузер). Якщо ви помітили, під назвою адаптера вказаний IP-адреса 192.168.203.1.

Підключення MiraScreen до Wi-Fi роутера через телефон

На скріншоті вище показав, як підключити MiraScreen або AnyCast адаптер до Wi-Fi роутера (своєї мережі) через телефон.

Вхід в веб-інтерфейс Miracast адаптера через комп'ютер

Тут все так само просто. Підключаємо адаптер і на екрані телевізора бачимо SSID (ім'я мережі) і PSK (пароль) нашого адаптера.

Налаштування адаптера ezcast через сторінку 192.168.203.1

Підключаємо комп'ютер до цієї Wi-Fi мережі.

Підключення Windows 10 до Miracast адаптера по Wi-Fi

Важливий момент! У мене Windows 10 чомусь відразу почала виконувати не пароль, а ПІН-код. І коли я вводив пароль PSK, який вказаний на екрані телевізора, то з'являлася помилка підключення (Неправильний PIN-код).

Якщо у вас така ж ситуація, то натисніть на "Підключитися, використовуючи ключ безпеки" і введіть пароль.

Неможливо з'єднатися з MiraScreen адаптера

Після цього комп'ютер підключиться до бездротової мережі адаптера. Далі відкриваємо браузер і переходимо за адресою 192.168.203.1. Ось так:

Вхід в налаштування 192.168.203.1 з комп'ютера Windows

Доступ до сторінки з настройками MiraScreen / AnyCast адаптера ми отримали. Нижче я розповім про ці настройках більш докладно. Розглянемо всі пункти і підключимо наш Miracast адаптер до домашньої Wi-Fi мережі.

Налаштування MiraScreen / AnyCast і підключення адаптера до Wi-Fi роутера

Перший пункт налаштувань в веб-інтерфейсі - "Інтернет" (Internet). Ця установка дає можливість з'єднати MiraScreen адаптер з маршрутизатором (якщо він є). Це необхідно для трансляції медіаконтенту за технологією DLNA і для роботи Airplay (якщо немає роутера, можна підключатися безпосередньо до Wi-Fi мережі адаптера).

Натискаємо на "Інтернет". З'явиться список доступних Wi-Fi мереж. Вибираємо свою Wi-Fi мережу і вводимо пароль до неї.

Підключення MiraScreen / AnyCast до Wi-Fi мережі роутера

Треба трохи почекати. Якщо ми правильно ввели пароль від Wi-Fi мережі і немає ніяких проблем на стороні роутера, то адаптер буде підключений до Wi-Fi. Це можна побачити по іконці на екрані телевізора.

MiraScreen / AnyCast адаптер підключений до роутера

Тепер Miracast адаптер знаходиться в локальній мережі. Вже не потрібно підключатися до його Wi-Fi мережі з того ж iPhone, щоб дублювати екран на телевізор. Ви можете бути підключені до Wi-Fi мережі роутера. Це одна з головних параметрів.

Розглянемо інші настройки:

Сторінка з настройками за адресою 192.168.203.1

 1. WI-FI Пароль (WiFi Password) - можна задати новий пароль, який буде захищати WiFi мережу, яку транслює Miracast адаптер.

  Зміна Wi-Fi пароля MiraScreen адаптера

 2. Дозвіл (Resolution) - настройка якості зображення, яке буде транслюватися через Miracast. У моєму випадку було три варіанти: 1920x1080_60P, 720x480_60P, 1280x720_60P. Якщо, наприклад, при трансляції є велика затримка, відстає звук - спробуйте зменшити дозвіл.

  Налаштування дозволу на MiraScreen адаптер (на сторінці 192.168.203.1)

 3. Вибір мови - можна змінити мову веб-інтерфейсу адаптера. Є російська мова. За замовчуванням встановлено "Автоматичний пошук". Налаштування майже все російською мовою.

  Зміна мови налаштувань на MiraScreen і AnyCast

 4. Режим роботи (Default Mode) - перемикання режиму роботи MiraScreen адаптера. Там зазвичай два варіанти: Airplay (дублювання екрану з iPhone, iPad, і комп'ютерів на Mac OS, а так само робота DLNA) і Miracast - трансляція зображення з пристроїв на Андроїд і Windows 10 по Miracast (функція Бездротовий дисплей в Windows 10).

  Як змінити спосіб роботи Airplay / Miracast на MiraScreen адаптереРежим роботи можна так само міняти окремою кнопкою на самому адаптері.

  Кнопка для перемикання режиму роботи Airplay / Miracast на адаптері для телевізораТак само обраний режим буде змінюватися на екрані телевізора.

 5. EZAir mode - за умовчанням стоїть "тільки дзеркало". Не рекомендую міняти. Другий варіант "Дзеркало + Потік" схоже для старих версій iOS.
 6. Оновлення (Upgrade) - оновлення прошивки MiraScreen або AnyCast адаптера. Я так розумію, що адаптер сам завантажує прошивку (якщо є нова версія) і оновлює її.

  Оновлення прошивки адаптера MiraScreen

 7. Відновлення значень за замовчуванням (Reset to default) - Скидання всіх параметрів адаптера до заводських значень.

  Скидання налаштувань Miracast адаптера

 8. Перезавантажте (Reboot) - звичайна перезавантаження адаптера. Він відключиться і знову включиться. Весь процес з повним завантаженням займає секунд 30 (на моєму пристрої).

Чи не заходить на 192.168.203.1. Що робити?

Дуже часта проблема, коли не входить в налаштування MiraScreen або AnyCast адаптера. Сторінка за адресою 192.168.203.1 просто не відкривається і настройки недоступні. Зазвичай з'являється помилка "Неможливо отримати доступ до сайту. Перевищено час очікування відповіді від сайту 192.168.203.1".

192.168.203.1: не входить на MiraScreen AnyCast

Найчастіше проблема зі входом в налаштування виникає з двох причин:

1 Пристрій, з якого не відкриваються настройки Miracast адаптера не має з'єднання Wi-Fi мережі адаптера. Або підключено не тільки до його мережі. Наприклад, ноутбук може бути підключений до адаптера по Wi-Fi і ще до роутера по кабелю. При такому підключенні швидше за все не вийде зайти на 192.168.203.1.

Переконайтеся, що ваш пристрій (ноутбук, телефон, планшет) підключено до Wi-Fi мережі MiraScreen. Як виконати це підключення я детально показував в цій статті. Вимкніть на телефоні мобільний інтернет.

2 Якщо MiraScreen / AnyCast адаптер не роздає Wi-Fi мережу , пристрої не бачать мережу адаптера, то можливо він переключено в режим роботи Miracast. Адаптер повинен працювати в режимі Airplay.

Зміна режиму роботи адаптера коли не входить в налаштування MiraScreen

Змінити режим роботи можна кнопкою на самому адаптері (вище в статті я показував як це зробити). Або в налаштуваннях. Але так як в налаштування за адресою 192.168.203.1 не входить, то цей варіант нам не підходить.

Інші рішення:

 • Спробуйте зайти через адреса 192.168.49.1. На деяких Miracast адаптери використовується саме ця адреса. В основному в пристроях Rombica Smart Cast.
 • Обов'язково спробуйте підключитися до адаптера з іншого пристрою і зайти в налаштування через 192.168.203.1. Або через інший браузер.
 • Якщо на пристрої, в браузері включений VPN - вимкніть його.
 • Коли ви набираєте адресу 192.168.203.1 і замість налаштувань MiraScreen відкривається пошукова система з результатами пошуку, то швидше за все ви просто не в тому рядку вводите адресу. Адреса потрібно вводити в адресний рядок браузера. Можете набрати адресу повністю: //192.168.203.1/
 • Вимкніть приставки і включіть її заново. Можливо, після перезавантаження налаштування відкриються.
 • Зробіть скидання налаштувань адаптера. Зазвичай скинути настройки можна тривалим утриманням (приблизно 5-10 секунд) кнопки, яка використовується для перемикання режимів роботи.

Начебто все показав, розповів, всі налаштування розглянули. Якщо у вас залишилися питання - залишайте їх у коментарях. Думаю, в основному це будуть питання пов'язані зі входом в параметри Miracast адаптера. В такому випадку, відразу прошу вас уточнювати, який у вас адаптер. З якого пристрою не відкриваються настройки, яка проблема / помилка і на якому етапі.