Немає доступних підключень в Windows 7. Пропав Wi-Fi, мережа з червоним хрестиком

Немає доступних підключень в Windows 7. Пропав Wi-Fi, мережа з червоним хрестиком

Вчора включаю ноутбук, відкриваю браузер, а інтернет не працює. Дивлюся на статус з'єднання з інтернетом, а там мережу Wi-Fi перекреслена червоним хрестиком. Натискаю, на неї і бачу статус  "Немає доступних підключень" .

Дивимося скріншот:Windows 7:

Зайшов відразу в  Панель керування \ Мережа та Інтернет \ Мережеві підключення адаптер , Бездротове мережеве з'єднання включено, але знову ж немає доступних підключень. Перевірив, на телефоні і планшеті, моя Wi-Fi мережу відображається. Дивна ситуація. Все включено, начебто все працює, а Windows 7 ніяк не хоче побачити бездротову мережу. Причому, Wi-Fi пропав раптово. Коли вимикав комп'ютер, все працювало.

Думаю, запущу діагностику, а раптом допоможе. запустив:

Діагностика: раптово зник Wi-Fi в Windows 7

Система там щось пошукала, і видала мені вікно з пропозицією  "Включити здатність до використання бездротової мережі" . Я погодився вибравши "Внести це виправлення" .

Включити здатність до використання бездротової мережі

Як не дивно, Wi-Fi відразу заробив. Ноутбук сам підключився до Wi-Fi мережі. Залишилося просто закрити вікно діагностики.

Бездротова мережа відключена: виправлено

Ось і все, проблема з "Немає доступних підключень" вирішена. Ось тільки не зрозуміло, чому в кінці, діагностика система видала "Бездротовий зв'язок відключена", і як би Windows це виправила, якщо Wi-Fi адаптер був включений. А ще, мені подобатися статус у вікні діагностики: "Пошук додаткових проблем ..." :). У Windows їх і так вистачає.

Якщо у вас в результаті з'являється повідомлення, що проблему «не виправлено", то дивіться статтю Бездротовий зв'язок відключена - виправлені. Або пробуйте застосувати рішення описані нижче.

Активуємо Wi-Fi модуль сполучення клавіш або перемикачем на ноутбуці

Оновлення: Як показує практика, коли з'являється червоний хрестик на іконці Wi-Fi і статус "Немає підключення - Ні доступних підключень", то це може означати, що просто в Windows 7 відключений бездротовий модуль.

Тому, я вирішив доповнити цю статтю і показати, як його включити. Окреме спасибі Оле, яка в коментарях поділилася цим рішенням, і судячи з відгуків, воно багатьом стало в нагоді і допомогло.

Якщо у вас ноутбук, то Wi-Fi там можна включити двома способами: поєднанням клавіш на клавіатурі, або окремим перемикачем (кнопкою) на корпусі самого ноутбука. Як правило, такі окремі перемикачі встановлювалися тільки на старих моделях.

Тому, якщо у вас вже старий ноутбук, то дивимося з боків, на передній грані, над клавіатурою, чи немає там перемикача. Зазвичай, біля нього намальована антена бездротової мережі. Виглядають вони приблизно ось так:

Апаратний перемикач Wi-Fi на ноутбуці

Якщо такого перемикача на вашому ноутбуці немає, то спробуйте актувати бездротовий модуль сполучення клавіш. Зазвичай, для цього використовується клавіша FN в парі з клавішею з ряду F1, F2 ... На ній так само повинен бути значок бездротової мережі.

На ноутбуці ASUS, наприклад, це клавіші FN + F2.

рішення помилки

Натискаємо ці клавіші разом і дивимося на іконку, яка показує статус підключення. Ноутбук має побачити доступні бездротові мережі.

Якщо це рішення не допомогло, і служба WLAN (про яку я писав нижче) працює, то спробуйте завантажити і встановити утиліту, яка відповідає за управління бездротовими (Wireless) мережами, функціональними клавішами, або харчуванням. Така утиліта є практично у кожного виробника ноутбука Завантажити її можна з офіційного сайту виробника, на сторінці з завантаженнями для вашої моделі ноутбука. Там же, де і драйвера. Можливо, в розділі "Програми". Після установки можна знову спробувати активувати Wi-Fi функціональними клавішами.

Більше інформації в статті: Чи не працює Wi-Fi на ноутбуці. Що робити?

"Немає доступних підключень": перевіряємо включений служба автонастройки WLAN

Якщо служба автонастройки WLAN відключена, то Windows просто не зможе знаходити Wi-Fi мережі. Тому, значок Wi-Fi буде перекреслений червоним хрестиком, зі статусом "Немає доступних підключень".

Давайте перевіримо. Відкрийте меню Пуск, натисніть правою кнопкою миші на Комп'ютер і виберіть пункт Керування .

Windows 7: Wi-Fi мережу з червоним хрестиком

У новому вікні перейдіть на вкладку Служби , і знайдіть в списку "Служба автоналаштування WLAN" . Стан має бути "Працює" , а тип запуску - "Автоматично" .

Перевірка служби автонастройки WLAN

Якщо у вас не так, то натисніть правою кнопкою на службу, і виберіть Запустити . А ще краще, відкрийте властивості, встановіть там типу запуску - автоматично, і перезавантажте комп'ютер.

Оновлення:  якщо в Windows 7 натиснути на клавіатурі клавіші Win + X, то з'явиться "Центр мобільності Windows". Де є окремий пункт "Бездротовий зв'язок". Натисніть на кнопку "Включити бездротовий зв'язок".

Windows 7: бездротовий зв'язок відключена

Можливо, після цього WiFi запрацює.

Оновлення: відкат драйвера, видалення Wi-Fi адаптера

У коментарях Владислав підказав робоче рішення, за допомогою якого він позбувся цієї проблеми.

Спочатку він зробив відкат драйвера бездротового адаптера в диспетчері пристроїв (але я думаю, допомогло чи не це).

Відкат драйвера бездротового адаптера

А ось видалення Wi-Fi адаптера з диспетчера пристроїв дуже часто вирішує найрізноманітніші неполадки пов'язані з бездротовим підключенням.

Важливо!  Перед видаленням бажано завантажити на комп'ютер відповідний драйвер для свого адаптера. Можливо, після перезавантаження система не зможе сама встановити драйвер, і установку доведеться виконати вручну.

Відключився Wi-Fi в Windows і немає підключень

Підтвердіть видалення і перезавантажте комп'ютер.

Насправді, така проблема може з'являтися через низку обставин, і не завжди діагностика допоможе. Але, ось в моєму випадку, все запрацювало, можна сказати без моїх якихось дій. А то зараз би почав перевіряти драйвера і все таке. Пізніше постараюся написати про інші причини і рішеннях проблеми зі статусом "Немає доступних підключень" в Windows 7. І ще, перш ніж запускати діагностику, і щось робити, перевірте, чи є взагалі у вас поблизу Wi-Fi мережу. Адже точно такий же статус з'єднання буде при відсутності бездротової мережі поблизу.