Як з'єднати комп'ютер (ноутбук) з телевізором по Wi-Fi?

Як з'єднати комп'ютер (ноутбук) з телевізором по Wi-Fi?

Вітання! У цій статті я розповім вам як можна підключити комп'ютер до телевізора по Wi-Fi, і для чого це взагалі робити. Ми розглянемо підключення через роутер, коли комп'ютер, або ноутбук, і телевізор просто підключені до однієї Wi-Fi мережі. Як правило, з'єднують телевізор з комп'ютером за допомогою бездротової мережі для перегляду відео та фото на телевізорі за технологією DLNA.

Підключення телевізора до комп'ютера по wi-fi

Розповідаю як це працює. У нас є роутер, який роздає Wi-Fi мережу. До цієї мережі ми підключаємо телевізор, і підключаємо наш ноутбук. На ноутбуці, за допомогою спеціальної програми запускаємо DLNA сервер, відкриваємо загальний доступ до фільмів, фото і музиці, яка зберігається на комп'ютері, і з телевізора просто запусків відтворення, або перегляд потрібного нам файлу. Точно така ж схема буде працювати і при підключенні по мережевому кабелю. Я вже писав статті по налаштуванню, посилання на статті дам нижче.

А якщо у вас телевізор на Android TV, то можна транслювати по технології Google Cast вкладки з браузера Chrome і відео з YouTube. Все це так само по Wi-Fi. Як це налаштувати, я писав в цій статті.

Налаштування бездротового підключення телевізора до ноутбука

Нічого складного. У вас повинен бути Wi-Fi роутер, телевізор з підтримкою Wi-Fi, і ноутбук, або комп'ютер з внутрішнім, або зовнішнім Wi-Fi адаптером.

Комп'ютер до бездротової мережі у вас я думаю вже підключений. Підключаємо до цього ж Wi-Fi свій телевізор. Ось інструкція по підключенню телевізорів LG, і окрема інструкція для Philips Android TV.

Після того, як все підключено, нам на ноутбуці потрібно запустити DLNA сервер:

  • Якщо у вас телевізор LG, то я раджу використовувати фірмову програму Smart Share. Дивіться детальну інструкцію з налаштування - Як на телевізорі LG дивитися фільми з комп'ютера (по wi-fi, або мережі)? Налаштування DLNA через Smart Share.
  • Для телевізорів Samsung так само є фірмова програма - AllShare.
  • Можна так само набудувати сервер і без сторонніх програм. У плеєрі Windows Media. Як це зробити, я показував в цій статті. На прикладі Windows 10.
  • Але найкраще, використовувати універсальну програму "Домашній медіа-сервер (UPnP, DLNA, HTTP)". По налаштуванню цієї програми я так само писав окрему інструкцію: //help-wifi.com/philips-android-tv/nastrojka-dlna-servera-dlya-televizora-philips-smotrim-filmy-s-kompyutera-na-televizore/. Не звертайте уваги, що стаття написана на прикладі телевізорів Philips. Підійде для будь-яких телевізорів.

За такою схемою все відмінно працює. Але, якщо у вас бюджетний роутер, або швидкість по Wi-Fi не дуже висока, то великі фільми на телевізорі можуть відтворюється дуже плавно. Весь час зупинятися і т. Д. У такому випадку, раджу підключиться до роутера з мережевого кабелю, а ще краще, підключити телевізор до комп'ютера по HDMI кабелю. До того ж, по HDMI на телевізор буде виводиться робочий стіл і все що відбувається на екрані ноутбука.